Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мирон Маркевич: "Наш клубний футбол чекає рівень якоїсь Словенії"
Автор Сообщение
TIGER Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 3578
У нас с: 2014 Feb
Рейтинг: 1900
Сообщение: #1
Мирон Маркевич: "Наш клубний футбол чекає рівень якоїсь Словенії"
Екс-наставник «Металісту» Мирон Маркевич розмірковує про майбутнє української Прем’єр – ліги.

"По-перше, мені того дуже не хотілося б. Ми вже вийшли на хороший рівень в тому числі в Європі, де вже давно добре знають, ясна річ, Шахтар і Динамо, а тепер ще й Дніпро і Металіст заявили про себе, як про серйозні європейські клуби. Щодо українізації команд, треба визнати, що рівень нашого футболу визначають насамперед легіонери, і це не є причиною для сорому. Нашій державі вже більше 20 років, і весь цей час ніхто серйозно не займався нашим, українським футболом. Так, багатії вкладали гроші, прагнучи зробити кожен зі свого дітища серйозний клуб. Але ж ніхто не розвивав дитячий футбол, окрім хіба що Шахтаря і, можливо, Динамо, та й то – за рахунок традицій та історії.

До прикладу, мені в Металісті часто закидали, що я не довіряю молодим вихованцям клуба. А чи була така змога, якщо школа працювала всього 4-5 років? Звісно, якщо зараз там нічого не зламають і не знищать, то у Металіста з’являться свої якісні вихованці, тому що вони там є. Починаючи з гравців 1998 року народження і молодше у Металіста дуже сильні групи, де є справді хороші виконавці. Але для масштабного результату треба, щоб не розвалили школу і потрібен час – років із 10, щонайменше. Підсумовуючи: якщо брати до уваги українізацію і можливий відтік якісних легіонерів з нашого чемпіонату (хоч цього дуже не хочеться), який, на жаль, уже почався…

Що ж, якщо той та інший процес наберуть рівня тенденцій, тоді наш клубний футбол чекає рівень певно що якоїсь Словенії, хоча й не хочу нікого ображати. То вже буде зовсім не те, до чого ми звикли. Дуже хотілося б, аби не було повномасштабних і різких змін, інакше наш чемпіонат хоч і буде, мабуть, цікавим, проте рівень його стане низьким".
http://www.footboom.com/ukrainian/high/1...venii.html
2014-03-15 14:41
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #2
 
И у тренеров тогда не будет заоблачных з/п. Какая жаль...
2014-03-16 00:26
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
KhaM Не на форуме
форумчанин
******

Сообщений: 1844
У нас с: 2014 Jan
Рейтинг: 1260
Сообщение: #3
 
(2014-03-16 00:26)domic писал(а):  И у тренеров тогда не будет заоблачных з/п. Какая жаль...

И начнут их жёны с 'авоськами' за картошкой посылать.)))

Харків- це Україна!
2014-03-16 00:51
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #4
 
))
2014-03-16 01:03
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
ohotnik2006 Не на форуме
Прописан на форуме
****

Сообщений: 595
У нас с: 2013 Oct
Рейтинг: 66
Сообщение: #5
 
Просто промолчу,хотя я бы ему ответил.
2014-03-16 10:25
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
zlex40 Не на форуме


Сообщений: -262
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1607
Сообщение: #6
 
(2014-03-16 10:25)ohotnik2006 писал(а):  Просто промолчу,хотя я бы ему ответил.
Промолчи – попадешь в палачи!



Mein Verein für alle Zeit wird 1925 sein!Металлист-чемпион
2014-03-16 11:09
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
OzVi Не на форуме
Завсегдатай форума
***

Сообщений: 488
У нас с: 2012 Jun
Рейтинг: 91
Сообщение: #7
 
А я не понимаю как можно продолжать хотеть в нищей стране, где на армию собирают деньги СМСками, чтобы на футбол тратились баснословные суммы, соизмеримые лишь с парой-тройкой ведущих государств.
2014-03-16 12:07
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)