Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 0 - Средняя оценка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мирон Маркевич: "У мене є амбіції попрацювати за кордоном"
Автор Сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #1
Мирон Маркевич: "У мене є амбіції попрацювати за кордоном"
[Изображение: 1ed38-Miron-Markevich.jpeg]

Колишній наставник Металіста та збірної України Мирон Маркевич дав ексклюзивне інтерв'ю Football.ua.

- Мироне Богдановичу, чим зараз займаєтесь?
- Зараз я майже цілий день проводжу у Винниках, на своїй базі. Зосередився на будівництві полів для дітей, ось незабаром завершимо поле трав’яне. Ще будуємо один майданчик зі штучним покриттям. Тривають підготовчі роботи для будівництва роздягалень та тренерської, буде невеличкий комплекс на три поверхи, зробимо усі необхідні умови для хороших тренувань дітей. Можу сказати, що я тут цілий день стежу за будівництвом.

- Думками Ви тут, на своїй базі, за футболом встигаєте слідкувати?
- Звичайно, я дивлюсь чемпіонат України, дивлюсь Лігу чемпіонів, Лігу Європи. Але зараз уже переглядаю футбольні матчі зовсім іншими очима – як вболівальник, скажімо. Постійно відвідую футбольні матчі у Львові за участю Карпат, ну і стараюсь бути в курсі усіх подій.

- Скільки часу ще плануєте відпочивати? Адже в Інтернеті є чимало чуток про Ваше майбутнє працевлаштування.
- Зараз мене усі дуже хочуть працевлаштувати, але я поки що не розглядаю ніяких пропозицій. Вони не серйозні. Ще є час, місяць як мінімум, а там усе само собою проясниться.

- Тобто з нового сезону Ви знову повернетесь до звичної роботи?
- Якщо буде щось серйозне, то, можливо, я і буду працювати. Але якщо щось серйозне, повторююсь. Розумієте, після такого проекту, який був у Металісті, зараз схоже щось важко знайти. Тому я буду добре думати.

- Чи є у Вас амбіції, можливо, очолити не український клуб, а спробувати свої сили у європейському чемпіонаті?
- Так, у мене є такі амбіції, можливо, так і станеться, я не знаю. Зараз ще не маю конкретної пропозиції.

- У неділю буде матч Карпати – Металіст. Таким поєдинкам ніколи не бракувало принциповості, зокрема, і коли Ви очолювали команду. Чого чекати від теперішнього протистояння?
- Дійсно, матчі за участі Карпат та Металіста завжди були інтригуючими. Щиро кажучи, вони нам не просто давались, хоча ми частіше перемагали, але були важкі ігри, я відверто про це говорю. Зараз у цьому матчі мотивація буде більша у Металіста, бо він бореться за місце у трійці . Також потрібно врахувати, якими складами гратимуть команди. Адже в Металісті є проблеми, чимало травмованих гравців, як і в Карпат. Такі футболісти, як Голодюк і Федорчук, зараз визначають обличчя Карпат, це лідери команди – і без них буде дуже непросто львів’янам.
Натомість у Металіста Азеведо отримав травму, він перебував у дуже хорошій формі, а також Моледо, Соуза і Едмар травмувались. Тож у Металіста дуже серйозні проблеми. Але я думаю, що ця гра буде така інтригуюча тому, що Карпати зазвичай добре грають проти лідерів. Непросто буде Металісту у Львові, хоча я розумію, що їм треба тут вигравати.

- На Вашу думку, яка основна проблема зараз у харків’ян?
- Тренер зіштовхнувся з такою проблемою, коли є коротка лава запасних – і там нема маневру для нього. В команді зараз така ситуація, що, якщо хтось зазнає травми, то це вже велика проблема. Наприклад, на гру з Дніпром тренер поставив усіх здорових, ну і, звичайно, тих, хто в хорошій формі. Але якщо глянути на лаву запасних, то підсилити склад в принципі нема ким. Але і в Карпат така ж сама проблема перед матчем.

- Попри коротку лаву запасних, у харків’ян є чимало гравців, які зараз перебувають у хорошій формі. Кого з них Ви зараз виокремили б як найкращих?
- Наразі добре виглядають Гомес і Бланко, вони за собою тягнуть команду. Також Марлос. Ну і, звичайно, Шав’єр. Це мозок і душа команди. Він дуже багато виконує чорнової роботи. Це такий футболіст, без якого важко уявити Металіст. За останній час додав і Гуменюк, почав забивати, а це вже добре. Хоча в нього було багато травм і він ніяк не міг реабілітуватись. Останні ігри він добре відіграв, і будемо сподіватись, що дограє чемпіонат на такому ж рівні. Гра буде непростою для обох команд, враховуючи усі кадрові проблеми.
Звичайно, треба відзначити, що Карпати дуже добре на Металіст налаштовувалися. Сповна. Коли я тренував команду і ми тут грали, жодного легкого матчу як у Львові, так і в Харкові не було. Останні матчі, якщо ми вигравали, то максимум один-два м’ячі, не більше. А на кубок кілька разів і програли тут. Тому гра буде доволі непередбачуваною. Хоча я не думаю, що тут буде великий рахунок. Звичайно, харків’яни гратимуть першим номером, тим паче, що в них є шанс поборотись ще і за друге місце, тож мотивації їм не бракуватиме.

- На Металіст в боротьбі за медалі чемпіонату може вплинути ще і фактор важкого календаря на фініші чемпіонату?
- Є два непрості матчі, які треба відіграти на високому рівні. У Львові буде важка гра, тим паче, коли є багато травмованих, цей фактор для Металіста може зіграти свою негативну роль. Але є лідери, які можуть повести за собою команду. Ті ж Шав’єр, Гомес, Бланко, Ксьонз, які зараз дуже добре виглядають. Тож побачимо, важко спрогнозувати, як будуть справлятись харків’яни з тими іграми. Також можна сказати, що в цій грі на Металісті ще висітиме тягар відповідальності за результат, адже на кону бронзові медалі, натомість львів’янам тут набагато легше, особливих турнірних завдань у них зараз нема. Тому львівські футболісти значно спокійніше підійдуть до цієї гри.

- Коли Ви залишили команду, у Рахаєва було чимало проблем, Харків залишив найкращий бомбардир – Девіч. Була незрозуміла ситуація з латиноамериканським гравцями Металіста. Як Ви вважаєте, чи встиг за цей період Ігор Рахаєв реанімувати харків’ян після усіх проблем, які стались у команді взимку?
- Останні матчі команда добре проводить, йому вдалося її підготувати. У принципі, я його готував до тієї ролі, що з часом він стане головним тренером, я і цього не приховував. Завжди йому давав проводити практично всі заняття, хоча сам був присутній. Десь останні матчі, зокрема з Дніпром, він провів дуже грамотно тактично як тренер. Тож, думаю, все в нього попереду.

- Ви відвідали всі останні домашні матчі Карпат. Чого чекати від львів’ян у цій грі? Адже кілька матчів поспіль Карпати демонструють хорошу гру, та на останніх хвилинах втрачають перемогу.
- Знаєте, їм зараз не вистачає Голодюка і Федорчука, це для львів’ян велика втрата, вони лідери і багато відіграли матчів у прем’єр-лізі на хорошому рівні. Адже молодь є молодь. Вони раз грають, а потім зупиняються, роблять помилку – і результат виходить не надто хороший. Я сказав би, що Севідову потрібно задуматись над позицією воротаря, бо він робить дуже багато помилок, причому на рівному місці. Були виграшні матчі і в Луганську, і з Металургом вдома, де він припускався помилок, які вплинули на результат. Думаю, що це зараз проблема номер один у Карпатах.

- Мироне Богдановичу, погодьтесь, у цьому чемпіонат для львів’ян уже нічого не зміниться, вони не вилетять, але втратили всі шанси у боротьбі за місце у Лізі Європи. Тож коли, як не зараз, давати молодим хлопцям проявити себе в основній команді?
- Звичайно, я це все розумію, що молоді гравці у цих матчах можуть набити собі, як-то кажуть, більше ґуль і окріпнути як футболісти. Але все одно команда виходить, щоби виграти у кожному матчі. Тим паче, вболівальників не цікавить, хто як грає, їх цікавить результат. Зрозуміло, що Карпати ні за що не борються і можна награвати молодих, але треба враховувати інтереси вболівальників, які хочуть перемог. Знаєте, я взагалі вважаю, що у Львові має бути така добротна команда, яка наробила галасу у Європі. Тому що це Карпати – команда з історією, і це Львів – прекрасне місто. Тут має бути серйозна команда. Я вважаю, що вони повинні грати на новому стадіоні, це моя така тверда думка, бо такий стадіон не може пустувати, він має жити футболом. І хотілося б, щоби там команда грала, тоді зовсім інше ставлення було б до матчів.

- Мироне Богдановичу, може, спрогнозуєте, яким буде рахунок у матчі двох не чужих для Вас команд?
- Думаю, багато голів не буде. У цій грі вирішуватимуть долю медалей чемпіонату, тож буде бойова гра, але з таким обережним футболом.

Здесь
2014-05-09 13:47
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)