Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 0 - Средняя оценка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ігор Кутепов: "Не розумію, чому "Металіст" не грав у Харкові"
Автор Сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #1
Ігор Кутепов: "Не розумію, чому "Металіст" не грав у Харкові"
[Изображение: 1390d-Kutepov.jpeg]

Ігор Кутепов, екс-гравець збірної:

— Хочу почати з того, що мене вразило й засмутило, маю на увазі — демарш «Говерли». А це саме демарш, на мою думку, не інакше. Я розумію, що нині в Крим складніше добиратися, проте подібні проблеми доволі легко вирішуються: можна було, припустімо, полетіти до Херсона чи Миколаєва літаком, а звідти до Севастополя — автобусом. Натомість ужгородці просто вирішили не їхати. Можна було це питання вирішити, можна…

У Одесі непогана гра видалася: «Чорноморцеві» очки були потрібні, вони більше старалися. Ось і отримали, в підсумку, потрібну для них нічию. Хочу висловити слова захоплення тренерові «моряків», який у надзвичайно складній ситуацій не просто втримав команду на певному рівні, а й посів із нею місце, не нижче тогорічного.

Щодо матчу в Дніпропетровську: я, чесно кажучи, сподівався, що «Дніпру» буде складніше, навіть значно. А тут якась надто проста перемога видалася, із забитим м’ячем уже на третій хвилині. Й, повірте, я таке кажу не тому, що є людиною зацікавленою… Є запитання щодо дій арбіт­ра: Мазуха вилучили справедливо, проте чому таке зробили з Мораесом, незрозуміло; а ще хотів би додати, що воротаря Бойка можна було виганяти за агресивність… У будь-якому разі вітаю дніпрян із заслуженим виходом до Ліги чемпіонів — сумніватися в обґрунтованості їхнього успіху не маю права.

Тепер щодо рідного «Металіста»: на мою думку, зваживши на всім відомі обставини, котрі підкосили харків’ян навесні, команда виконала завдання на сезон. Можливо, навіть перевиконала: чесно кажучи, після стартових поразок, які мали місце в березні, я чекав гіршого… Переконаний: за умов нормального стану справ наш результат був би кращим, однозначно. Мені трохи прикро, що команда не мала змоги попрощатися з уболівальниками після такого складного сезону: я щиро не розумію, чому «Металісту» не дозволили зіграти останній матч у Харкові. У нас же тут цілком спокійно. Розумію, що сьогодні неможливо грати на Донбасі, проте ми ж не Донбас… Тільки не подумайте, що я натякаю на якусь змову, мовляв, «Дніпру» дозволили виступати в Дніпропетровську, а нам ні, та ще й у такому важливому матчі. Просто прикро… Щодо власне зустрічі з «Ворсклою»: вважаю, що ми діяли краще, солідніше, тому й заслужено перемогли. Справді, «Ворскла» якісь моменти мала, проте перевага була на боці харків’ян, вони здавалися умотивованішими.

… Якщо підсумовувати: радий, що цей сезон завершився. Не думав, що доживу до такого в Україні! Якщо відверто, сьогодні в мене мало приводів для радості: складна обстановка в державі сильно б’є по спорту. Усі, без винятку, клуби постраждали. На превеликий жаль. І поки що просвітку не видно.

Здесь
2014-05-20 21:31
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Sergey7459 Не на форуме
Почетный форумчанин
*****

Сообщений: 909
У нас с: 2013 Mar
Рейтинг: 34
Сообщение: #2
 
Этого никто не понимает ...

Металлист-чемпион
2014-05-20 21:44
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
vovanuch Не на форуме
Завсегдатай форума
***

Сообщений: 347
У нас с: 2012 Nov
Рейтинг: 39
Сообщение: #3
 
а как быть в следующем сезоне с домашними играми?
2014-05-21 07:15
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)