Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 0 - Средняя оценка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сергій ПШЕНИЧНИХ: «Без Хав’єра нам було би ще гірше»
Автор Сообщение
TIGER Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 3578
У нас с: 2014 Feb
Рейтинг: 1900
Сообщение: #1
Сергій ПШЕНИЧНИХ: «Без Хав’єра нам було би ще гірше»
[Изображение: SG3qIWu.jpg]

Захисник «Металіста» — про останні результати, наступний матч у Лізі Європи та інші нагальні проблеми

— Дуже прикро за матчі з «Трабзонспором» і «Карпатами», — сказав Пшеничних. — У обох випадках ми непогано грали, але, мабуть, не вистачає концентрації на останніх хвилинах чи, краще сказати, секундах. Суперники забивали у ситуаціях, після яких арбітр одразу давав свисток про завершення гри. Із іншого боку, за рахунком поєдинок із «Говерлою» складався не на нашу користь, але пощастило відігратися незадовго до завершення гри.

— Після матчу з ужгородцями В’ячеслав Грозний і Олександр Шуфрич скаржилися на суддівство. Що скажете з приводу арбіт­ражу Сергія Березки?

— Мені незрозуміла така реакція головного тренера й одного з керівників ужгородського клубу. І перша, й друга жовті картки правому захиснику «Говерли» Сергію Люльці абсолютно справедливі. Може, вони хотіли пенальті на останніх хвилинах? Так Руслан Степанюк «малював» 11-метровий на рівному місці. Які можуть бути претензії? Звичайне суддівство.

— Ви п’ять матчів поспіль, у різних турнірах, не можете перемогти. Чого не вистачає?

— «Металіст» зараз уже не той, що раніше. Нашу команду залишили восьмеро гравців, які постійно виходили на поле й від яких багато чого залежало в командній грі. Ці футболісти, в основному, були акцентовані на атаку. Звідси й проблеми.

— Ви, мабуть, раді, що «Металіст» залишив Азеведо, адже звільнилося місце для вас?

— Можу грати не тільки ліворуч, а й у центрі захисту, неодноразово виходив на цю позицію. Азеведо — вправний футболіст, думаю, він був би нам ще при нагоді.

— Вам багато забивають із зони центральних захисників. Невже й на тренуваннях Папа Гуйє та Марко Торсільєрі не знаходять узаєморозуміння?

— Розумієте, надійність команди залежить не тільки від центральних захисників, а й від усієї команди. Як уже казав, нас залишило багато кваліфікованих виконавців, а це так просто не минається.

— На кому зараз тримається «Металіст»? На Хав’єрі?

— Для нас присутність цього футболіста — великий плюс. Хав’єр — мозок команди, ключова для нас фігура. У літнє міжсезоння точилося багато розмов, що він може залишити команду. Але, на щастя, бразилець нікуди не пішов, продовживши кар’єру в «Металісті». Без Хав’єра нам було би ще гірше.

— Попереду у вас важлива гра в Лізі Європи. Про «Локерен» щось знаєте?

— Про бельгійців мені нічого не відомо. Навіть не знаю, на якому місці «Локерен» у чемпіонаті Бельгії. Більше дізнаємося від тренерів на теоретичних заняттях, які заплановані з понеділка (розмова відбулася у неділю. —
С. Т.). Точно можу сказати те, що настрій у нас зараз бойовий, і ми серйозно налаштовуємося на 100-відсот­ковий результат. У нас максимальні задачі, відтак можу запевнити, що докладемо всіх зусиль, аби вийти з групи.

— Із поразки в грі з «Трабзонспором» зробили висновки?

— Завжди треба грати до кінця, в жодному разі не втрачати пильність. Для нас цей матч, як і з львів’янами, став серйозним уроком.

— Не так давно президент клубу Сергій Курченко сказав, що буде й надалі розвивати клуб. Це якось надихає?

— Головне, щоби слова не розходилися з ділом. Дуже хочеться, щоби в зимове міжсезоння «Металіст» доб­ре підсилився, відтак знову вийшов на високий рівень. Ми, як, переконаний, і вболівальники, хочемо, щоби команда боролася за найвищі місця в прем’єр-лізі, достойно представивши країну на міжнародній арені.

— Наразі, коли у чемпіонаті «Металіст» посідає десяту сходинку, боротьба за призові місця для вас уже не актуальна?

— Чому? Од третього місця нас відділяє дев’ять очок. Варто перемогти в кількох матчах, тим більше, лідери не можуть увесь час виступати без збоїв, і різниця може стати вже не такою відчутною. На даному етапі важливо здобути троє очок у наступному домашньому матчі із запорізьким «Металургом». Хочеться піти на перерву, пов’язану з матчами збірних, у гарному гуморі.

— Наостанок хотів би поцікавитися матеріальною ситуацією в
клубі: вам усе вчасно виплачують?


— Так, у фінансовому плані у нас все нормально.
Сергій ТАЛИМОНЧИК, УФ
2014-10-01 09:20
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)