Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
М.Маркевич "Я не хотів би нікого брати з Металіста"
Автор Сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #1
М.Маркевич "Я не хотів би нікого брати з Металіста"
Головний тренер Дніпра Мирон Маркевич підсумував першу частину сезону для своєї команди в інтерв’ю журналістові Football.ua Анатолію Волкову.

[Изображение: 257447.jpg]

...................................................................................................................................
- Влітку контракти з Дніпром закінчилися у Гладкого та Олійника, котрі змінили клуб на правах вільного агента. Суто теоретично, ці футболісти могли б вам допомогти в цьому сезоні? Чи допустили б їхній відхід, якби мали змогу вирішити це питання?

- Ситуація така, що у Дніпра є троє непоганих форвардів: Зозуля, Калінич, Селезньов. І Гладкий – гравець такого ж плану, як і вони. Тому питання по ньому не стояло. Хоча Олександр – хороший футболіст, котрому я бажаю лише успіхів у Шахтарі. Але у нас і так перебір нападників. А щодо Олійника, на жаль, так сталося, що я прийшов у Дніпро тоді, коли він уже підписав контракт із Вітессом. Я думаю, що він би нам поміг.
....................................................................................................................................
- За умов відходу Стрініча… це ж уже факт, правильно?

- Так.

- … та можливої втрати Коноплянки, пам’ятаючи про всіх відданих в оренду футболістів, які позиції вам хотілося б підсилити взимку?

- Перша проблему я вже назвав – плеймейкер. Тепер треба шукати заміну Стріничу. Потрібен футболіст серйозного рівня в опорну зону. А якщо піде Коноплянка, то потрібен буде і лівий півзахисник. Але ж мета при цьому – не просто залатати дірки в складі. Треба, щоб була конкуренція в команді, щоб була якість.
....................................................................................................................................
- Матей, Бікфалві, Громов, Безус, Шав’єр – футболісти, до яких приписують інтерес Дніпра. Кого хотіли б бачити ви у своїй команді з цих виконавців?

- Всіх хотів би бачити. Думаю, Матей і Бікфалві поїдуть з нами на збори. Щодо Шав’єра, то я не хотів би нікого брати з Металіста, аби мене не звинувачували, що я розвалив команду. В принципі, її вже й так розвалили після мого відходу, але я не хотів би брати участь у цьому процесі.

- По Матею і Бікфалві ви ухвалюватимете рішення вже за підсумками зборів?

- З Бікфалві ми можливо навіть підпишемо контракт невдовзі, тому що в нього закінчується угода з Волинню. А на Матея подивлюся ближче, після чого й вирішуватиму, що робити з ним далі.
....................................................................................................................................
- Чи може вас наступна і довгоочікувана трансферна кампанія в разі ряду невдач розчарувати настільки, що ви втратите інтерес працювати надалі з Дніпром? Що, як раптом, будуть лише втрати у вигляді Стрініча та Коноплянки, а підсилення не буде?

- Я так далеко не дивлюся. Єдине – якщо побачу, що у мене нічого не виходить, я не стану мучити ні себе, ні інших. Тут також питання є. Але я все-таки надіюсь, що мені вдасться щось зробити у Дніпрі.

ПОЛНОСТЬЮ здесь
2014-12-14 17:54
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #2
Коноплянка не отказывался от нового контракта с Днепром
Вингер "Днепра" Евгений Коноплянка не отказывался от нового контракта с зарплатой в 2,5 миллиона евро в год, который ему предложил днепропетровский клуб, а взял паузу для раздумий, говорится в передаче "Днепр-Футбол".

По словам главного тренера "днепрян" Мирона Маркевича, Евгений планирует остаться в "Днепре" как минимум до лета, если в зимнее трансферное окно не произойдет чего-то экстраординарного.

Здесь
2014-12-14 17:58
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Sergey7459 Не на форуме
Почетный форумчанин
*****

Сообщений: 909
У нас с: 2013 Mar
Рейтинг: 34
Сообщение: #3
 
Пошёл в ж.....у, извените конечно!

Металлист-чемпион
2014-12-14 22:35
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
ohotnik2006 Не на форуме
Прописан на форуме
****

Сообщений: 595
У нас с: 2013 Oct
Рейтинг: 66
Сообщение: #4
 
Из Металла уже и брать не кого кроме Шавьра.Распродали игроков хозяева,а теперешние ''доброжелатели' так и ноги готовы вытереть о команду.(Далее матерные выражения).
2014-12-14 23:02
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)