Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Максим Старцев: «Готуємось до старту не наосліп»
Автор Сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #1
Максим Старцев: «Готуємось до старту не наосліп»
[Изображение: startcev_b.jpg]

Новобранець «Волині» Максим Старцев поспілкувався з прес-службою ПЛ напередодні матчу-відкриття нового Епіцентр Чемпіонату України проти «Карпат».

− Максиме, наскільки швидко та несподівано виник варіант із Луцьком?

− Спершу я мав йти до одного з клубів Прем’єр-ліги на засадах оренди. «Металіст» був ініціатором такого кроку. А потім мій агент повідомив, що «Волинь» потребує укріпити воротарську позицію, і Анатолій Дем’яненко зацікавлений у мені. До того ж у даному випадку мова йшла про повноцінний контракт, а не про тимчасову угоду. Тренер лучан − відома особистість. Він заробив собі ім’я і коли ще був футболістом, і на тренерському містку. Знаю Анатолія Васильовича давно і як людину, і як спеціаліста. Завжди приємно грати під керівництвом того, хто досяг вершин у футболі.

− Як оцінюєш нинішній стан ФК «Волинь»?

− Клуб розбудовується. З приходом нового керівництва і цілі ставитимуться більш високі, ніж раніше, і про інфраструктуру тут не забувають. Гадаю, зараз індикатор розвитку переміщується лише у напрямку покращення.

− Яка ситуація з голкіперами у Луцьку на сьогодні?

− Є Денис Шеліхов, який відіграв весняну частину попереднього сезону. Також було повернуто до команди Сергія Литовченко. А у Віталія Неділька нещодавно трапився перелом ноги. Він лише приступає до фізичних навантажень, і важко спрогнозувати, скільки часу йому знадобиться на повне одужання. Тобто, у клубі 4 воротаря, але збори та етапи підготовки пройшли лише троє з них. Думаю, зважаючи на ліміт у заявці, поки що «Волинь» Неділька не буде вносити для участі у змаганнях.

− Зрозуміло, що ти навесні був в іншій команді. І все ж скажи, чи буде схожа «Волинь» на ту, яку всі бачили у цьому році?

− Щось підказує, що тренер не буде повністю відштовхуватись від попередніх ігор. Заявлено 6 новачків, а це півкоманди. Щось залишиться, щось додасться. Не можна виключати, що ще хтось до нас приєднається. Зараз поки що не можна говорити про стовідсоткову зіграність. Процес адаптації ще триватиме певний час, а наскільки він скоро буде завершений, залежить від кваліфікації та майстерності футболістів.

− Чи сильно гравці втомились після зборів?

− Наш другий етап підготовки сміливо можна назвати ігровим. Це були спаринги високого рівня. Але про те, в якому стані знаходиться команда, будемо робити висновки після перших турів. Рівень Чемпіонату України невпинно зростає. Отже, переоцінювати міжсезоння не варто.

− Як гадаєш, стане додатковим стимулом для команд географічне сусідство у зустрічі «Волині» та «Карпат»?

− Якщо я раніше перебував, наприклад, у «Дніпрі» або «Металісті», то добре знав, які суперники вважаються там найбільш принциповими. У Луцьку почув заклик керівництва поставитись особливо до гри з львів’янами. Але тут можна говорити і про старт сезону, і про домашню зустріч. Ну а для мене взагалі на новому місці роботи не може бути розподілу на якісь прохідні матчі. Для мене зараз кожна зустріч надважлива.

− Навряд чи була можливість вивчити «Карпати» під час міжсезоння…

− Готуємось до старту не наосліп. По-перше, наш суперник не зазнав великих змін. По-друге, тренер «Карпат» Павло Кучеров також знайомий з гравцями і навряд чи щось поміняє кардинально. Але наші розвідники, зі свого боку, не відпочивали. Тому інформацію про спаринги суперника ми обов’язково отримаємо.

Источник: оф. сайт ПЛ
2012-07-12 20:52
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
mymetall Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 3066
У нас с: 2012 Jun
Рейтинг: 1315
Сообщение: #2
 
[Изображение: 170675.jpg]
Вратарь Волыни прокомментировал победу над Ворсклой.
- Сегодня было трудно играть, потому что соперник для нас был непростой и навязал силовую борьбу. На первое место вышли самоотдача и борьба, которую мы не проиграли. А еще мы должны реабилитироваться за ничью в матче с Карпатами.

- Максим, ты на последнем рубеже обороны и тебе лучше видно, насколько игрокам удается найти общий язык на поле.

- Наши футболисты все квалифицированные, но все еще есть моменты, когда игроки не успевают перестроиться. Возможно иностранцы еще не могут быстро понять мои подсказки, но я думаю, что со временем мы прибавим в игре и взаимопонимание будет улучшаться.

- Сегодня бв Луцке было мокрое поле. Мешало ли это игре вратарей?

- Моей игре это не мешало, я не пропустил, а в тех двух моментах, когда наносились удары по воротам, мне удалось справиться. Поле и мяч действительно были скользкими поэтому необходима была стопроцентная концентрация.

- В конце матча Громов угрожал твоим воротам. Волыни повезло в этом случае?

- В данном случае я сбил с толку защитника, но не добрался до мяча. Хорошо, что Громов не попал в ворота.
источник: Сайт болельщиков Волыни

[Изображение: 77577.gif] Регистрация на форуме по ссылке. Пока
2012-08-05 10:53
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
mymetall Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 3066
У нас с: 2012 Jun
Рейтинг: 1315
Сообщение: #3
Максим Старцев получил повреждение
Как сказал вчера наставник "Волыни" Анатолий Демьяненко, основной голкипер команды Максим Старцев получил повреждение.

- Если он не восстановится, то "Волынь" фактически останется без голкипера из основного состава...
- Скажите, где можно взять вратарей. Думаете, мы не ищем? Ищем. В "Шахтере" есть три хороших вратаря, но это команда c совсем другим бюджетом, - привел пример Демьяненко.

fcvolyn.com

[Изображение: 77577.gif] Регистрация на форуме по ссылке. Пока
2012-08-07 12:54
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)