Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 0 - Средняя оценка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Луческу: Я думаю про інтереси національної збірної України
Автор Сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #1
Луческу: Я думаю про інтереси національної збірної України
[Изображение: 281517.jpg?20150918190312]

Наставник "Шахтаря" Мірча Луческу на відкритому тренуванні команди після матчу з "Реалом" сказав, що в інтересах збірної України дасть ігрову практику В'ячеславу Шевчуку та Тарасові Степаненку.

Відповідаючи на запитання про трьох легіонерів, які зараз не тренуються з першим складом (Веллінгтон Нем, Факундо Феррейра та Ісмаїлі), Мірча Луческу сказав, що відсутність одного з них пов'язана з інтересами національної команди України.

«Нем і Феррейра після травми, вони вже почали тренуватися. Що стосується Ісмаїлі, то справа в тому, що у нас три лівих захисники: Азеведо, Шевчук, а також Ісмаїлі. Я думаю про інтереси національної збірної України, адже Шевчук - гравець основного складу збірної України.

Те ж стосується і Тараса Степаненка, який дискваліфікований на гру Ліги чемпіонів з ПСЖ. Треба знайти йому якусь гру, дати ігрову практику перед матчами проти збірних Македонії та Іспанії", - сказав наставник "Шахтаря".

Нагадаємо, на старті групового турніру Ліги чемпіонів суддя допоміг "Реалу" розгромити "Шахтар".

До слова, збірна України матч проти Македонії проведе на виїзді 9 жовтня, а з іспанцями "синьо-жовті" зіграють 12 жовтня.

Здесь


Что-то новенькое... Луческу о нашей сборной думает...Думать
2015-09-18 19:08
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #2
 
Угу, а как же. Явно третий лишний. Откровенно слабый, как для кротов, "латераль". Без кавычек даже не написалось.
2015-09-18 19:55
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
montoya Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5522
У нас с: 2013 Nov
Рейтинг: 2976
Сообщение: #3
Какой ужОс!
[Изображение: multfilm-pro-krota.jpg]
2015-09-18 23:20
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)