Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кутєпов: Щоб зрушити з місця, Металіст повинен пройти цей шлях
Автор Сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #1
Кутєпов: Щоб зрушити з місця, Металіст повинен пройти цей шлях
[Изображение: 65edcf7c66dbaed42e144e72bcf159dd.jpeg]

Колишній голкіпер київського "Динамо", "Металіста" та збірної України Ігор Кутєпов в інтерв'ю "Українському Футболу" прокоментував ситуацію в таборі харківського клубу.

- Уважаю, в нинішніх умовах недоцільно платити легіонерам захмарну зарплатню. Ситуація в країні до цього не спонукає. Як бачимо, харківський клуб узяв курс на вітчизняних виконавців. Думаю, це правильне рішення. Зараз невідворотні зміни й у футболі. Тяжко майже всім клубам, не тільки "Металісту". Звичайно, прикро, гравця такого рівня, як Хав’єр, складно замінити, але нічого страшного, футбол не стоїть на місці. Це шанс для вихованців "Металіста" та інших наших клубів. "Динамо" вчасно перебудувалося на наших гравців, яким знадобився якийсь час на адаптацію, але зараз, на мій пог­ляд, легіонери не грають визначну роль. На мою думку, саме українці задають тон у грі киян. Тому на першій порі "Металісту" буде складно, та, щоби зрушити з місця, цей шлях треба пройти.

Додам, що зараз знижується рівень усього нашого футболу. Однак цього не треба боятися. Подивіться на гравців, які належать "Шахтарю": Руслана Малиновського, Максима Малишева, голкіпера Микиту Шевченка. У складі "Зорі" вони мали чудовий вигляд на європейській арені, якісно допомагали нашій молодіжній збірній, в активі якої перемога над чемпіонами світу швейцарцями. Майбутнє нашого футболу саме за такими перспективними хлопцями.

- У центрі оборони, де грали легіонери, виникає діра. Як гадаєте, це непоправна проблема?

- Так, залатати цю прогалину найближчим часом буде непросто. Але немає безвихідних ситуацій. Є здібні українці, які спроможні із часом замінити легіонерів. Наприклад, Микола Іщенко, доволі вправний виконавець. Він був капітаном у "Карпатах" і стабільно викликався до лав молодіжної збірної України. Потім, коли перебрався до "Шахтаря", трохи загубився, перестав отримувати належну ігрову практику, але в "Іллічівці" знову стабільно виходив на поле. Думаю, за рахунок відповідального ставлення до себе, до тренувального процесу він згодом набере необхідні кондиції. Якщо залишиться в "Металісті", може стати в нагоді. Важливо, щоби завоював довіру тренера та якомога більше часу проводив на полі. Тішить, що Ігор Рахаєв придивляється до вихованця клубу Івана Калюжного, 1998 року народження. Хлопця запрошують в нашу юнацьку збірну. У спарингах, які "Металіст" зараз проводить на зборах, Калюжний непогано виглядає. Звичайно, він іще "сирий", але потенціал у нього дуже непоганий.

- Як думаєте, за рахунок чого вдалося вмовити Івана Бобка та Кирила Ковальчука?

- Ніхто не знає, які контракти у цих хлопців. Але, думаю, вони не погодилися би на умови гірші, ніж у "Чорноморці". За будь-яких обставин ці гравці не отримуватимуть на рівні Хав’єра чи інших провідних легіонерів. Якщо відмовилися від цих іноземців, навряд чи буде проблематично платити українським футболістам.

- Наскільки нам відомо, залишає команду Володимир Дишленкович. Як це позначиться?

- На мій погляд, Дишленкович — найкращий з-поміж усіх воротарів, хто є в розпорядженні Ігоря Рахаєва. Проте цей голкіпер хоч і має український паспорт, але вважається легіонером. У контрольних матчах на зборах непоганий вигляд мав вихованець "Металіста" Денис Сидоренко, який останнім часом виступав за "Геліос". Йому потрібен час, аби перебудуватися, відчути себе лідером, адже перша ліга й прем’єр-ліга відрізняються. Сергій Погорілий має належний досвід, правда, останнім часом не грав, але в його майстерності не сумніваюся.

- Рахаєва багато критикували після провалу в нинішній Лізі Європи, де "Металіст" не набрав жодного очка, проте керівництво продовжило йому довіряти. Чи є у цьому плюси чи суцільні мінуси?

- Мені складно це коментувати. Це рішення керівництва, яке, на мій погляд, намагається продовжити обрану лінію. Зберігається стабільність у керуванні командою, що важливо. У свою чергу, тренера не може не надихати, коли йому довіряють.

- Які завдання зараз до снаги "Металісту"?

- Складно сказати. Усе покажуть офіційні матчі. Але обов’язково треба ставити найвищу мету в кожній грі.

Здесь
2015-02-11 10:40
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)