Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Володимир Прийомов: «На останньому зборі легіонерів у «Металісті» не було»
Автор Сообщение
montoya Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5522
У нас с: 2013 Nov
Рейтинг: 2976
Сообщение: #1
Володимир Прийомов: «На останньому зборі легіонерів у «Металісті» не було»
Півзахисник харківського «Металіста» Володимир Прийомов розповів про готовність команди до сезону, підготовку до матчу із «Динамо» та вливання до колективу низки новачків.

— Володимире, днями «Металіст» закінчив третій навчально-тренувальний збір у Туреччині й повернувся до України. Тож наскільки команда готова до другої частини першості?

— Функціонально хлопці почуваються чудово, тренування проходили в хорошому ігровому ритмі. Загалом, все, що вимагав тренер, намагалися виконувати. Стосовно нашої готовності до чемпіонату, то не хотілося би наразі щось говорити на цю тему. Гадаю, наскільки ми добре попрацювали на зборах, покажуть тільки офіційні поєдинки. А щось говорити, а тим паче стверджувати, з цього приводу до відновлення чемпіонату немає жодного сенсу. Ось зіграємо кілька матчів, подивимося, скільки наберемо очок, тоді й робитимемо висновки.

— Зазвичай, на заключному етапі підготовки суперники для спарингів підбираються сильні, адже команда виходить на пік готовності, й потребує матчів із гідними опонентами. Судячи, з ким на третьому зборі зустрічався «Металіст» (а це були угорський «МТК», вірменський «Бананц», казахстанські «Жетису» та «Шахтар», а також першолігова «Олександрія»), рівень цих суперників навряд чи можна назвати серйозним?

— Мені важко сказати, чому ми грали проти цих команд. Я лише футболіст, і моє завдання грати, а не зай­матися організацією спарингів чи плануванням зборів. Певно, так вирішив тренер, йому видніше. За великим рахунком, особливої різниці, з ким саме спарингуватися, немає. В таких матчах у першу чергу звертається увага на свою гру, напрацьовуються командні дії тощо. Тож, як на мене, сильний це опонент чи ні, особливої різниці немає. Головне — це якісно підготуватися до сезону.

— Крізь призму останніх товариських матчів, можна сказати, що «Металіст» готовий до поєдинку проти «Динамо»?

— Як я вже говорив, рівень нашої готовності продемонструють тільки офіційні поєдинки. Сергій Ребров створив сильну команду, в якій грають футболісти найвищої кваліфікації. Певна річ, легко нам точно не буде, відтак очікуємо на дуже складний поєдинок. А чи зможемо зачепитися за очки, покаже тільки матч.

— Володимире, за час зимового антракту склад слобожан знач­но оновився. Скажіть, чи вдалося новачкам адаптуватися в новому колективі, чи все ж у цьому плані є певні нюанси?

— Власне, я сам у цій команді новачок, отож, можу запевнити, що з адаптацією жодних проблем немає. Так, дійсно, прийшло багато нових футболістів, але всі вони досвідчені, не перший рік грають у командах найвищого рівня. Проблема тут, скоріше, в іншому. По суті, створюється нова команда, і для того, щоби її награти, потрібен час. За один збір команду не побудуєш. Потрібно добре розуміти, чого хоче тренер, які в нього вимоги, та й ігрові зв’язки за один день футболістам не прищепиш.

— Хтось із легіонерів у клубі залишився?

— Ні, на останньому зборі нікого з іноземців не було.

— Як гадаєте, у зв’язку з фактично повним оновленням команди, наскільки складно доведеться «Металісту» у весняній частині чемпіонату?

— Звісно, що просто не буде. Є для цього ряд як об’єктивних, так і суб’єктивних причин, але, запевняю, «Металіст» в кожному матчі боротиметься до кінця. Зрештою, чемпіонат покаже, на що здатна наша команда.

— Часом не знаєте, на якій саме арені «Металіст» гратиме домашні матчі?

— Ні, такою інформацією не володію.


http://fc-metalist.com/lenta/20494
2015-03-01 13:33
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)