Полная версия: СК «Металлист» - "Квадро" (Первомайский) 1:4. Чемпионат Харьковской области. Все о матче + обсуждение
Чемпіонат Харківської області. 9 тур. Матч № 33.

СК "Металіст" (Харків) - "Квадро" (Первомайський) 1:4 (1:2)
16-07-2016 17:00. УТБ "Металіст" с.Високий. 50 глядачів, +38 гр.
Арбітр: Назаров Євген (Харків).
Асистенти арбітра: Карпета Євгеній (Харків), Луценко Олександр (Харків).

Голи: 0:1 Олександр Храбров (8), 0:2 Валерій Деркачов (22), 1:2 Дмитро Шкребець (43), 1:3 Саддам Гусейнов (65), 1:4 Саддам Гусейнов (76).

СК Металіст жахливо почав свій новий шлях

Новостворений колектив розгромно програв дебютний матч у своїй історії.

Нагадаємо, що позавчора СК «Металіст» офіційно заявився у Вищу лігу Харківської області з футболу. І вчора «жовто-сині» проводили свій прем'єрний матч в історії. Підопічні Юрія Рудинського приймали на «Динамо» гостей з Первомайського, «Квадро». І скажемо, що перший суперник у харків'ян виявився дуже серйозним: колектив веде боротьбу за «золото», і перед цією зустріччю він відставав від команди-лідера «ЕТМ» всього на одне очко.

Загалом у цієї гри сили команд явно відрізнялися, і гості розгромили «жовто-синіх» 4:1. На 22-й хвилині гості завдяки голам Храброва і Деркачова вигравали 2:0. Але ще до перерви господарі зробили серйозну заявку на продовження боротьби в цьому матчі: на 43-й хвилині Шкребець відзначився «голом у роздягальню».

Однак у другому таймі харків'янам не вистачило сил, щоб хоча б зрівняти рахунок. А гості, в свою чергу, на 76-й хвилині вже довели рахунок до розгромного. Дублем відзначився Гусейнов.

Так завдяки своїй перемозі та поразці «ЕТМ» «Квадро» після цього туру вийшов на перше місце.

Савелій Мякушко
За матеріалами: Слобідський Край
Так где же был матч, в Высоком или на Динамо?
(2016-07-17 15:49)mymetall писал(а): [ -> ]Так где же был матч, в Высоком или на Динамо?

Судя по "протоколу" матча на сайте областной ФФ - в Высоком...