Форум болельщиков ФК Металлист Харьков

Полная версия: 1981-08-24 "Металіст" - "Бустон" (Джізак) 6:0. З хокейним рахунком! ("Вечірній Харків")
Вы просматриваете yпpощеннyю веpсию форума. Пеpейти к полной веpсии.
[Изображение: 1981-08-25_vh_MKh-Buston_6-0.jpg]

"Металіст" - "Бустон" 6:0. З хокейним рахунком! (текстовый вариант)
«МЕТАЛІСТ» — Ю. Сивуха, Г. Дегтярьов, Р. Поточняк (В. Камарзаев), В. Крячко, О. Косолапов (О. Горбик), В. Лінке (Л. Сааков), Л. Ткаченко, В. Сусло, С. Малько, Н. Бачіашвілі, Ю. Цимбалюк.

«БУСТОН» — В. Філатов, В. Карман (О. Самойлов), В. Енне, Р. Фабарисов. В. Кузьмін, В. Дьяченко, С. Муртазаєв (В. Абрамовських), О. Морозов, Р. Камалов, В. Крупнов, Ю. Христофоріді (В. Бєлявський).

ГОЛИ: Малько з пенальті (23, 71), Бачіашвілі (27, 45), Ткаченко (39), Камарзаєв (79).

СУДДІ: А. Хорлін, В. Лукін, В. Биковський (всі з Москви).

Насамперед, треба віддати належне працелюбності всієї команди харків'ян, енергійній участі кожного гравця в боротьбі за перемогу. Вже перші їх настирливі атаки, що привели захисників «Бустона» в стан розгубленості, могли б завершитись успішно, але завадила і певна поспішність господарів поля в їх завершальній стадії і деяка одноманітність дій.

Лише в середині першого тайму харків'янам пощастило добитися успіху. Наполегливі проходи Дегтярьова правим краєм і Цимбалюка на лівому, постійні рейди Ткаченка, Сусла до воріт «Бустона» призвели до того, що гості вдалися до порушень правил. 11-метровий удар Малька на 23-й хвилині увінчався голом. Через 4 хвилини Цимбалюк, який маневрував полем, навісив м'яч на дальній кут штрафного майданчика, і там Сусло в падінні через себе точно перекинув його Бачіашвілі — 2:0. Хоча Цимбалюку не щастило з особистими проходами до воріт, з ударами по них, він все ж вряди-годи, завдяки обманним фінтам, успішно боровся з двома-трьома захисниками гостей, нерідко вдало пасуючи м'яч партнерам. На 39-й хвилині, обігравши двох гостей, Юрій прострілив м'яч вздовж воріт, і Ткаченко забив третій, останній в першому таймі, гол — З : 0.

Плідно трудився на полі Малько, організовуючи атаки, а його подачі з кутової відмітки в стилі «сухого листа», принаймні, тричі загрожували воротам гостей і не увінчались голами лише завдяки майстерності воротаря та оперативності Дьяченка. Завжди націленим за голевий удар був Сусло. Саме завдяки його енергійним діям був забитий ще один гол. На 55-й хвилині, скориставшись помилкою гостя в штрафному майданчику, Сусло сильно пробив по воротах, поцілив м'ячем у воротаря, та Бачіашвілі добив його в сітку.

Сили були явно нерівні. Ось чому гості нічого особливого, крім грубих прийомів, протиставити атакам харків'ян не могли. В цьому матчі суддя змушений був призначити ще один 11-метровий удар, який виконав на 71-й хвилині Малько, довівши рахунок до 5:0.

На перший погляд, може скластись враження: у грі харків'ян не бачиш оригінальних комбінацій, особливих тактичних прийомів, а м'яч за м'ячем потрапляє в сітку воріт. По-моєму, успіх у тому, що вони відзначаються великою працелюбністю, напористо діють по всьому полю, розтягуючи захисні порядки суперника, використовують будь-яку можливість в атаці, щоб послати м'яч до воріт, біля яких прагнуть взяти участь у завершальній стадії атаки не один, а кілька гравців. Гру футболістів «Металіста» відзначає і певний універсалізм. А комбінації не відразу впадають в око тому, що вони будуються не на двох-трьох прийомах, а багатоходові, суперникам їх нелегко розгадати. Ось такі, як остання. М'яч, перед тим як побувати в сітці, «викреслив» багатокутник типу: Ткаченко — Малько —Горбик — Малько — Камарзаєв. Врешті-решт Малько послав м'яч Камарзаєву, який, набравши швидкість, рішуче наближався до штрафного майданчика і сильним ударом пробив по воротах — 6: 0.
В. МОРГУН.

Подробнее о матче на Сайте истории и статистики ФК Металлист
После этой игры, наши ещё дома "Памир" 4:0 вздергнули! Итого в двух домашних матчах 10:0! Сейчас бы такую феерию голов увидеть на нашем стадике! Малько забил 4 гола, по 2 в каждом матче, и все с пенальти! Похоже на мировой рекорд good
а народу-то сколькоооооо!)))))
Спасибо за статьи об этом годе в истории клуба!
1980 и 1981 гг. мои любимые из всех 36 лет, что я болею за "Металлист"!
В памяти остались очень многие матчи тех 2-х лет, и естественно, что матч с Джизакцами не мог не сохраниться в памяти!
Наши пахали на поле до последней минуты матча, как будто это был решающий матч, и счет на табло им не о чем не говорил!
После матча многие остались возле стадиона на импровизированную "брехаловку", которая "работала" в тот день до поздней ночи! Все пытались вспомнить, когда команда побеждала с такой разницей в последний раз? И только один болельщик (завсегдатай брехаловки в парке Шевченко) по имени "Петя-Шмель" (он очень забавно жужжал, когда разговаривал) знал правильный ответ ("Авангард" - "Локомотив" Саратов - 7:1, в апреле 1957 года)!
Metalist_81, после победы над "Бустоном" в вашем любимом 1981 году, у нас было ещё 2 победы с такой разницей!
В чемпионате Украины 1992/93 над "Зарей" Луганск 6:0, и в чемпионате Украины 1995/96 над "Ратуша" (Каменец-Подольский) 7:1.
Итого за всю историю участия в чемпионатах у нашего клуба всего 4 победы с разницей в 6 мячей. И всего одна из них в высшем дивизионе - это в матче с "Зарей" в чемпионате 92/93. Скажем так, что не очень густо face-angry
(2013-01-04 19:41)Прохожий писал(а): [ -> ]Metalist_81, после победы над "Бустоном" в вашем любимом 1981 году, у нас было ещё 2 победы с такой разницей!
В чемпионате Украины 1992/93 над "Зарей" Луганск 6:0, и в чемпионате Украины 1995/96 над "Ратуша" (Каменец-Подольский) 7:1.
Итого за всю историю участия в чемпионатах у нашего клуба всего 4 победы с разницей в 6 мячей. И всего одна из них в высшем дивизионе - это в матче с "Зарей" в чемпионате 92/93. Скажем так, что не очень густо face-angry
Спасибо за приведенную статистику таких вот рекордных побед нашего клуба! Очень познавательно!
Что имеем?
1. 1957 г. "Авангард" - "Локомотив" (Саратов) 7:1 (1-й дивизион)
2. 1981 г. "Металлист" - "Бустон" (Джизак) 6:0 (1-й дивизион)
3. 1992 г. "Металлист" - "Заря" (Луганск) 6:0 (Высший дивизион)
4. 1996 г. "Металлист" - "Ратуша" (Каменец-Подольский) 7:1 (1-й дивизион)
(2013-01-04 19:41)Перехожий писал(а): [ -> ]В чемпионате Украины 1992/93 над "Зарей" Луганск 6:0,

В том матче наши забивали в порядке возрастания номеров на футболках))) Первый гол забил Хомуха, N7. Потом забивали игроки с номерами 8, 9, 10, 11 и последний гол снова Хомуха.
После шестого гола вратарь "Зари" пошёл с поля и сел на беговую дорожку под рекламные щиты перед левым Востоком.
(2017-08-04 07:51)Brigel писал(а): [ -> ]После шестого гола вратарь "Зари" пошёл с поля и сел на беговую дорожку под рекламные щиты перед левым Востоком.

Помню, что было такое, но не помнил когда и в каком матче? Спасибо, что освежил в памяти этот такой неприятный для вратаря гостей, и такой забавный и радостный для болел ФКМХ момент в истории нашего клуба! Металлист-чемпион

Тема с отчетом об этом матче у нас на форуме!
Евгений, я конечно могу ошибаться после какого именно гола у вратаря не выдержали нервы, но такой факт имел место быть.
(2017-08-04 11:15)Brigel писал(а): [ -> ]Евгений, я конечно могу ошибаться после какого именно гола у вратаря не выдержали нервы, но такой факт имел место быть.
Несомненно, что такое было! Не только Ты это помнишь. И скорее всего после последнего, 6-го мяча в сетке Зари!
Попробую нарыть еще отчет из другой газеты! Может быть там будет что то про этот момент?
URL ссылки