Форум болельщиков ФК Металлист Харьков

Полная версия: 1981-10-24. "Металіст" - "Шіннік" 3:1. Заслужена перемога! Газета "Вечірній Харків"
Вы просматриваете yпpощеннyю веpсию форума. Пеpейти к полной веpсии.
Газета "Вечірній Харків" від 24-10-1981 р.

1981. "Металіст" - "Шіннік" 3:1. Заслужена перемога! (отсканированный вариант)
[Изображение: 1981-10-24_vh_MKh-Shinnik_3-1.jpg]

1981. "Металіст" - "Шіннік" 3:1. Заслужена перемога! (текстовый вариант)
«МЕТАЛІСТ»: Ю. Сивуха, Г. Дегтярьов, Р. Поточняк, С. Сапешко (Л. Сааков, 75), В. Камарзаєв, В. Лінке (С. Свистун, 63), Л. Ткаченко, В. Сусло, С. Малько, Н. Бачіашвілі, О. Довбій (С. Берников, 46).
«ШИННИК»: В. Чуркін, М. Вихарев, М. Смирнов, Ф. Миронов, Ю. Пантілєєв, О. Цекін, Є. Кузнецов, В. Тесленко, Б. Гаврилов, Л. Зюзін, О. Смирнов (Є. Мартьянов. 75).
СУДДІ: А. Хорлін, І. Захаров, В. Сараєв (усі — Москва).
ГОЛИ: Бачіашвілі (10), Сусло (58), Ткаченко (68), Лінке («Металіст», у свої ворота, 3).
27.000 глядачів.
ДУБЛЕРИ: 3:0.

Зустріч давніх знайомих викликала чималий інтерес в уболівальників футболу. І ті, хто прийшли подивитись цю зустріч, не пожалкували. З першої і до останньої хвилини гри матч тримав у напруженні не тільки футболістів обох команд, я й глядачів. Судіть самі. Вже на першій хвилині Малько, пройшовши лівим краєм, перевів м'яч на кут воротарського майданчика ярославців, і Довбій, не вагаючись, відмінно пробив головою, але Чуркін зумів перевести м'яч на кутовий, який, до речі, господарі поля використати не змогли, бо вдало знов-таки зіграв страж воріт «Шинника».

А вже на 3-й хвилині харків'яни, ліквідуючи небезпеку біля своїх воріт, відбили м'яч за лінію воріт. Кутовий пішов подавати Тесленко. Подача — і Лінке головою несподівано спрямовує м'яч у власні ворота.

Зазначимо, що харків'яни після пропущеного голу не розгубились. Вони повели масовані атаки на ворота «Шинника». В одній із них Малько віддав довгий пас на правий край Де-гтярьову, який підключився до нападу, а останній — на лівий фланг Бачіашвілі: удар Нодара головою був невідпорним — 1 : 1.

У подальшому обидві команди грають різноманітно, швидко і комбінаційно. Це. дозволило як харків'янам, так і ярославцям створити кілька небезпечних моментів біля всріт як Чуркіна, так і Сивухи. Так, приміром, на 17-й хвилині в одній із атак господарів поля гості в боротьбі за м'яч із Лінке порушують правила. Стінка. Гарматний удар Дегтярьова — і м'яч потрапляє в штангу. А через дві хвилини Бачіашвілі, одержавши відмінну передачу від Ткаченка, з близької відстані б'є по воротах Чуркіна, але останній у падінні ногами відбив м'яч на кутовий. Потім гості двічі могли вийти вперед після того, як Тесленко і Гаврилов з лінії воротарського майданчика наносили прицільні удари, однак Сивуха був напоготові.

Після відпочинку гра ще більше загострилася. І все ж харків'яни поступово переважають «Шинник» у розгортанні атак, у наполегливій боротьбі за кожен м'яч на будь-якій ділянці поля. І невдовзі Бачіашвілі з розвороту б'є з дальньої дистанції, голкіпер Чуркін вчасно реагує на удар форварда, однак м'яч у руках він утримати не зміг, і Сусло, який набігав, добив його у сітку воріт — 2:1.

Наші земляки не збавляють темп. Ініціатива за ними. Раз у раз біля воріт гостей виникають загрозливі ситуації: оборона «Шинника» і голкіпер Чуркін грають з повним навантаженням. Швидкі сольні проходи Бачіашвілі, Сусла, Малька, удари здалеку Камарзаєва не раз ставлять захисників ярославців у скрутне становище. Несподівані переводи м'яча харків'янами з флангу на фланг примушують футболістів «Шинника» припускатись помилок. І на 68-й хвилині Бачіашвілі, перемістившись на правий край, навісив м'яч у штрафний майданчик, і Ткаченко без обробки спрямував його у сітку воріт — 3:1.

На останніх хвилинах відчайдушні атаки «Шинника» так і не допомогли уникнути поразки. Харків'ян же можна поздоровити із заслуженою і переконливою перемогою над одним із досвідченіших клубів першої ліги. Мені здається, що це був один із найкращих матчів, проведених «Металістом» на своєму полі. І схвальної оцінки, на мій погляд, заслуговують усі футболісти.

Кращими гравцями зустрічі визнано: у гостей — Бориса Гаврилова, у харків'ян — Віктора Камарзаєва.
URL ссылки