Форум болельщиков ФК Металлист Харьков

Полная версия: ШАРПАР: «Нас кормят только на предматчевой тренировке»
Вы просматриваете yпpощеннyю веpсию форума. Пеpейти к полной веpсии.
- В’ячеславе, який настрій панував у команді перед матчем із луцькою "Волинню"?

- У всіх по-різному. Ми з партнерами вирішили, що гратимемо, навіть попри проблеми в клубі. Під час матчу особливо про це не думаєш.

- Відсутність упродовж останніх трьох місяців зарплатні сильно впливала на підготовку до поєдинку?

- Безумовно, це позначається. Вра*****те, що не лише відсутня зарплатня, а й харчування та прання форми тепер відбувається за власні кошти. Однак більше хвилює інше: яка доля чекає на нашу команду?

- Старт зустрічі "каноніри" провели краще за опонентів, проте саме гості першими розписались у воротах. Пропущений м’яч додав футбольної агресії, котрої, либонь, і так вистачає?

- Однозначно, тим більше, що в них моментів практично не було. Одна можливість забити - ото й все. Нам же, у свою чергу, не зарахували м’яч. А якби зарахували, було би легше. У перерві намагалися завести одне одного, щоби таки дотиснути лучан.

- Можна припустити, що за 15 хви­лин перерви Юрій Бакалов зумів налаштувати команду на перемогу?

- Після першого тайму хлопці були розчаровані, до роздягальні заходили з опущеними головами. Юрій Михайлович підбадьорив і налаштував нас на звитягу. Сказав, що те, що не вдається в першому таймі, вдасться в наступні 45 хвилин. Для цього потрібно лише швидко забити, а далі все буде добре. Що, в підсумку, справдилось.

- У цьому двобої навіть у заявці не було Богданова. Випадково, Андрій не повернувся до динамівців?

- Ні, Богданов травмувався майже тиждень тому. Здається, щось із коліном: меніск чи що. Найближчий місяць Андрій точно не зможе тренуватись.

- Олександр Онищенко заявив, що цей матч стане останнім, на який він виділятиме кошти, якщо йому не передадуть контрольний пакет документів на клуб. Що команді сказало керівництво щодо цього?

- До нас на тренування приїхав спортивний директор Владислав Ващук і сказав, що нині проходить процес передачі документів. Якщо ж вони не перейдуть до рук Олександра Романовича, то клуб перестануть фінансувати. Конкретно щодо подальших перспектив нам не було нічого сказано. Навіть тренерський штаб нічого не може додати. Не знаю, чим закінчиться ця ситуація. Упродовж наступного тижня стане ясніше. Сподіваюся, що все вирішиться позитивно для команди.

- Якщо ви не отримуєте зарплатню, то на що тоді виділялися кошти?

- Не знаю. Мабуть, на передматчеве тренування - єдиний день, коли нас годують. Можливо, лише на це йдуть гроші. Ще нас перевозять на автобусі до стадіону в день матчу.

- Скільки конкретно не отримуєте грошей? Чому раніше не піднімали цю тему?

- Три з половиною місяці. В Україні таке буває, що клуби мають заборгованості перед гравцями упродовж одного-двох місяців. Лише коли побачили, що з нами ніхто не спілкується з керів­ництва, відчули щось неладне.

- Що відомо гравцям про останні новини в клубі?

- Як уже сказав, із нами говорив Ващук. Розповідав, що попередні власники повинні сплатити 330 мільйонів гривень. Це має попереднє керівництво заплатити, а документи перебувають у банку під заставою. Онищенко ж, коли брав клуб, то мав розплатитись із гравцями. Не знаю, кому належав клуб: чи Рабиновичу, чи Коломойському.

- Якщо з вами не розрахуються, чи будете звертатися до відповідних інстанцій?

- Звичайно, проте на кого подаватиму позов, якщо клуб стане банкротом і припинить своє існування?

Український футбол
URL ссылки