Форум болельщиков ФК Металлист Харьков

Полная версия: Доповідаю українському народу. Курченко
Вы просматриваете yпpощеннyю веpсию форума. Пеpейти к полной веpсии.
Страниц: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
[Изображение: 566635.jpg?201504191812]

Харківська влада шукає нового власника для футбольного клубу "Металіст" замість олігарха Сергія Курченка.

Розповів про це в інтерв'ю сайту "24" голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін.

"Металіст"— це не Сергій Курченко (власник ФК "Металіст"— "24"), це бренд Харкова. І ми зробимо все можливе, щоб клуб зберегти. Тут прості проблеми: хто виплатить борги клубу, в тому числі, перед футболістами, перед стадіоном "Металіст", який перебуває в комунальній власності", — пояснив Райнін.

Він зауважив, що зараз його команда шукає нового власника, який би зміг ефективно керувати клубом. Однак існує правовий момент, що офіційним власником клубу залишається бізнесмен Курченко, "який зараз перебуває в бігах". Втім, з ним харківські чиновники спілкуватись не збираються, а ведуть ділові переговори через спортивного директора.

"Прізвища (покупців — "24") не можу сказати, це було б неправильно. Прізвище люди дізнаються, якщо буде підписано відповідний договір. До цього моменту це буде розголошенням комерційної таємниці. Можу сказати, що поки переговори далеко не зайшли, але все розвивається в напрямку пошуку потрібних осіб і рішень. І процес йде досить нормально, хоча до виходу на фінішну пряму ще далеко", — розповів Райнін.

Здесь
[Изображение: 118290.jpg]

Любопытный случай произошел на днях в нашем медиаполе. Наталья Влащенко поговорила в своем Hard Talk c руководителем проекта Insider Сергеем Щербиной и с удивлением узнала, что, оказывается, Сергей Курченко и подобные ему медиамагнаты времен Януковича продолжают оказывать свое тлетворное влияние на украинские СМИ. Подписывают «контракт мертвеца» и платят изданиям только за то, чтобы те не упоминали их имена всуе.

«Посмотрите на многие известные политические сайты – за последние два года там не появлялись фамилии Курченко, Арбузова и многих других, потому что они заключили «контракт мертвеца» и ни один материал по этим людям не прошел. Эта практика существовала давно», — рассказал Влащенко Сергей Щербина.

Естественно, откровения Щербины были тут же размещены на родном для Натальи сайте журнала «Публичные люди». Причем откровения Сергея там дополнял любопытный документ – смета, демонстрирующая, какие именно издания «просил» молчать Сергей Курченко.

[Изображение: 118291.jpg]

Только вот очень скоро статья с «ведомостью Курченко» была с сайта удалена. А на ее месте появилась другая публикация, без взрывоопасного документа. Но ведь кэши не горят. Так что вот вам, пожалуйста: удаленная с ПЛ публикация в первозданном виде.

Интересно: это Влащенко решила не подвергать коллег риску? Или таки снова Курченко вмешался?

http://mediananny.com/novosti/2310361/
МВД Украины объявило Тимонькина в розыск год назад. Нашелся в Германии.

В Германии задержали известного украинского банкира, бывшего заместителя председателя наблюдательного совета ВЕТЭК Бориса Тимонькина, сообщил адвокат Анатолий Башловка.

"Сегодня был снят с самолета в Германии господин Тимонькин (бывший глава правления УкрСоцБанк-Юникредит). Член команды Януковича, который подозревается в отмывании денег для беглого младо-олигарха Курченко", - написал он на своей странице в Facebook.

http://zn.ua/UKRAINE/v-germanii-zaderzha...9609_.html
Кто б самого КУРЧЕНКО задержал???
У Німеччині заарештовано колишнього українського банкіра Бориса Тимонькіна. Він може стати свідком у справі про відмивання коштів Сергієм Курченком і Олексієм Азаровим.

[Изображение: 0,,18362443_303,00.jpg]

У Німеччині розслідується кримінальна справа за підозрою у відмиванні грошей компаніями, якими керував Борис Тимонькін

Колишнього голову правління "Укрсоцбанку" і заступника голови наглядової ради групи компаній СЄПЕК Бориса Тимонькіна у неділю, 14 червня, було заарештовано у берлінському аеропорту "Шенефельд". Відповідну інформацію DW у вівторок, 16 червня отримала у прес-службі Генеральної прокуратури федеральної землі Бранденбург. Арешт відбувся згідно з міжнародним ордером, виданим Україною.
Торік МВС України оголосило Тимонькіна у розшук. За даними Генеральної прокуратури України, він підозрюється у "створенні злочинної організації з метою вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину". Йдеться про кримінальну справу, згідно з матеріалами якої група компаній СЄПЕК Сергія Курченка відмивала гроші і ухилялася від сплати податків за рахунок фіктивних імпортно-експортних операцій зі скрапленим газом. Українські ЗМІ називають Тимонькіна "банкіром Курченка". "Заарештований продавав скраплений газ і не сплачував податки до українського бюджету. Україні було завдано збитків на 281 мільйон євро", - йдеться у повідомленні німецької федеральної поліції.

Що Тимонькін робив у Німеччині?

Згідно з інформацією федеральної поліції, Тимонькін прибув до Берліна літаком авіакомпанії Pegasus Airlines зі Стамбула. Приїзд Бориса Тимонькіна міг мати діловий характер. У кількох годинах їзди від німецької столиці розташований офіс компанії Sparschwein Gas GmbH. Ця компанія управляє мережею з більш ніж ста автозаправних станцій, які торгують скрапленим газом. 2013 року Сергій Курченко та син тодішнього екс-прем'єра Олексій Азаров через офшорні компанії придбали цю мережу, яка увійшла до групи компаній СЄПЕК.
Sparschwein Gas GmbH продовжує свою діяльність, попри те, що її окремі співвласники перебувають у санкційному списку ЄС. Як пояснили DW у міністерстві економіки Німеччини, контролюючі органи мають повноваження лише слідкувати за тим, щоби прибутки компанії не потрапляли кінцевим власникам, які перебувають під санкціями.

За дорученням Азарова і Курченка?

Утім, Олексія Азарова нещодавно виключили із санкційного списку, оскільки Генеральна прокуратура України не спромоглася просунутися у розслідуванні кримінальних справ проти сина Миколи Азарова - екс-прем'єра і близького соратника Віктора Януковича. Таким чином, прибуток Sparschwein Gas GmbH можна знову переказувати з Німеччини на рахунки співвласників. Водночас сам Сергій Курченко до країн ЄС на даний момент нев'їзний: він - у розшуку і санкційному списку. А Олексій Азаров - фігурант кримінальної справи в Австрії за підозрою у відмиванні коштів.
Австрійські правоохоронні органи підозрюють, що Курченко і Азаров відмивали кошти на торгівлі скрапленим газом через компанію LPG Trading, споріднену з німецькою Sparschwein Gas GmbH. Вже півтора року цю компанію підозрюють у відмиванні коштів і в Німеччині. Відповідну кримінальну справу розслідує прокуратура міста Ґера. Однак, як повідомили DW у прокуратурі, досі німецькі правоохоронці остаточно не довели, що за офшорними компаніями криються саме Сергій Курченко і Олексій Азаров. Утім, слідчі, вочевидь, близькі до цього - деякий час тому в рамках міжнародної правової допомоги вони отримали інформацію від австрійських колег. В Австрії ще рік тому встановили, що за підставними компаніями, яким належить LPG Trading, стоять Курченко і Азаров. Sparschwein Gas GmbH і LPG Trading мають одних і тих самих офшорних власників.

Може стати свідком

За інформацією німецької прокуратури, нині вивчається питання, чи були інвестовані у бізнес Sparschwein Gas GmbH кошти, отримані злочинним шляхом. Не виключено, що у цьому німецьким слідчим могли би допомогти свідчення колишнього топ-менеджера СЄПЕК Бориса Тимонькіна. Утім, слідчий, який веде цю справу, не відповів на запитання DW, чи буде він домагатися допиту Тимонькіна – "щоб не зашкодити слідству".
Очікується, що Борис Тимонькін до екстрадиції в Україну проведе у Німеччині щонайменше декілька тижнів або й місяців. Справу про екстрадицію розглядатиме суд.


DW. de
Мільйонер-фінансист "сім'ї" екс-президента Віктора Януковича Сергій Курченко намагається отримати громадянство Молдови.

Про це йдеться в документах, наданих членам депутатського комітету першим заступником голови СБУ Артюховим, текст яких має "Українська правда".

Згідно з документами, Курченко вживає заходів, направлених на отримання громадянства Республіки Молдова.

"Серед поданих в компетентні органи документів Курченком надано копії паспортів громадянина Російської Федерації (громадянський та для виїзду за кордон) виданих йому у 2014 році, а також підроблену довідку управління спеціальних перевірок та довідкового обліку ДІАЗ МВС України від 07.07.2014 , згідно з якою він нібито не перебуває в Україні у розшуку та не притягувався до кримінальної відповідальності", - сказано у документах.

Як відомо, Курченко перебуває у міжнародному розшуку.

Його звинувачують у тому, що він створив і безпосередньо здійснював керівництво злочинною організацією, діяльність якої нанесла збитків державі у нафтогазовій та банківській сферах на загальну суму близько 5 млрд. гривень.

"Слідчі формують доказову базу щодо протиправного постачання афільованими з Курченком компаніями державним підприємствам "Нафтогаз України", "Укртрансгаз", "Чорноморнафтогаз" обладнання за завищеною вартістю", - сказано в документах.
Крім того формується доказова база щодо протиправної реалізації скрапленого газу через підконтрольні Курченку комерційні структури, укладення фіктивних угод з "Газ Україна 2020" на постачання нафтопродуктів, привласнення коштів рефінансування Національного банку.

За кримінальним провадженням накладено арешт на особисті рахунки, рухоме і нерухоме майно на загальну суму понад 1,2 млрд. гривень, проведено арешти чотирьох осіб, підозрюваних у скоєнні злочинів.

Як відомо, Курченко переховуються у Росії.

Крім того, сербські ЗМІ повідомляли, що Курченко нібито отримав сербське громадянство.

Як відомо, днями у Німеччині був затриманий Борис Тимонькін. У 2013 році він посів посаду заступника голови наглядової ради групи компаній ВЕТЕК Сергія Курченка.

Він підозрюється у завданні Україні фінансового збитку в розмірі близько 281 млн євро. Йдеться про ухилення від сплати податків з продажу зрідженого газу групою компаній ВЄТЕК Сергія Курченка.
Українська правдаhttp://www.pravda.com.ua/news/2015/06/18/7071664/
Німецький суд залишив під вартою українського банкіра Бориса Тимонькіна, якого заарештовано за підозрою у фінансових махінаціях "злочинної групи Курченка". Тимонькін очікує на екстрадицію до України.

Вищий земельний суд федеральної землі Бранденбург у п’ятницю, 26 червня задовольнив клопотання прокуратури про екстрадиційний арешт Бориса Тимонькіна. Суд обґрунтував своє рішення підвищеною небезпекою втечі підозрюваного. Таким чином Тимонькін не вийде під заставу і залишиться у в’язниці міста Коттбуса, куди він був поміщений після затримання 14 червня в аеропорту Берлін Шенефельд.

Не дав згоду на спрощену екстрадицію

У рішенні суду зазначено, що злочинні дії, які інкримінуються підозрюваному в Україні, підпадають і під дію німецького Кримінального кодексу. Це головна передумова для початку процедури екстрадиції. Чи буде Тимонькіна видано Україні, вирішить також суд, коли з Києва надійдуть усі необхідні документи. Це може зайняти не один місяць.
Підозрюваний, як зазначено у документах суду, не дав згоду на спрощену процедуру екстрадиції до України. Отже, він залишатиметься у Німеччині доти, доки суд не розгляне питання правомірності його видачі Україні.

"Злочинна група Курченка"

Українські правоохоронці називають Бориса Тимонькіна членом злочинного угруповання Сергія Курченка. Йому інкримінують підробку документів та розкрадання державного майна в особливо великих розмірах. Йдеться насамперед про нелегальну торгівлю скрапленим газом.

Тим часом у Німеччині з осені 2013 року ведеться слідство за підозрою у відмиванні коштів через фірму Sparschwein Gas GmbH, яка управляє мережею газових автозаправок. Ці заправки 2012 року купила група компаній СЭПЕК Сергія Курченка. У прокуратурі землі Бранденбург не виключають, що Бориса Тимонькіна буде допитано у рамках цієї кримінальної справи.

dw.com
[Изображение: CICieMHWEAEqHgQ_zpsvrqiqp5w.jpg]

При сохранении нынешней конфигурации в Донецке энергетика и газовая отрасль будут зависимы исключительно от России. Это и не мудрено. А вот контроль над этими сферами на оккупированной территории получил Курченко. Бизнесмен является владельцем крупных энергетических компаний. Этот экономический фактор оказывает сильное влияние на внутреннюю политическую ситуацию в оккупации - люди Курченко влияют на Захарченко и его решения.

http://pravda.dn.ua/details/254703/
(2015-04-02 18:37)OzVi писал(а): [ -> ]Спасибо за ответ.
Но все же кроме опеделеного финансирования есть ли какие-то цели в плане "Ку" по Вашему мнению?

"Перетерпеть" а там посмотрим, более - менее красиво уйти, продать по возможности, развивать как региональный проект...

Лично у меня складывается впечатление, что план строится исключительно до конца сезона и что будет дальше уже особо не волнует пана Ку.

План есть. Поможете осуществить? Приглашаю. С ув.,
Ukraine
Правоохранители нашли незаконные активы владельца харьковского «Металлиста» Сергея Курченко

«В рамках работы нашего новосозданного управления МВД по возврату активов. В сотрудничестве с государственной полицией Латвии установлено, что в рамках расследования отмывания выведенных на офшорные компании с «Реал-банка» и «Брокбизнесбанка» криминальных средств, выявлено средства гражданина Украины Курченко С.В ., которые были арестованы и сейчас на счетах латвийских банков: 80 миллионов долларов, 177 тысяч евро и 1 миллион крон.

Сейчас вместе с латвийской полицией и Генпрокуратурой Украины МВД принимает необходимые процедурные шаги для завершения уголовного процесса и направление этих денег в пользу бюджета страны. О развитии будем информировать», - написал в своем «Фейсбуке» Министр внутренних дел Украины Арсен Аваков.


Sport. ua
Президент «Металлиста» вошел в так называемый «Черный список»

Президент харьковского «Металлиста» Сергей Курченко попал в расширенный санкционный список США против РФ, сообщает портал министерства финансов США.

Курченко вошел в так называемый «Черный список» (Specially Designated Nationals List, SDN) вместе с Александром Януковичем, Эдуардом Ставицким и несколькими другими известными в мире бизнеса лицами.

Всего США из-за событий в Украине ввели санкции относительно 11-ти физических и 15-ти юридических лиц.

Источник — Sport.ua


Sport.ua
[Изображение: mD1r8sK.jpg]

Арест на эти нефтепродукты, переданные компании осенью 2014 года, был наложен 30 июля в рамках расследования Генпрокуратуры

Печерский районный суд Киева отказался отменить собственное решение об аресте нефтепродуктов олигарха Сергея Курченко, которые находятся на хранении компании Укртранснафтопродукт. Соответствующее решение суд принял 13 августа. Решение обжалованию не подлежит.

Арест на эти нефтепродукты, переданные компании осенью 2014 года, был наложен 30 июля в рамках расследования Генпрокуратуры "по факту присвоения государственного имущества в особо крупных размерах путем злоупотребления служебным положением должностными лицами ГП Укртранснафтопродукт".

Должностные лица компании подозревались в продаже этих нефтепродуктов по заниженной цене группе компаний Фактор бизнесмена Сергея Тищенко, близкого к депутату от Народного фронта Сергею Пашинскому. Ущерб государству следствие оценило в более 341 млн грн.

В свою очередь Пашинский все обвинения отвергает и обвиняет СБУ в покрытии нелегальной торговли этими нефтепродуктами.
http://biz.liga.net/all/tek/novosti/3092...chenko.htm
[Изображение: kurchenko20131121.jpg]

Невдалий олігарх і мільярдер не може знайти 200 млн гривень для погашення боргу перед Укрексімбанком. Застава за цим кредитом - медіа-бізнес Курченка, який скоро може стати державним. Виплативши майже увесь борг державному Укрексімбанку, компанія олігарха-втікача «Ветек медіа інвест» заборгувала багатомільйонну суму за обслуговування кредиту, пише HUBS.UA. Компанії Курченка залучали кредит Укрексімбанку для купівлі UMH Group. Саме зайнятими у держбанку грошима Курченко восени 2013 року розплатився з медіамагнатом Борисом Ложкіним (зараз очолює Адміністрацію Президента). Але отримавши від позичальника майже усю суму кредиту, банк нарахував багатомільйонні борги за його обслуговування і управління. Медіахолдинг, що сперечається з американським Forbes про право випускати однойменний журнал, намагається оспорити цей борг. Поки зі перемінним успіхом. Як відомо, UMH Group входить у трійку найбільших медіа-холдингів країни і управляє портфелем із понад 50 брендів, серед них - українські версії Forbes і Vogue, «Кореспондент», «Фокус», «Ретро FM», «АіФ» і радіо-активи «Авторадіо», «ретро FM», «Наше радіо», «Europa Plus», «Радіо Алла» тощо.


отсюда
Насколько я знаю детали судебного разбирательства (т.е. только из данных СМИ), юристы юного дарования настаивают на том, что штрафные санкции за просрочку оплаты по кредиту, а также размер оплаты за обслуживание кредита насчитаны незаконно, они же инициировали хоз. экспертизу доречності нарахувань. Несмотря на то, что местные суды признают претензии банков обоснованными, но, учитывая отсутствие судебной реформы, верховная судебная власть может оказаться неожиданно лояльной к недоолигарху. Кстати ему крайне выгодно максимальное затягивание этих разбирательств, потому что на их период он продолжает пользоваться заложенным имуществом, и, к тому же, пеня и прочие долговые обязательства не начисляются.
Наверное поэтому в названии и фигурирует некая "хитрая схема"...
Схемы бывают законными или незаконными. А "хитрая" - это какая-то не юридическая формулировка Smile
(2015-09-01 17:26)nato писал(а): [ -> ]Схемы бывают законными или незаконными. А "хитрая" - это какая-то не юридическая формулировка Smile

Как ты верно заметила "учитывая отсутствие судебной реформы", такая формулировка имеет право на жизнь! Grin
Государственная фискальная служба выявила в Киеве конвертационный центр с оборотом 2 млрд гривен, который обслуживал, в том числе, олигарха Сергея Курченко.
Об этом заявил первый заместитель председателя ГФС Сергей Белан, сообщают "Украинские новости".

"Вчера нами выявлено конвертационный центр с оборотом 2 млрд гривен, который, в том числе, обслужив фирмы знаменитого Курченко", – сказал он.

Белан отметил, что сотрудниками ГФС было изъято печати и три бронированные автомобили, которые использовались для перевозки наличных.

По его словам, в четверг Фискальная служба провела 17 обысков в Киеве.

Как известно, Генпрокуратура расследует получение взятки в размере 800 тыс. долларов судьями Апелляционного суда Киева за вынесение решений в пользу Курченко.

http://www.pravda.com.ua/rus/news/2015/09/4/7080145/
А Генеральная прокуратура Украины подсчитала сумму убытков, которую скандально известный бизнесмен нанес государству – свыше 1 млрд. гривен.

Об этом стало известно из определения Печерского суда Киева от 26 августа, размещенного в Едином реестре судебных решений.

Своим решением суд предоставил Генеральной прокуратуре доступ к счетам швейцарской компании «Elbrus SA» в банке «Credit Suisse» (Цюрих, Швейцария) – эти данные могут помочь в расследовании преступлений, совершенных Сергеем Курченко.

Благодаря этому ходатайству Генпрокуратуры, стали известны новые подробности о «Деле Курченко». Как указали представители ГПУ во время судебного заседания, Федеральная прокуратура Швейцарии сейчас ведет уголовное расследование против Курченко по факту отмывания денег через «VETEK Gas Trading & Supply SA» и «VETEK Trading SA». Кроме того, местные сыщики нашли еще одну швейцарскую компанию, тесно связанную с бизнес-структурами предпринимателя – «Elbrus SA».

Согласно судебным материалам, в течение 2009-2013 гг. Курченко завладел имуществом Минэнуглепрома – крупных объемах сжиженного газа. Ему вменяют служебный подлог документов, противоправные хозяйственные операции купли-продажи топлива, отмывание денег. Подсчитано, что интересам государства причинен ущерб на сумму свыше 1 млрд. гривен.

В уголовном производстве сказано, что шесть лет назад он вступил в сговор с высокопоставленными чиновниками, «в том числе госслужащими, должности которых отнесены к 1-3 категориям должностей». Топ-чиновники, имена которых в материалах не называются, обеспечивали поставки завышенного объема газа для продажи на специализированных аукционах через «Украинскую аграрную биржу» и «Товарную биржу «Первая независимая биржа», якобы, для нужд населения по льготным ценам.

Курченко, используя подконтрольные ему «Укрхарківгазпостачання-2009», «Луганськпропангаз», «Харків-СПБТ», «ГазУкраїна-2009», «ГазУкраїна-2020», «Запорожгаз-2000», «Черкаси-Газснаб», выкупал сжиженный газ по льготным ценам, а продавал по рыночным. Он же распределял полученную прибыль между участниками и легализовал прибыль через «Брокбизнесбанк» и «Реал Банк», говорится в определении суда.

Справка:

Бизнесмену и главе наблюдательного совета группы «ВЭТЕК» Сергею Курченко 17 марта 2014 года Сергею Курченко было сообщено о подозрении в уголовном преступлении (по ч.5 ст.191 УК Украины) — завладение чужим имуществом путем злоупотребления служебным положением в особо крупных размерах. Весной минувшего года он был объявлен в розыск.

Как ранее сообщала ГПУ, уголовное производство было начато параллельно в отношении служебных лиц госпредприятий — производителей сжиженного газа: ОАО «Укргаздобыча», «Черноморнефтегаза», ПАО «Укрнафта», которые под видом реализации газа для нужд населения умышленно завышали объемы реальных потребностей в этом.

http://1i.com.ua/shvejcariya-nachala-ras...kurchenko/
Страниц: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
URL ссылки