Форум болельщиков ФК Металлист Харьков
Павло Ребенок: «Хотів закріпитися в «Металісті», але…» - Версия для печати

+- Форум болельщиков ФК Металлист Харьков (https://forum.metalist-kh-stat.net.ua)
+-- Форум: ФК "Металіст" Харків - новини клубу, інтерв'ю, статті. (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Форум: Интервью с игроками клуба, статьи, обсуждение (/forumdisplay.php?fid=25)
+---- Форум: Бывшие игроки (/forumdisplay.php?fid=497)
+---- Тема: Павло Ребенок: «Хотів закріпитися в «Металісті», але…» (/showthread.php?tid=2472)Павло Ребенок: «Хотів закріпитися в «Металісті», але…» - Rooma86 - 2013-01-31 14:31

Фланговий півзахисник із оптимізмом дивиться в майбутнє, яке, щонайменше, до кінця сезону пов’язане з «Ворсклою»

— Павле, недавно стало відомо, що ви на правах оренди повертаєтеся до Полтави. Які емоції переважають: радість од, власне, повернення до майже рідного клубу (до речі, це вже третій прихід Ребенка до «Ворскли». — Г. К.) чи розчарування від того, що не вдалося проявити себе в Харкові?
— Мабуть, усе-таки радість, адже побачив реальну зацікавленість у своїй персоні з боку керівників «Ворскли». Дуже приємно, що на мене розраховують у цьому клубі. Прикро констатувати, але в «Металісті» я не міг розраховувати на значну ігрову практику.

— У чому криється, на вашу думку, причина фіаско в Харкові? Українцеві апріорі складно влитися в латиноамериканський атакуючий ансамбль?
— Банально поступався в конкуренції. Боротися за місце в основі з такими майстрами, як Тайсон, Хосе Соса, Клейтон Хав’єр — вельми складно. Навіть попри те, що справді було величезне бажання закріпитися в «Металісті», але не склалося. Утім, у мене зараз буде можливість довести Миронові Маркевичу, що я спроможний на те, щоби виступати на найвищому рівні.

— Із ваших слів роблю логічний висновок, що плануєте повернутися до «Металіста» після піврічного «відрядження» та з третьої спроби (Ребенок виступав за «жовто-синіх» у сезоні-2007/2008, але провів усього два матчі. — Г. К.) усе-таки вибороти місце саме в цьому клубі?
— Певно, зарано про це розмірковувати. Зауважу лише, що робитиму все від мене залежне, щоби вирости у «Ворсклі» в професіональному плані за ці півроку.

— Чи немає у вас тривоги, що полтавський клуб уже не той, яким він був у першій частині поточного сезону, не кажучи вже про сезон попередній, коли «Ворскла» виступала в груповому етапі Ліги Європи? Усе-таки впродовж зимової паузи команда втратила відразу трьох лідерів: Романа Безуса, Євгена Селіна та Олега Красноперова. Вочевидь, це просто так не минеться…
— Ясна річ, що перераховані вами футболісти мали визначальну роль у клубі, тож продаж цих виконавців позначатиметься на команді, принаймні попервах. Утім, упевнений, на місце старих лідерів уже готові прийти лідери нові, а тому особливо цим перейматися не слід…

Гліб КОРНІЄНКО, «Український футбол».

PS.Воробью у Паши надо поучится давать интервью!


- mymetall - 2013-01-31 20:21

Отличие от Воробья в том, что у Воробья нет времени, а у Ребенка достаточно. У Ребенка - злость (в хорошем понимании) направлена на себя - позволительно. У Воробья тоже злость, ...ищет пути выхода и находит самый простой - на Маркевича. Впрочем сложностью Воробей не отличался, все-таки у него килограмм гвоздей тяжелее... .