Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 9 - Средняя оценка: 4.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тема с политическим подтекстом!
Автор Сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #9501
 
(2015-09-14 23:37)domic писал(а):  535 отправлен в бан на 2 суток за размещение пропагандистского ролика страны-агрессора

Довольно спорный вопрос... Достаточно познавательный ролик, особенно если смотреть между строк. Ранее кто-то выкладывал статью о методах пропаганды, когда в сюжет встраивается порядка 60% правды, а остальное формируется таким образом, чтобы достичь желаемого пропагандистского успеха.

Во всяком случае, вместо бана можно было бы подискутировать с человеком, который живя в Украине, считает всех патриотов поголовно бандэровцами, что националисты только и ждут возможности повторить волынскую резню, хунта, фашисты, снегири...

А так получается, нет человека - нет ваты, нет проблемы... Я в который раз говорю, что проблема есть и в немалой степени потому, что нет диалога или диспут сводится к пресловутому "сам дурак"!

И хотя я за возможность размещать и отстаивать альтернативную точку зрения, однако становится не по себе от мысли, что тут может появиться филиал адептов новороссии или лугандонии с тоннами материалов, которыми нашпигованы соцсети и комментарии ко всем политическим статьям!

В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2015-09-15 00:35
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
nato Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6675
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3744
Сообщение: #9502
 
Валера - проблема в том, что заигрывание и толерантное отношение к вате до добра не доводит. Доказано.

Совы не то, чем они кажутся (с)
2015-09-15 00:37
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
nato Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6675
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3744
Сообщение: #9503
 
Сергій Жадан: Менше зло

10.09.2015

"Політика схожа на домашнього кота, якого ніхто не любить - як не кидай його з балкона, все одно опуститься на чотири лапи. Так чи інакше доведеться пускати назад", - Сергій Жадан, спеціально для DW.

[Изображение: 0,,18457258_303,00.jpg]

Минулого року передвиборна реклама дратувала куди сильніше. Всі рахували кошти, витрачені на білборди, переводили подумки все це на вартість військового спорядження, необхідного бійцям на Сході, й голосно обурювались. Тоді багатьом здавалося, що війна має змінити все, перш за все - політику. Як так, мовилося тоді - країною прокочуються танкові колони агресора, рахунок загиблим ведеться на сотні, кількість полонених і зниклих невідома нікому, а вони цього всього ніби не помічають, у них передвиборна гонка. Пам’ятаю минулорічну зустріч харківських "кандидатів від демократів", які мали б домовитись про спільні правила гри, мали б імітувати бодай якусь солідарність та взаємопідтримку. Ясна річ, не домовились. Ясна річ, нічого не вийшло. Пам’ятаю, як похмуро на все це дивилися військові, як скептично коментували, як упевнено погрожували розібратися з усіма "після війни". Але і в них нічого не вийшло. Минув рік, і знову вибори, і країна знову живе різними реальностями, в яких щоденна смерть дивним чином уживається з щоденною знову ж таки брехнею. Війна не завершилася. І політика нікуди не ділася.

Цьогоріч теж обурюються, проте якось спокійніше. Звикли, мабуть. Звикаєш до всього. Насамперед - до чужих капіталовкладень. Хоча реклами на цих виборах справді забагато. В’їжджаєш до Києва з боку Житомира - ніби потрапляєш до художньої галереї: стільки мужніх напівпрофілів, стільки гонорових постав. Стільки гасел, стільки закликів, стільки звинувачень. Стільки дурості, стільки несмаку й кічу. А головне - щоразу нові імена, нові об’єднання, нові комбінації. Очевидно, суспільний запит на свіжі обличчя в політиці примушує невидиму машину політики продукувати все нові й нові смислові покручі в сподіванні привернути увагу недовірливих та зарядити надією розчарованих. Привернуть, зарядять, потім знову розчарують. І так до наступних виборів.

Зрештою, важко звинувачувати політичні сили в бажанні перемогти. Все правильно - за народну любов потрібно змагатися, чим більше заплатиш на вході - тим більше отримаєш на виході. Ось вони й завішують простір країни своїми обличчями, обіцяючи змінити все на краще. Громадяни приглядаються, вчитуються, звикають. Кампанія лише набирає обертів, ще немає гучних скандалів і жорстких розслідувань, немає бойових груп і відважних журналістів, поки що просто розвісили портрети героїв.

Політика схожа на домашнього кота, якого ніхто не любить - як не кидай його з балкона, все одно опуститься на чотири лапи. Так чи інакше доведеться пускати назад. Так і з виборами - ніхто нікого, за великим рахунком, не влаштовує, ніхто нікому, говорячи чесно, не довіряє. Але вибори є вибори, і коли є можливість вибрати менше зло - гріх такою можливістю не скористатися. Мені здається, й самі кандидати це розуміють - що їх вибирають виключно як менше зло. Сподівання на них особливі не покладаються, то й бити в разі чого будуть не боляче. Минулорічні радикальність і максималізм якось непомітно розсмокталися під тиском зовнішніх обставин та внутрішніх протиріч. Лишилася потреба хапатися бодай за щось. Якщо вже не жити по-новому, то принаймні жити бодай якось. Слово "люстрація" давно ніхто не вживає, батальйони вести на Київ давно ніхто не погрожує. З меншим злом можна чудово давати собі раду. Головне - не думати, скільки коштує рекламна кампанія.

Рік тому, десь саме цієї пори, ми вибиралися з Щастя на Сєверодонецьк. Траса була порожньою, западали ранні сутінки, від ріки, з сільських городів тяглися важкі дими. Було сіро й не надто радісно. Кольоровою й радісною була лише політична реклама. Строкаті фарби, нещирі заяви, непереконливі обличчя. Так, ніби нічого не змінилося, - думалось тоді. І ось рік потому, вже цієї переодосінньої пори, знову доводиться вибиратися з цих місць. Все те саме - дими з городів, погані новини з Щастя, фантастичні заяви з політичних плакатів. Справді - нічого не змінилося.

Я не люблю оптимістів. Оптимісти зазвичай нічого не хочуть робити, тому просто тішаться з того, що є. І песимістів не люблю - надто часто вони не помиляються в своїх найгірших прогнозах. Але так чи інакше - краще називати речі своїми іменами, аніж вперто не помічати очевидного. "Як там Харків?", - постійно питають. "Нормально, - кажу, - готується до виборів". "І хто переможе?", - питають. "Переможе дружба", - кажу.

DW

Совы не то, чем они кажутся (с)
2015-09-15 00:44
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
nato Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6675
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3744
Сообщение: #9504
 
Огляд преси: це не кінець війни, а зміна тактики

14 вересня 2015

[Изображение: 150830065320_donbass_ukr_army_624x351_epa.jpg]

У понеділок іноземні ЗМІ з надією пишуть про перемир‘я на сході України, цитують президента щодо конфлікту та розповідають про комфортне життя колишніх бойовиків у Москві.

"Розгорається мир"

Володимир Путін відступає і на сході України "розгорається" мир, пише у понеділок газета Financial Times.

Осінній політичний сезон у країні почався з кровопролиття під час протесту в Києві. Проте наступного дня уперше за багато місяців на сході стихла зброя, а ще через кілька днів радикального лідера сепаратистів усунув кандидат більш поміркований і контрольований Москвою, пише видання.

Хоча бої спалахували в червні і серпні, масштабний наступ бойовиків цього літа не відбувся.

Західні і українські політики дедалі більше вірять у те, що Москва залишила думку про захоплення більшого шматка країни.

"Проте пан Путін не готовий пожертвувати основними політичними цілями на Донбасі чи продемонструвати м‘яку позицію щодо Києва", - пише видання.

Його машина пропаганди витратила місяці, переконуючи російських громадян, що київські лідери, це "фашисти", яких підтримує Захід, і що Москва, незважаючи на санкції, зайняла благородну позицію і протистоїть їм, пишуть автори.

"Дружніх стосунків не буде"

Після 15 місяців конфлікту, з‘явилися сподівання, що на сході України нарешті настало справжнє перемир‘я, проте президент України Петро Порошенко поки що не готовий мріяти про таке, пише Олівер Керрол, після зустрічі з паном Порошенком у Києві.

"Це не кінець війни, а зміна тактики, - Керрол цитує пана Порошенка у статті для Independent. - Ми знаємо, де росіяни і їхні довірені особи і досі ховають зброю, танки і артилерію. На сьогодні було віддано наказ припинити вогонь, але як довго це триватиме?"

Хоча перемир‘я триває уже 2 тижні, ряд пунктів лютневих мінських угод ще не виконано, пише автор. У той самий час Україна проводить власні "червоні лінії" у співпраці з західними партнерами. Одна з вимог - звільнення 11 українських "політичних" в‘язнів, які зараз перебувають у російських тюрмах. Нещодавно кримський режисер Олег Сенцов був засуджений у Росії до 23 років тюрми через "терористичну діяльність". Пан Порошенко зазначив, що єдиний злочин Сенцова, той факт, що він українець і пишається цим.

За даними деяких джерел, пан Путін пом‘якшив свій тон у телефонному спілкуванні з президентом, пише автор. "Проте пан Порошенко поспішив заперечити будь-які чутки щодо значного покращення особистих стосунків між двома лідерами", - пише пан Керрол.

"Дружніх стосунків не буде, доки російська зброя вбиватиме українських військових і мирних жителів, - пан Керрол цитує Пана Порошенка. - Україна виконала кожну крихітну частину мінських угод, а Росія лише розпочала цей процес".

Старе затишне життя

Сепаратистські лідери повертаються з України до затишного життя в Москві, пише Washington Post.

Був час, коли через появу Олександра Бородая і його свити автоматчиків у камуфляжі міг спорожніти цілий ресторан. Та це було в Донецьку, в Україні в 2014 році, де Бородай займав посаду прем‘єр-міністра проросійського сепаратистського уряду, пише видання.

Тепер він повернувся до рідної Москви, і, як він каже, до старих часів роботи у ролі консультанта зі зв‘язків з громадськістю.

"Коли тебе не показують по телевізору, люди починають забувати, який ти маєш вигляд, - каже він. - Дякувати Богу за це. На початку було складно ходити по вулиці".

Це неймовірна трансформація для найвідомішого російського громадянина у війні в Україні, пише видання.

"Бородай не єдиний з російських самопроголошених бойовиків-добровольців, які повернулися. Конфлікт в Україні зайшов у глухий кут і сотні добровольців поїхали назад до Росії. Перші керівники бойовиків, часто російські громадяни, повернулися до зручного і дедалі більш публічного життя в Москві", - пише видання.

"Люди йдуть воювати, виконують свій обов‘язок і потім повертаються до мирного і продуктивного життя, - каже Бородай - Не думаю, що це надто цікаво."

Українська служба ВВС

Совы не то, чем они кажутся (с)
2015-09-15 01:01
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #9505
 
(2015-09-15 00:37)nato писал(а):  Валера - проблема в том, что заигрывание и толерантное отношение к вате до добра не доводит. Доказано.

Дело не в заигрывании, а в аргументированном отстаивании своей позиции! Да даже не в отстаивании... Ведь почему-то нам то, что происходит и как происходит, кажется ОЧЕВИДНЫМ! Вот в этой самой теме люди размещают информацию, которая близка и понятна в первую очередь самому себе! Как сделать так, чтобы "совок" или "вата" если не прозрели, то хоть поняли, о чём идёт речь?! Ведь это же не "рассеяне" - это наши люди, нам с ними жить, с ними выбирать советы местные и парламент и много чего другого делать бок о бок!

По поводу "доказано": могу поспорить, что если человек не понимает, о чем ты с ним говоришь, он автоматически улетает в твой личный бан! Как вот загремел 535 на пару дней... Но ведь мировоззрение человека не может меняться сразу, существует определённая инерция! Просто нужно время, аргументы, а главное терпение и "толерантность" хотя бы к тем, кто открыт к диалогу.

Я вот периодически смотрю российские новости, надолго меня конечно не хватает, но общая картина ясна - большего бреда придумать сложно, но ведь люди почему-то это смотрят, верят, пересказывают друг другу... Мрак! Этому же должно что-то противостоять!!!

В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2015-09-15 10:08
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
nato Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6675
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3744
Сообщение: #9506
 
Валер, я бы с тобой согласилась про аргументирование, отстаивание позиции и просвещение ваты в мирных условиях. Если бы не жертвы на Донбасе. А вата - не, ни при чем. Будем дальше апеллировать к доводам разума (ну или хотя бы его искать), пока они мародерствуют и активно сдают на расстрел террористам своих соседей, "уличенных" в содействии ВСУ в приграничных районах, помогают при подготовке террористических актов в ключевых городах и активно работают на вражескую идеологию.

Совы не то, чем они кажутся (с)
2015-09-15 11:03
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #9507
 
Я сейчас не так глобально, скорее про харьковских "собеседников", ну или ещё уже, про наших форумчан...

В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2015-09-15 12:59
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
nato Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6675
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3744
Сообщение: #9508
 
(2015-09-15 12:59)valera_vvv писал(а):  Я сейчас не так глобально, скорее про харьковских "собеседников", ну или ещё уже, про наших форумчан...

То, что в Харькове нет "хнр" - это большущая заслуга тех, кто не разводил дискуссии с ватой.

И бородатый анекдот, почти не в тему.

Мужик попал под поезд, но чудом остался жив. После больницы отлеживается дома.
Все домашие ведут себя тихо, стараются больного не тревожить. Вечером сели пить чай. Поставили чайник со свистком на огонь, тот вскипел и засвистел. Мужик вскочил с постели, ворвался на кухню, схватил чайник и со всему размаху швырнул его на пол, а потом обломки ещё попинал ногами.
Домашние в ужасе - что случилось ?
Мужик в ярости: "Да их, бл**ь, надо давить пока они ещё маленькие!!!"

Совы не то, чем они кажутся (с)
2015-09-15 13:59
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #9509
ТОП-10 ненародных украинских песен
У многих хитов, которые принято считать народными, есть законные авторы

"ГАЙ, ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ": написали за сутки





Авторы шлягера "Гай, зелений гай" — композитор Александр Злотник и поэт Юрий Рыбчинский, а первым исполнителем стал Назарий Яремчук. Вот как в интервью "Сегодня" Злотник вспоминал историю создания "народной" песни: "Назарий приехал к Юре на Куреневку (район в столице. — Авт.) где-то в час или два ночи и ждал, пока Юра допишет текст. В шесть утра я вручил ему ноты, Юра — стихи, мы выпили по стопарику самогона и отметили рождение нашей первой совместной песни". По словам авторов, "Гай, зелений гай" в 1984 году звучала по 10 раз в день на республиканском радио, но всего месяц — после этого ее... запретили советские власти как низкохудожественное произведение. В результате песню не давали в эфир до самой независимости. Несмотря на это Яремчук продолжал исполнять ее на концертах до самой смерти (напомним, артист скончался 1995 году от рака).

"СМЕРЕКА": первым исполнил водитель





Автор слов и музыки хита "Смерека", которому в этом году исполняется 46 лет — Любомир Яким (скончался год назад). Идея создания песни пришла на ум учителю младших классов Любомиру Антоновичу после педсовета, где обсуждали вопросы проведения мероприятий ко Дню Победы. "Помню, выпили тогда с коллегами по рюмочке, и я решил прогуляться по городу, — вспоминал после Яким. — На дворе стояла необычайно красивая весна, пели птички, а вокруг дороги стояли десятки елей". Кстати, первым исполнителем "Смереки" стал солист группы "Троїсті музики" Степан Тимчишак, водитель по образованию. Второе дыхание хиту дал Николай Гнатюк.

"Я ПІДУ В ДАЛЕКІ ГОРИ": текст — на пачке сигарет





Первый хит Владимира Ивасюка, первоначально начинающийся со строк "Я піду в далекі гори, у вечірнюю годину, і попрошу вітру зворів, аби він не спав до днини...", был создан зимой 1968 года. На тот момент студент мединститута Владимир Ивасюк путешествовал с друзьями по Карпатам, а на обратном пути в поезде сочинил стихи, записав их на пачке сигарет. Мелодию же Ивасюк придумал лишь спустя полгода, на сборах винограда под Одессой, куда отправляли студентов на практику. Кстати, Ивасюк в письме своей тогдашней возлюбленной Нине Щербаковой (звукорежиссер черновицкого телевидения) признавался, что эту песню посвятил именно ей.

"ПІСНЯ ПРО РУШНИК": заинтересовала КГБ





Лирическую песню о матери написали Андрей Малышко и Платон Майборода, а первым исполнил Дмитрий Гнатюк. При этом никто из них не подозревал, что композиция "выстрелит", ведь писали ее впопыхах для киноленты "Годы молодые". Первое время Малышко и Майборода не могли прийти к общей мысли, много спорили, и работа застопорилась. Когда сроки стали поджимать не на шутку, авторы ускорились и выдали окончательную версию за 15 минут. На следующий день на киностудии им. Довженко записали фонограмму. Съемки уже завершались, как вдруг "Пісню про рушник" передал "Голос Америки". Майбороду несколько раз вызывали в КГБ: пытались выяснить, не он ли работает на американцев, а если не он — то кто? "Шпиона" так и не вычислили. На студии даже думали убрать песню из ленты, но в итоге решили, что если фильм выйдет без нее, это лишь подтвердит существование цензуры в СССР.

"МІЙ РІДНИЙ КРАЙ": дебют работы Ротару и Мозгового





В конце 70-х этот хит в исполнении Софии Ротару звучал отовсюду. Тогда же композитор Николай Мозговой проснулся знаменитым. Как только ажиотаж вокруг песни чуть приутих, многие стали принимать ее за народную. Мозговой написал "Край, мій рідний край" в городе Вижница (Черновицкая область). Как рассказывала его дочь Алена, "кто хоть раз там был, тот поймет, о чем речь в песне: из окон открываются шикарные живописные виды. Отец как раз заболел тогда, но писалось ему легко". Песня стала дебютом сотрудничества Ротару и Мозгового — после этого композитор написал для Софии еще много шлягеров. К слову, они начали дружить еще до совместной работы, поэтому их сотрудничество было очень легким и слаженным.

"ДВА КОЛЬОРИ": вдохновил платок комсомолки





Этот хит Александр Билаш и Дмитрий Павлычко написали в 1964 году, будучи на съезде комсомола. Там им стало скучно, и они начали осматривать зал заседания в поисках симпатичных девушек. Вдруг Билаш перед собой увидел женщину с накинутым на плечи черным платком, на котором были яркие красные розы. Он сказал Павлычко: "Смотри, какой платок!", на что Павлычко ему ответил: "Красный — это любовь, а черный — это печаль". Они сбежали со съезда, поехали в Дом творчества в Ворзеле и там за полчаса написали песню.

"ЧЕРЕМШИНА": звучала на космической орбите





Песню написали композитор Василий Михайлюк и поэт Николай Юрийчук, которые жили в селе Черновицкой области. Сначала поэт принес композитору стихи, но совместная работа почему-то не сложилась. Как рассказывал Михайлюк, вдохновение к нему пришло весной, когда все зацвело, и черемуха опьянила его своим ароматом. На одном из концертов в Киеве "Черемшину" впервые услышал известный артист Дмитрий Гнатюк. Он прославил песню, и после него хит исполняли София Ротару, Квитка Цисык, Олег Скрипка. А в 1997-м "Черемшина" прозвучала в космосе — она была одним из тех произведений, записи которых космонавт Леонид Каденюк взял с собой на орбиту.

"НІЧ ЯКА МІСЯЧНА": написана после дискотеки





На самом деле эта песня называется "Виклик". Ее текст написал украинский писатель и драматург Михаил Старицкий. Стихи на музыку положил композитор Николай Лысенко, который, к слову, родственник Старицкого. Песня — результат безответных чувств Старицкого. Когда они с Лысенко приезжали в гости в родное село Клещенцы (Черкасская область), то всегда вечером шли на танцы. На одной из таких вечеринок Старицкий встретил девушку Степаниду, в которую влюбился с первого взгляда. Он приходил к ней после танцев, ждал ее под домом и напевал под нос о том, какая ясная ночь. С девушкой у Михаила не сложилось, но песня о романтических чувствах благодаря обработке Лысенко ушла в массы и стала популярной. Ее исполняли Квитка Цисык, Алексей Горбунов, Александр Пономарев, Александр Малинин и многие другие артисты. Песня стала еще популярнее в 1973 году благодаря фильму "В бой идут одни старики": там ее исполнил актер Владимир Талашко.

"ТЕЧЕ ВОДА": Ротару сменила девять нарядов





Впервые песня "Тече вода" прозвучала в исполнении Софии Ротару в середине восьмидесятых. "Эту композицию взяли в музыкальный телефильм "Монолог о любви", где Ротару сыграла главную роль", — вспоминал автор музыки Игорь Поклад. Этот фильм раскрыл Софию Ротару не только как актрису-каскадершу, но и как модель: за четыре минуты видео на песню "Тече вода" она девять раз меняла наряды — все они были в украинском стиле. И это при том, что перестройка только начиналась. По словам Поклада, большинство песен, написанных в соавторстве с поэтом Юрием Рыбчинским, были созданы уже под готовую мелодию.

"ГУЦУЛКО КСЕНЯ": сейчас живет в чикаго





Знаменитая песня-танго была выпущена еще в 1933 году. Мало кто знает, что воспевают в ней не какую-то вымышленную Ксению или собирательный девичий образ, а вполне реальную девочку. Ее имя — Ксения Бурачинская-Данилишин, родом она из села Шешоры Ивано-Франковской области, а сейчас проживает в Чикаго. Ей уже 95 лет. Когда маленькой Ксении исполнилось 13, ее дядя, композитор и поэт Роман Савицкий, написал по случаю ее дня рождения песню, которая со временем ушла в народ. "Мне не нравилось, когда меня узнавали на улице", — признавалась сама "Гуцулко Ксеня", которая с началом Второй мировой вместе с семьей эмигрировала в США и с тех пор приезжала на родину лишь дважды.

В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2015-09-15 14:06
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #9510
 
(2015-09-15 13:59)nato писал(а):  
(2015-09-15 12:59)valera_vvv писал(а):  Я сейчас не так глобально, скорее про харьковских "собеседников", ну или ещё уже, про наших форумчан...

То, что в Харькове нет "хнр" - это большущая заслуга тех, кто не разводил дискуссии с ватой.

Вата вате рознь! Любая статистика тебе покажет, что в обществе процентов 25, которые "неопределились" и ещё процентов 15, которым вечно похер!

Весной прошлого года прижали радикально настроенных, приезжих и проплаченных, но каков их процент?! И будут ли они тут с нами или на кухнях разводить дискуссии или докапываться до сути происходящего?!

Я не знаю, что хотел сказать 535 своим роликом, но даже на основе этого наглухо агитационного "докфильма" ему можно было расписать несколько принципиальных моментов, о которых он даже не догадывается, даже не будучи приверженцем Бандеры!

Правда на это нужно время и... желание... Проще бан!

В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2015-09-15 14:14
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #9511
Як виглядали українки 100 років тому - раритетні фотографії
"Село, як писанка", – писав Кобзар. А основною окрасою українського села були його мешканки. Пропонуємо вам фотографії українок межі ХIX – XX століть з усіх куточків нашої Батьківщини.



В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2015-09-15 14:26
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #9512
Министр обороны поздравил харьковских курсантов с Днем танкиста.
[Изображение: irOZphg.jpg]

Министр обороны Степан Полторак приезжал в Харьков, чтобы лично поздравить курсантов, преподавателей, ветеранов танковых войск с Днем танкиста.

Об этом идет речь в сюжете АТН.

На факультете военной подготовки НТУ «ХПИ» почти половина курсантов уже имеют боевой опыт, полученный в зоне проведения антитеррористической операции.

«Они рисковали своей жизнью и все равно приняли решение и вступили в военное учебное заведение, для того, чтобы стать офицерами. Те люди, которые уже понюхали пороха, которые знают цену жизни, и все равно продолжают обучение. Будучи курсантами, выезжают в зону АТО в составе ремонтных бригад», - заявил министр обороны Степан Полторак.

По словам министра, сейчас главное внимание хотят уделить именно повышению уровня подготовки курсантов. Программу обучения анализируют специалисты, учитывают опыт АТО и вносят изменения. Кроме того, уже обсуждается вопрос о создании отдельного высшего учебного заведения для подготовки танкистов.

Как сообщала группа "ИС", в Харькове более 170 курсантов академии Национальной гвардии приняли присягу на верность Украине.








В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
(Последний раз сообщение было отредактировано 2015-09-16 в 11:43, отредактировал пользователь valera_vvv.)
2015-09-15 14:30
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
nato Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6675
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3744
Сообщение: #9513
 
(2015-09-15 14:14)valera_vvv писал(а):  
(2015-09-15 13:59)nato писал(а):  
(2015-09-15 12:59)valera_vvv писал(а):  Я сейчас не так глобально, скорее про харьковских "собеседников", ну или ещё уже, про наших форумчан...

То, что в Харькове нет "хнр" - это большущая заслуга тех, кто не разводил дискуссии с ватой.

Вата вате рознь! Любая статистика тебе покажет, что в обществе процентов 25, которые "неопределились" и ещё процентов 15, которым вечно похер!

Весной прошлого года прижали радикально настроенных, приезжих и проплаченных, но каков их процент?! И будут ли они тут с нами или на кухнях разводить дискуссии или докапываться до сути происходящего?!

Я не знаю, что хотел сказать 535 своим роликом, но даже на основе этого наглухо агитационного "докфильма" ему можно было расписать несколько принципиальных моментов, о которых он даже не догадывается, даже не будучи приверженцем Бандеры!

Правда на это нужно время и... желание... Проще бан!

Валера, если ты еще не понял, время дискуссий закончилось с первым погибшим.

Совы не то, чем они кажутся (с)
2015-09-15 15:05
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
nato Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6675
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3744
Сообщение: #9514
 
Как же я могла пропустить эту зарисовку Оксаны Забужко о Харькове? Ну ладно, лучше поздно, чем никогда.

Харків: «Культура під час війни», або троянди для Шевельова
Оксана Забужко
08.09.2015

І тільки годинник горить над тобою,
Над твоєю, над нашою головою.

П.Тичина. «Харків»

[Изображение: Harkiv_postament-Large-810x1147.jpg]

Харківська 35-градусна спека лютіша за київську – степова, пилюжна. Харківський вуличний рух агресивніший од київського – трамваї гримлять, мов відбійні молотки (двигтить земля, не чути співрозмовця…), а в тягучках раз у раз хтось зненацька крутим, як в американських вестернах, підрізом виривається з ряду зі скреготом гальм і стрімголов летить по зустрічній: «Рашен стайл!» – з усмішкою коментують наші іноземні гості. І ще кажуть – «difficult city». Складне, цебто, місто.

Складне, авжеж. Харківська топоніміка ще частить кулями в потилицю й повибиваними на допитах зубами – Чубар, Кіров, Пєрвая Конная… Жорстокі сутички минулої весни (повний саундтрек яких вельми винахідливо доніс до світу Микола Рідний на цьогорічному Венеційському Бієнале) входять у цей простір без будь-якої цезури, мовби на них він і ждав. І навіть харківська «деленінізація» за результатом виглядає куди драматичніше, ніж у столиці: спустілий постамент на площі Свободи взято в непроникну зелену клітку риштовань, запечатану з фасаду лубковою Орантою, а зверху – жовто-блакитним прапором на флаґштоці, – наче осиковим кілком, що вгороджено в закритий гріб (щоб не вирвався?). Кажуть, що це не стріт-арт, і не стьоб від славних харківських дизайнерів (за цим краще перейти через площу до арт-ґалереї «Єрмилов-Центр»), – а що воно «само так вийшло». А коли щось у міському пейзажі «виходить само», можна не сумніватись: це бешкетують genii loci – «духи міста».

У Харкові їх багато, захованих у щокрок розкиданих ландшафтних «цитатах»: Харків – місто розстріляних геніїв, і більшість із них сюди, у (висловлюючись літописним стилем) «себе-город» («Я безумно люблю Город», – як пристрасно викликував був головний автор «харківського тексту» Микола Хвильовий), – досі ще не повернулася: не вийшла на рівень пам’ятних знаків і туристичних путівників, так і зоставшись у міському просторі «духами» – невпізнаними й безтілесними. Щоб відчути всю красу і силу їхнього, колись унікального в європейській історії 20-го століття, «культурного прориву», потрібен місцевий гід, котрий проведе вас не тільки широкими проспектами доби УРСР, однаковими від Східного Берліна до Владивостока, а й внутрішніми дворами, закапелками та промзонами, серед яких – а-ах! – несподівано вигулькне то ніколи не займаний реставраторами (і слава Богу!) червоноцеглий красень-зразок українського модерну, то кубістична каріатида на фронтоні 1920-х, то вишуканий сецесійний розпис у під’їзді житлового будинку…

– А отут, – гордо показують нам у вікно партеру одної з кам’яниць, – Семенко обіграв у більярд Маяковського!

Я згадую історичну промову Михайля Семенка на Першому з’їзді Спілки письменників СРСР у Москві 1934 р. – либонь, найпотужніше “J’accuse”, що публічно прозвучало з державної трибуни за всі роки існування СРСР («Разве можно назвать иначе, как глумлением, всю эту лживую церемонию. Добрая половина людей, сидящих в зале, особенно делегаты из национальных республик, страстно желала бы кричать о массе несправедливостей, протестовать, требовать, говорить человеческим, а не холуйским языком… тогда как подлинные художники слова, борцы за национальную культуру, гниют где-то в болотах Карелии и в застенках ГПУ»), – і мимоволі думаю про те, що Семенко обіграв Маяковського не лише в більярді: свою кулю від ГПУ він заробив по-мистецькому чесно – не залишивши вбивцям жодного шансу влаштувати собі на його кістках «ідеологічно прибутковий» бізнес. І якщо в Італії й Росії футуризм легко й без опору «здав» свою ідею «мистецтва для вулиці» репресивним режимам, аби робили з нею що хочуть («о работе стихов от Политбюро чтобы делал доклады Сталин»!), і ті й робили – перевернувши первісно шляхетну ідею навспак, «не на життя, а на смерть», і так з «мистецтва для вулиці» вийшла «локшина для лохів» і, зрештою, вся нинішня «сурковщина», що підміняє реальне життя цілих суспільств театралізованим та телевізійним політшоу, від багаторічного «мильного серіалу» Берлусконі до кремлівських «гібридних війн» у стилі реконструкторських ігор, – то Семенко тим своїм героїчним демаршем («П’єро мертвопетлює», кажучи назвою одної з його книжок!), без перебільшення, врятував честь європейського футуризму – відстояв чистоту ідеї: «моє, не руш» – не Сталінове, не Муссолінієве, не жодного іншого самозванця з майбутніх… А заодно й для нас проклав – услід за Хвильовим, і Курбасом, і ще багатьма харківськими «духами міста» – чітку розрізняльну межу між тим, де справжнє мистецтво, а де «проплачений фейк»: за справжнє митець має бути готовий заплатити життям. Власним.

Не знаю, чи сподобались би Семенкові нинішні поетичні читання в Харкові (Жадан під відео, акордеон і скрипку, мабуть би, сподобався – це Семенків концепт «поезофільму» повертається до життя за допомогою нових технологій!). Але впевнена, що йому (і всім іншим українським футуристам) напевно б сподобався знаменитий марш харківських «ультрас» із п’ятискладовою (коли рахувати з «ла-ла-ла») приспівкою, яка за рік стала найпопулярнішим міжнародним хітом: по суті, це й є втілена мрія всіх європейських футуристів, від Марінетті до «Михайля-кохайля», – жива творчість індустріального мегаполіса, пряма мова майданів і стадіонів… Не «приручений» сталінізмом, ліквідований кулями в потилиці, витертий з підручників радянськими політиками пам’яті український футуризм несподівано виявився в своїй столиці неубієнним – врослим у її «колективне несвідоме», в плоть і кров. І то байдуже, що самі харківські «ультраси»-«постфутуристи», з найвищою правдоподібністю, не то Семенка, а й Жадана могли не читати, – мольєрівський Журден також не знав, що ввесь вік розмовляв прозою, і щоб діяти «за програмою» певної культури, зовсім не конче мати диплом культуролога, – все найважливіше в житті людей і народів «виходить само». Харківські genii loci незримо дихають у повітрі – «над твоєю, над нашою головою»…

Один такий подих я відчуваю особливо. І коли пізно ввечері, після п’яти фестивальних заходів поспіль за день нон-стопом (прес-конференції, інтерв’ю, дискусія «Культура під час війни», поетичні читання, перебіжки від локації до локації, спека, спрага, піт по спині…), у мене на руках назбирується велетенський оберемок троянд, а таксі в цей час – упізнаю в темряві – їде по Римарській, я нарешті опритомнюю, як од поштовху:

– Чекайте. Це ж десь тут поруч має бути дім «Саламандри»? Де Шевельов жив?..

От хто, виходить, був із нами цілий день! – і як же на прощання не заїхати «в гості», дарма що меморіальної дошки, під яку можна покласти квіти, другий рік як нема на місці? (І винних, розуміється, також нема, «не знайдено» – до винних у нас іще діло не дійшло, за сто літ невгаваючої, то «гарячої», то «холодної», війни на знищення – на стирання України з мапи світу й пам’яті людства – жоден винний на лаву підсудних не сів і за скоєні проти українців злочини не відповів, капітани НКВД, що розстрілювали наших геніїв, помирали на персональних пенсіях, їхні наступники, що від зими 2014-го розстрілюють наші міста, вочевидь розраховують на те саме, безкарність плодить безкарність у геометричній проґресії, тож що на цьому тлі якась там розтрощена кувалдами дошка, складена по гривні з пенсіонерських і студентських заощаджень, – крихітна мікроклітинка щойно тепер посталої перед нами на ввесь зріст Столітньої Війни?..)

Першою «вмикається», блискавично оцінивши задум, Катя Бабкіна (у поетів своя чутливість до «духів міста», і своя відкритість до діалогу «мертвих, і живих, і ненарожденних»), – каже «Круто!» і енергійно командує таксистові повертати до «Саламандри», пояснюючи: хочемо покласти квіти на місці знищеної меморіальної дошки Юрію Шевельову – знаєте?..

– Где «Саламандра», знаю, – «вмикається» й таксист, – а вот где именно доска висела – не знаю, не видел…

Видно, що йому щиро шкода: не встиг, проґавив, пропустив… Загубив у себе в місті важливу «культурну цитату».

– Ми знайдемо! – втішаю його. – Спитаємо в когось!

– Час будете искать! – сміється він, махнувши рукою. І, як зараз же з’ясовується по нашому виході з машини, знав, що каже: попри ще не пізню пору (початок одинадцятої), Сумська, скільки сягає зір, пуста й безлюдна, – по контрасту з денним, вечірній Харків виглядає не на мегаполіс, а на «робочий посьолок», де облягаються спати «з курми»: типова картинка для всіх наших індустріальних центрів Півдня і Сходу (Київ доби СРСР і початку 1990-х я теж пам’ятаю таким – цілковито позбавленим нічного життя, читай – середнього класу, якому не треба «рано на роботу»). У темному, хоч в око стрель, дворі «Саламандри» так само ні лялечки. Розповзаємось усі четверо – я, Катя Бабкіна, художник Ростислав Лужецький і журналістка російської редакції Радіо «Свобода» Єлєна Фанайлова – по периметру, повмикавши ліхтарики на мобілках, безпорадно ковзаємо світляними плямами уздовж стін: де вона могла висіти, та дошка, яку всі ми, як і таксист, бачили тільки на знімках?..

Ситуацію рятує Ростик Лужецький:

– Тут! – переможно оголошує, навівши промінь на стіну, яка й мені здається невиразно знайомою. – 90 процентів, що тут!

– Звідки ти знаєш? – сумнівається Бабкіна.

– Та я ж обкладинку до книжки робив!..

Ох. Ну звісно – друге видання нашого з Юрієм Володимировичем «Вибраного листування на тлі доби» готувалось по свіжих слідах «дошкового скандалу», і це Лужецькому прийшла до голови ідея – використати для обкладинки те приголомшливе, чисто «воєнне» за фактурою фото (перше «воєнне» з 2013-го року – за кілька тижнів до початку воєнних дій!), що з’явилось тоді в інтернеті з подачі харківського «Медіапорту»: елегантний блідо-сірий мур старої кам’яниці – в дірках із-під вирваної дошки, як у слідах від куль, і внизу під ним – бита цегла, обсипані друзки… Книжку готували до друку в жовтні 2013-го, Ростик звернувся до «Медіапорту» по дозвіл використати фото, тільки просив його в кращій якості, бо мережеве було кадром з відео й на обкладинку не надавалось, – і тут-то й виявилось, що якіснішого фотосвідчення вчиненого погрому нема й не буде, і взагалі ніякого вже не буде – що всі сліди вандалізму квапливенько, не встигли харків’яни оханутись, було замазано-зачищено-затиньковано, і познаки не стало, – хто не знав, що на «Саламандрах» була меморіальна дошка одному з найвидатніших лінґвістів 20-го століття, авторові «коперніканського перевороту» в теорії походження слов’янських мов, той нічого вже й не помітить: дошка? Яка дошка? (А на перспективу, по упливі років, уже за тією самою «орвелівською» схемою, що й із Розстріляним Відродженням: жартуєте – не було ніякої дошки, і Шевельова ніякого в Харкові не було, хто такий – не знаємо, і взагалі тут завжди була Новоросія, а України «нє било, нєт, і бить нє может», хіба що отой ваш смішний туземний діалект по глухих селах – а більше нічого ніколи не було…)

Ростик тоді вперся, придбав якусь тяжко мудровану Apple-івську програму – і три доби просидів за комп’ютером, «витягаючи» той єдиний наявний, «медіапортівський» кадр на потрібний для друку рівень роздільної здатности. Ось так і вийшло, що фотосвідчення збереглося – пройшло, передане «по вервечці чести» через руки кількох, не знайомих між собою, людей, кожному з яких власна гідність у тій ситуації не дозволила схалтурити (репортер – редактор – художник), – і серед глупої тьми сонного міста вивело нас на місце «затертої цитати»: акурат той випадок, коли все «виходить само»…

Троянди я поклала туди, де на знімку була бита цегла. Цікаво б знати, мелькнула гадка, – що подумає той, хто їх вранці першим знайде? Чи здогадається, чому вони там?

– А круто було б, – розмріялася вголос, уже в машині, Катя Бабкіна, – такий флешмоб зробити – щоб на тому місці щодня живі квіти лежали!..

Я зрозуміла: вона подумки «продовжила вервечку» – далі, в невідомість, на чужі руки, в які віриш, як у свої власні – що не схиблять, підтримають. Тому що насправді тільки так це й працює, в усіх сферах без винятку – камінчик по камінчику, з рук у руки, від людини до людини. Тільки так відбудовується культура – місто – армія – країна… Трудно, але можливо – якщо тільки не уриватиметься перекинута нам через покоління від наших попередників «вервечка чести», не виникатиме в ній «провалів» на місці тих, хто опустив руки й погодився «капітулювати за неявкою», – все в нас вийде.

Meridian Czernowitz

Совы не то, чем они кажутся (с)
2015-09-15 15:11
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #9515
 
(2015-09-15 15:05)nato писал(а):  
Скрытый текст
(2015-09-15 14:14)valera_vvv писал(а):  
(2015-09-15 13:59)nato писал(а):  
(2015-09-15 12:59)valera_vvv писал(а):  Я сейчас не так глобально, скорее про харьковских "собеседников", ну или ещё уже, про наших форумчан...

То, что в Харькове нет "хнр" - это большущая заслуга тех, кто не разводил дискуссии с ватой.

Вата вате рознь! Любая статистика тебе покажет, что в обществе процентов 25, которые "неопределились" и ещё процентов 15, которым вечно похер!

Весной прошлого года прижали радикально настроенных, приезжих и проплаченных, но каков их процент?! И будут ли они тут с нами или на кухнях разводить дискуссии или докапываться до сути происходящего?!

Я не знаю, что хотел сказать 535 своим роликом, но даже на основе этого наглухо агитационного "докфильма" ему можно было расписать несколько принципиальных моментов, о которых он даже не догадывается, даже не будучи приверженцем Бандеры!

Правда на это нужно время и... желание... Проще бан!

Валера, если ты еще не понял, время дискуссий закончилось с первым погибшим.

На Майдане? На Институтской? В Одессе? В "АТО? Кого считать первым?

В какой такой бан можно запихнуть уймищу народа, который ностольжирует по совку и с надеждой смотрит на ВВХ?! Ты предлагаешь совсем от них отвернуться? Есть у меня такие друзья, да недалёкие, да недостаточно образованные, но я знаю их десятки лет, через многое прошли вместе, но как если не личным примером и не личными разговорами заставить их хотя бы задуматься?!

Или подождем, когда вымрет "поколение рабов"?

В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2015-09-15 15:22
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
nato Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6675
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3744
Сообщение: #9516
 
(2015-09-15 15:22)valera_vvv писал(а):  
(2015-09-15 15:05)nato писал(а):  
Скрытый текст
(2015-09-15 14:14)valera_vvv писал(а):  
(2015-09-15 13:59)nato писал(а):  
(2015-09-15 12:59)valera_vvv писал(а):  Я сейчас не так глобально, скорее про харьковских "собеседников", ну или ещё уже, про наших форумчан...

То, что в Харькове нет "хнр" - это большущая заслуга тех, кто не разводил дискуссии с ватой.

Вата вате рознь! Любая статистика тебе покажет, что в обществе процентов 25, которые "неопределились" и ещё процентов 15, которым вечно похер!

Весной прошлого года прижали радикально настроенных, приезжих и проплаченных, но каков их процент?! И будут ли они тут с нами или на кухнях разводить дискуссии или докапываться до сути происходящего?!

Я не знаю, что хотел сказать 535 своим роликом, но даже на основе этого наглухо агитационного "докфильма" ему можно было расписать несколько принципиальных моментов, о которых он даже не догадывается, даже не будучи приверженцем Бандеры!

Правда на это нужно время и... желание... Проще бан!

Валера, если ты еще не понял, время дискуссий закончилось с первым погибшим.

На Майдане? На Институтской? В Одессе? В "АТО? Кого считать первым?

В какой такой бан можно запихнуть уймищу народа, который ностольжирует по совку и с надеждой смотрит на ВВХ?! Ты предлагаешь совсем от них отвернуться? Есть у меня такие друзья, да недалёкие, да недостаточно образованные, но я знаю их десятки лет, через многое прошли вместе, но как если не личным примером и не личными разговорами заставить их хотя бы задуматься?!

Или подождем, когда вымрет "поколение рабов"?

Валер, каждый остается при своем мнении. Хочешь заигрывать с ватой - вперед. У меня нет ни времени ни желания. О чем спорить?

Совы не то, чем они кажутся (с)
2015-09-15 15:56
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
nato Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6675
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3744
Сообщение: #9517
 
Если не считать линию фронта, ничто не разделяет два братских народа.
(с) из интернета

Совы не то, чем они кажутся (с)
2015-09-15 16:15
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
nato Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6675
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3744
Сообщение: #9518
 
Базы для диктаторов, или зачем Путину Сирия и Беларусь

Виталий Портников

Сегодня, 13:52

Хозяин Кремля должен быть уверен, что Беларусь в любом случае никуда не денется. И Сирия тоже.

Намерения России создать военно-воздушную базу в Сирии — о них сейчас говорят и западные военные эксперты, и СМИ — практически совпали с российским же предложением создать военно-воздушную базу в Беларуси. Казалось бы, зачем столько и сразу? Ведь в России сейчас обсуждают возможности сокращения военного бюджета: падающие цены на нефть просто не позволяют сохранять милитаристские планы на прежнем уровне, а каждая база за рубежом — это дополнительная статья расходов. Не говоря уж о том, что появление базы под Латакией приведет к новому витку напряженности в и без того уже измученной войной Сирии, а база в Беларуси — дополнительный повод для западного беспокойства.

Но Путину не до лишних расходов. В Сирии он спасает Башара Асада — своего последнего союзника на Ближнем Востоке. В Беларуси "укрощает" Александра Лукашенко. "Батька" после российской агрессии в Украине предпринимает судорожные попытки по выравниванию отношений с Западом. И если предстоящие президентские выборы в Беларуси не приведут к новой дестабилизации ситуации в этой стране, эти попытки будут продолжены. Так вот Путин должен быть уверен, что Беларусь в любом случае никуда не денется. И Сирия тоже.

[Изображение: 335486.jpg]
Асад и Путин. В Москве не замечают, что от Сирии уже ничего не осталось

Это и есть тот имперский сон, в котором пребывает путинская Россия — и, несмотря на предстоящий экономический крах, просыпаться не собирается. В Москве будто бы и не замечают, что от прежней Сирии уже ничего не осталось, это уже не государство, а территория, на которой идут бои — и никакая база не вернет власть Асаду и уж тем более не станет символом стабильного военного присутствия. В Кремле не хотят отдавать себе отчет в том, что вся близость с Беларусью — это исключительно вопрос использования Лукашенко российских денег. И никакая база не поможет удержать Беларусь в сфере российского влияния, если денег для поддержания "модели Лукашенко" не останется или если белорусы решат сделать выбор в пользу Европы, а не России. В конце концов, в момент распада Советского Союза базы были везде — и кому это помогло? Да и Россия — не Советский Союз.

Но это и есть главная государственная тайна современного государства Путина. Реальный экономический вес государства, его развитие, интеграция в цивилизованный мир — все это было отброшено ради мечты о умершей империи. А сейчас в жертву иллюзиям приносится и благосостояние россиян, и выживание самого режима. Овощной базе здесь явно предпочли военную — и о последствиях такого выбора задумываться не собираются.

Главред

Совы не то, чем они кажутся (с)
2015-09-15 17:06
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
OzVi Не на форуме
Завсегдатай форума
***

Сообщений: 488
У нас с: 2012 Jun
Рейтинг: 91
Сообщение: #9519
 
(2015-09-15 15:22)valera_vvv писал(а):  
(2015-09-15 15:05)nato писал(а):  
Скрытый текст
(2015-09-15 14:14)valera_vvv писал(а):  
(2015-09-15 13:59)nato писал(а):  
(2015-09-15 12:59)valera_vvv писал(а):  Я сейчас не так глобально, скорее про харьковских "собеседников", ну или ещё уже, про наших форумчан...

То, что в Харькове нет "хнр" - это большущая заслуга тех, кто не разводил дискуссии с ватой.

Вата вате рознь! Любая статистика тебе покажет, что в обществе процентов 25, которые "неопределились" и ещё процентов 15, которым вечно похер!

Весной прошлого года прижали радикально настроенных, приезжих и проплаченных, но каков их процент?! И будут ли они тут с нами или на кухнях разводить дискуссии или докапываться до сути происходящего?!

Я не знаю, что хотел сказать 535 своим роликом, но даже на основе этого наглухо агитационного "докфильма" ему можно было расписать несколько принципиальных моментов, о которых он даже не догадывается, даже не будучи приверженцем Бандеры!

Правда на это нужно время и... желание... Проще бан!

Валера, если ты еще не понял, время дискуссий закончилось с первым погибшим.

На Майдане? На Институтской? В Одессе? В "АТО? Кого считать первым?

В какой такой бан можно запихнуть уймищу народа, который ностольжирует по совку и с надеждой смотрит на ВВХ?! Ты предлагаешь совсем от них отвернуться? Есть у меня такие друзья, да недалёкие, да недостаточно образованные, но я знаю их десятки лет, через многое прошли вместе, но как если не личным примером и не личными разговорами заставить их хотя бы задуматься?!

Или подождем, когда вымрет "поколение рабов"?

Еще чуть больше года назад я был с Вами полностью согласен.
Но практика показала, что пользы от таких разговоров чуть меньше, чем никакой.
Никогда не жаловался на отсутствие умения (не буду говорить "дара") убеждать, но в этом случае выходит лишь яркая иллюстрация фразы "как об стенку горохом".
Но честно рад, если у Вас получается.
2015-09-15 17:37
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #9520
 
(2015-09-15 15:56)nato писал(а):  
(2015-09-15 15:22)valera_vvv писал(а):  
(2015-09-15 15:05)nato писал(а):  
Скрытый текст
(2015-09-15 14:14)valera_vvv писал(а):  
(2015-09-15 13:59)nato писал(а):  То, что в Харькове нет "хнр" - это большущая заслуга тех, кто не разводил дискуссии с ватой.

Вата вате рознь! Любая статистика тебе покажет, что в обществе процентов 25, которые "неопределились" и ещё процентов 15, которым вечно похер!

Весной прошлого года прижали радикально настроенных, приезжих и проплаченных, но каков их процент?! И будут ли они тут с нами или на кухнях разводить дискуссии или докапываться до сути происходящего?!

Я не знаю, что хотел сказать 535 своим роликом, но даже на основе этого наглухо агитационного "докфильма" ему можно было расписать несколько принципиальных моментов, о которых он даже не догадывается, даже не будучи приверженцем Бандеры!

Правда на это нужно время и... желание... Проще бан!

Валера, если ты еще не понял, время дискуссий закончилось с первым погибшим.

На Майдане? На Институтской? В Одессе? В "АТО? Кого считать первым?

В какой такой бан можно запихнуть уймищу народа, который ностольжирует по совку и с надеждой смотрит на ВВХ?! Ты предлагаешь совсем от них отвернуться? Есть у меня такие друзья, да недалёкие, да недостаточно образованные, но я знаю их десятки лет, через многое прошли вместе, но как если не личным примером и не личными разговорами заставить их хотя бы задуматься?!

Или подождем, когда вымрет "поколение рабов"?

Валер, каждый остается при своем мнении. Хочешь заигрывать с ватой - вперед. У меня нет ни времени ни желания. О чем спорить?

Не согласен ни с "заигрывать" ни со "спорить", согласен с тем, что "каждый остается при своем мнении", про "время и желание" я писал выше...

В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2015-09-15 17:40
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)