Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Владимир Приемов: Болельщики - главный наш стимул
Автор Сообщение
TIGER Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 3581
У нас с: 2014 Feb
Рейтинг: 1940
Сообщение: #1
Владимир Приемов: Болельщики - главный наш стимул
[Изображение: MhWlUTR.jpg]

Полузащитник "Металлиста" Владимир Приемов в интервью газете "Украинский футбол"рассказал о ситуации в команде.


- Вам на выездах, создают хоть какие нибудь условия?

- Слава Богу, пока селят в гостиницы и кормят. А вот дома, приходится работать в экстремальных условиях. Для нас каждая тренировка, как сюрприз, могут внезапно выключить свет, потом также внезапно включить. От руководства никаких новостей.

- А какая сейчас перед вами задолженность?

- Кажется, восемь месяцев. Уже сбился с счета. Наверное поэтому руководство с нами и не встречается.

- Выживаете за счет предыдущих накоплений?

- Хорошо, у кого они есть...

- Последнее время, много разговоров что от безденежья футболисты начали посматривать в сторону букмекерских контор. И вроде манипулируют результатами матчей. К вам такие предложения поступали?

- Конечно, когда нет денег, это не придает оптимизма. Насколько мне известно, "Металлист" в такие игры не играет. По крайней мере, мне таких предложений не поступало.

- У вас нет ни денег, ни задач на сезон. Как находите мотивацию?

- Это самый наболевший вопрос. Тяжело это делать, когда все вокруг рушится. Стараемся с ребятами настраиваться перед играми, чтоб ни в коем случае не раскисать. Тем более с "Зарей" играем в Харькове, при поддержке наших болельщиков, которые не оставляют нас в беде. Они - главный наш стимул. Наверное, единственный который остался. Постараемся набрать очки и улучшить свое турнирное положение, так как мы на не очень приятном месте в таблице. В тоже время, хочется обыграть очень хорошую команду.
http://fc-metalist.com/news/post/4583
2015-11-13 12:50
Найти все сообщения
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6679
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #2
Володимир Прийомов: "Для нас кожне тренування, як сюрприз"
[Изображение: 332b7.jpeg]

Цього сезону він відзначився вже п’ятьма забитими м’ячами, останні два з яких — «Дніпру» й «Карпатам» — особливо красиві.

— Володимире, у Львові ви забили чудовий м’яч після такої ж блискучої флангової передачі Едуарда Соболя. Мабуть, так добре й на тренуваннях не завжди виходить?

— Справді. Коли готуємося до матчів, награємо схожі комбінації, але так вдало не завжди виходить. Дякую партнерам, які розігнали контратаку, і Соболю, який справді видав гарний пас.

— Ваш гол сильно розізлив «Карпати», які після перерви створили вам чимало проблем.

— Львів’яни грали в рідних стінах, і, природно, кинули всі сили, щоб одігратися. Було непросто витримати цей тиск, перейшли на гру на контратаках, але, вважаю, показали непогану самовіддачу. На жаль, пропустили прикрий гол після рикошету.

— Із урахуванням усіх проблем, результат у Львові для вас досить позитивний?

— Безумовно. Тренер старався нас налаштувати, але непросто, коли в дорозі до Львова загалом провели 28 годин — 14 туди і стільки ж назад. Усі по різному коротали час: хто книжку читав, хто музику слухав чи фільми дивився. Але чим не займайся, стільки часу в автобусі накладають свій відбиток і не покращують настрій. Правда, в клубі зараз така ситуація, що все непросто.

— Вам на виїздах хоч створюють якісь умови?

— Слава Богу, поки селять та годують. А ось удома доводиться працювати в екстремальних умовах. Для нас кожне тренування, як сюрприз, можуть раптово вимкнути світло, а потім так само раптово увімкнути. Від керівництва жодних новин.

— А яка зараз заборгованість перед вами?

— Здається, вісім місяців. Уже збився з рахунку. Мабуть, тому керівництво з нами й не зустрічається.

— Виживаєте за рахунок попередніх накопичень?

— Добре, в кого вони є.

— Останнім часом багато розмов, що від безгрошів’я футболісти починають поглядати в сторону букмекерських контор, і нібито маніпулюють результатами матчів. До вас таких пропозицій не надходило?

— Звичайно, коли немає грошей, це не додає оптимізму. Проте, наскільки мені відомо, «Металіст» у такі ігри не грає. Принаймні, мені таких пропозицій не надходило.

— На часі дуже важливі матчі нашої національної збірної зі словенцями. Маєте якісь передчуття?

— Вірю, що збірники зроблять все можливе, щоби досягти позитивного результату. Безумовно, Словенію в жодному разі не можна недооцінювати. Але й не варто їх боятися. Думаю, будуть тяжкі поєдинки, але сподіваюся, що збірна України проб’ється на чемпіонат Європи у Францію.

— Ви багато виступали за нашу молодіжну збірну, але в національну так і не потрапили. Уже втратили надію?

— Чому? Були випадки, коли запрошували й досвідченіших виконавців. Мабуть, утрачають надію, хто вже завершує кар’єру. Я багато працюю, стараюся привернути до себе увагу. В атаці міг би допомогти на будь-якій позиції: чи на фланзі, чи на вістрі.

Нинішнього сезону вже встиг пограти на різних позиціях, зокрема, з «Карпатами» як крайній атакувальний півзахисник. Ви правильно зауважили, що за «молодіжку» достатньо пограв, але в національну команду, на жаль, жодного разу не запрошували. Хоча це мрія, мабуть, кожного українського футболіста.

— Були моменти, коли ви заслуговували на виклик, а вас оминали увагою?

— Не знаю. Не мені це вирішувати. Це прерогатива головного тренера збірної.

— Зараз у таборі національної збірної України сім футболістів «Зорі», з якою вам зустрічатися наступного туру. Це може бути плюсом для вас?

— Складно сказати. Подивимося, як це позначиться на грі. Звичайно, ці виконавці на певний час випали з тренувального процесу в клубі, але ж вони не на відпочинок поїхали. У збірній також будуть займатися. До того ж, у луганців доволі зіграний склад.

— У вас немає ані грошей, ані задач на сезон. Як знаходите мотивацію?

— Це найболючіше питання. Тяжко це робити, коли все навколо рушиться. Стараємося із хлопцями налаштовуватися перед грою, щоб у жодному разі не розкисати. Тим більше, із «Зорею» граємо в Харкові, за підтримки своїх уболівальників, які не залишають нас у біді. Це — головний стимул. Мабуть, єдиний, що залишився. Постараємося набрати очки й покращити своє турнірне становище, адже ми не на дуже приємному місці в таблиці. Водночас хочеться обіграти хорошу команду.

Сергій Талимончик

Здесь
(Последний раз сообщение было отредактировано 2015-11-14 в 17:08, отредактировал пользователь rokus.)
2015-11-14 17:08
Найти все сообщения
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6679
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #3
Владимир Приемов: наше руководство уже и забыло, что «Металлист» существует
[Изображение: e0d81c8195035efb7e62de0b1634c057_b.jpg]

Полузащитник «Металлиста» рассказал о ситуации в клубе.

«Команда в такой непростой ситуации пытается показывать характер, за что спасибо ребятам. А наше руководство, наверное, уже и забыло, что такой клуб существует. Хотелось бы им напомнить, что есть „Металлист“, футболисты играют. Может, они вспомнят», — сказал Владимир Приемов.

«Ситуация очень плохая. Конечно, тренируемся, однако ситуация одна из худших в Премьер-лиге. Во многих клубах сейчас непростые времена, но наша ситуация одна из худших», — отметил хавбек харьковчан.

Здесь
2015-11-24 00:22
Найти все сообщения
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9570
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3838
Сообщение: #4
 
К двум полевым игрокам претензий быть не может, ИМХО. К Довгому и Приёмову. Всё что умеют и могут в сложившейся ситуации - выдают.
2015-11-24 01:51
Найти все сообщения
TIGER Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 3581
У нас с: 2014 Feb
Рейтинг: 1940
Сообщение: #5
Владимир Приемов: Мы - как вампиры, черпаем энергию друг у друга
[Изображение: a0eZQkp.jpg]

Футболист "Металлиста" Владимир Приемов в интервью газете "Украинский футбол" рассказал о планах на будущее.

- До зимнего перерыва остался один тур: каким видите свое будущее и судьбу нынешнего клуба?

- Если бы я знал! Хочется верить, что "Металлист", в построение которого было вложено столько лет, усилий и средств, не исчезнет с футбольной карты. По крайней мере ему не позволят исчезнуть. Уходить с Харькова пока не собираюсь. Впрочем, как будет на самом деле...

- Как вы с партнерами и тренерами, находите силы для тренировок, подготовки к матчам?

- Мы - как вампиры, черпаем энергию друг у друга! А что еще остается? Может, это и есть профессионализм.
http://fc-metalist.com/lenta/28348
2015-12-01 10:35
Найти все сообщения
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6679
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #6
Володимир Прийомов: "Багато футболістів "Металіста" уперше почули голос Курченка"
[Изображение: 332b7.jpeg]

У крутому піке «Металіста» багато пластів інтерпретації. Й у суспільстві вона викликає дуже різні оцінки. Мають резон ті, хто говорить: так, харківські футболісти понад півроку не бачать зарплатні, проте в них вона настільки велика, що ще до буремних подій реально було заробити на безбідну старість; водночас чимало громадян України так само отримують мізерні гроші з тим чи іншим запізненням, проте не саботують роботу…

— Володимире, в мене від суботньої зустрічі склалося враження, що ваш колектив, навіть пам’ятаючи непрості обставини, не мав безнадійного вигляду.

— Десь так і було насправді. Узагалі відбувся рівний матч, із якого переможцем вийшов той, хто допустив менше помилок плюс реалізував свої моменти. Ми мали кілька хороших нагод, але не зуміли довести їх до пуття.

— Як на мене, дуже показовий епізод із вилученням Льопи: людина «зірвалася» на рівному місці, що, вочевидь, пояснюється загальною знервованістю гравців.

— Можливо. Та я би зосередився на логічності рішень арбітра: друга жовта була справедлива, проте перша — незрозуміла. Червону Дмитру показали за сумою двох моментів, які аж ніяк не тягнули на настільки суворе покарання.

— Погоджуєтесь із думкою, що підопічні Шарана класно руйнують гру колективу-опонента, зробивши це й із вами?

— Не сказав би так. У них організована команда, котра в усіх випадках гне свою лінію. Тепер займають місце в середині таблиці, що непоганий показник для вчорашнього учасника першої ліги.

— Про не зовсім приємне й, на жаль, головне: можете розкрити механізм, як і коли виникло рішення про можливий невихід на поле стадіону «Ніка»?

— Тут немає секрету: ми вже приїхали до Олександрії, провели загальнокомандне зібрання, на якому вирішили не грати. Це сталося незадовго до матчу. Треба було щось робити, бо ситуація постійно погіршується, а керівництво взагалі не виходило з нами на зв’язок.

— І ви вірите, що досягнете чогось? Упродовж останнього місяця довелося брати інтерв’ю в Красноперова й Рахаєва, ті повідомили, що на них аналогічно ніхто не виходить і не віддав ані копійки. Думаєте, з вами вчинять справедливіше?

— Усе, що можемо в нинішній ситуації, — сподіватися. Для нас було важливо зрозуміти, що люди, котрі управляють клубом, знають про його проблеми. Телефонував Курченко, багато футболістів уперше почули його голос. Уже є зрушення: обіцяють, що розраховуватимуться частинами.

— Знаєте, як прореагувала олександрійська публіка на демарш «Металіста»? 50х50: дехто поставився з розумінням і співчуває, дехто нарікає, мовляв, просидів на холоді зайві півгодини. Частина вболівальників навіть не дочекалася зустрічі.

— Розумію, що люди різні, тому й ставлення до всього в них неоднакове. Справді, за квитки заплачені гроші, мабуть, у когось був розпланований день, а тут… Та я виходжу з того, що якщо йдеш на футбол, значить, маєш його дочекатися. Ми ж діяли згідно із ситуацією в команді, а вона, без перебільшення, винятково складна.

— До зимової перерви залишився один тур: яким бачите своє майбутнє й долю нинішнього клубу?

— Аби ж я знав! Хочеться вірити, що «Металіст», у розбудову кот­рого було вкладено стільки років, зусиль і коштів, не зникне з футбольної карти. Принаймні йому не дозволять зникнути. Й іти з Харкова поки не збираюсь. Утім, що буде насправді…

— Як ви з партнерами й тренерами знаходите сили для тренувань, підготовки та матчів?

— Ми — як вампіри: черпаємо енергію один у одного! А що ще залишається? Можливо, це і є професіоналізм.

Здесь
2015-12-02 15:26
Найти все сообщения


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)