Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кутепов: Фаны Металлиста не должны держать зла на Маркевича
Автор Сообщение
TIGER Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 3578
У нас с: 2014 Feb
Рейтинг: 1900
Сообщение: #1
Кутепов: Фаны Металлиста не должны держать зла на Маркевича
[Изображение: LmA3DdB.jpg]

Бывший игрок харьковского клуба поддержал Мирона Маркевича.

— У цьому турі кілька цікавих протистоянь, але найпринциповіше, на мій погляд, — «Металіст» — «Дніпро». Ураховуючи історію взаємин, нас очікує гаряча зустріч. Підливає масла у вогонь і те, що «Дніпро» очолює колишній тренер «Металіста». Рахунок у цьому матчі складно спрогнозувати, адже суперники не в оптимальному стані. Харків’яни вже не ті, що минулого сезону — майже всі провідні футболісти залишили команду. Достатньо проблем і в дніпрян, травмовані зразу троє ключових виконавців. Не знаю, в яких вони зараз кондиціях, але навряд чи встигнуть відновитися до матчу у Харкові.

На мій погляд, харківські вболівальники не повинні тримати зла на Мирона Маркевича. Він багато зробив для місцевого регіону, який прославляв як на внутрішній, так і міжнародній аренах. Усі чудово пам’ятаємо успішні виступи «Металіста» в єврокубках саме під орудою Маркевича. Сподіваюся, фанати зустрінуть Мирона Богдановича без ворожості.

Кого в нинішній ситуації можна назвати лідерами суперників? У «Металіста» це Хав’єр і Папа Гуйє. Це футболісти, які уособлюють сьогоднішню команду. Не знаю, чи зможе зіграти Володимир Дишленкович, але він став би в нагоді колективу. Особисто мені подобається Аїла Юссуф, який, вважаю, ще здатен допомогти команді. Думаю, матиме серйозний стимул Денис Кулаков, який у «Дніпрі» отримував мало ігрової практики. Мабуть, захоче довести своїм партнерам і керівництву, що його недооцінювали. Деякі проблеми зі здоров’ям переслідували Володимира Гоменюка. Якщо ж він устиг залікувати ушкодження, може завдати обороні дніпрян чимало клопоту. Виклик у національну збірну отримали Павло Ребенок і Едмар. Останній непогано зіграв із Словаччиною. Думаю, й у найближчому матчі постарається проявити найкращі якості.

У «Дніпра» виокремлюються голкіпер Денис Бойко та Роман Зозуля. Останній у цьому сезоні ще не забив жодного м’яча, але в його ефективності на полі не можна сумніватися. Протистояти Зозулі непросто будь-якому захиснику. А голи нікуди від нього не дінуться.

Хто з молодих гравців може про себе заявити найближчим часом? У «Металісті» на мене приємне враження справляє 18-річний Олександр Осман. Потроху підпускають до складу 19-річного Артема Радченка, від якого багато очікувань. У «Дніпра» мені дуже подобається Валерій Лучкевич. Йому 18 років, ще допускає помилки, але він непоступливий у боротьбі й просто чудово рухається. Уважаю, в нього гарні перспективи. Похвалив би також Євгена Шахова, 1990 року народження. Мабуть, аби грати в основному складі, йому чогось бракує, але він посилює гру, коли виходить на заміну. Цього сезону він тільки в одному матчі не відзначився, а в усіх інших, нехай його випускають не на багато часу, чудово користується своїм шансом.

Наостанок хочу вірити, що суддівство не зіпсує гру. Від помилок ніхто не застрахований, головне, щоби вони не були упередженими.
http://fc-metalist.com/lenta/15505
2014-09-16 09:11
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)