Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 0 - Средняя оценка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Алексей Довгий может перейти в "Ворсклу"
Автор Сообщение
montoya Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5522
У нас с: 2013 Nov
Рейтинг: 2976
Сообщение: #1
Алексей Довгий может перейти в "Ворсклу"
Как стало известно Sport Arena, загадочным потенциальным новичком Ворсклы является полузащитник Металлиста Алексей Довгий.

На своем официальном сайте Ворскла сообщала о присутствии в лагере команды игрока на просмотре, однако имя его называть не стала. Наши источники сообщают, что этим игроком является полузащитник Металлиста Алексей Довгий.

26-летний полузащитник провел первый тайм контрольного поединка против ФК Полтава, после чего уступил место на поле Андрею Ткачуку.

2015 год Довгий провел в составе Металлиста. Ближе к концу года стал одним из лидеров команды Александра Севидова, даже выводил команду на матчи в качестве капитана. Также Довгий был активным участником попыток игроков получить положенные по контракту деньги от руководства клуба.

В текущем чемпионате Украины Довгий провел 14 матчей и забил один мяч.

Ранее воспитанник Динамо Довгий выступал за ЦСКА, Волынь, Александрию и Ильичевец. Примечательно, что всю прошлую зиму Довгий готовился с запорожским Металлургом, однако потом оказался в составе Металлиста.


sportarena.com
2016-01-22 01:12
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
avkoval Не на форуме
Завсегдатай форума
***

Сообщений: 469
У нас с: 2013 Jun
Рейтинг: 198
Сообщение: #2
 
(2016-01-22 01:12)montoya писал(а):  ... Примечательно, что всю прошлую зиму Довгий готовился с запорожским Металлургом, однако потом оказался в составе Металлиста.

Вот именно по-этому я и не стремлюсь запоминать имена-фамилии и морды нынешних игроков Металлиста, они готовятся к сезону в одних командах, потом играют в других, но при этом думают и мечтают о третьих. Сейчас в составе Металлиста есть только один игрок - Саша Горяинов, все остальные - так, однодневки
2016-01-22 02:17
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #3
Довгий попрощался с Металлистом
Полузащитник Алексей Довгий, который в прошлом году выступал за "Металлист", попрощался с харьковским клубом и его болельщиками.

"Хочу поблагодарить "Металлист" за год, проведенный в этой команде! Я счастлив, что имел возможность выводить команду бороться за честь "Металлиста". Огромное спасибо болельщикам, поддержка которых нас мотивировала. Надеюсь на светлое будущее команды! Харьков навсегда останется в моем сердце", — написал Довгий на своей странице в Instagram.

Отметим, что экс-капитан "желто-синих" находится на просмотре в полтавской "Ворскле".

Здесь
2016-01-23 13:42
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
montoya Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5522
У нас с: 2013 Nov
Рейтинг: 2976
Сообщение: #4
 
[Изображение: LPRlBInFblU.jpg]

(Последний раз сообщение было отредактировано 2016-01-24 в 00:37, отредактировал пользователь montoya.)
2016-01-24 00:35
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
MetKhar Не на форуме
Завсегдатай форума
***

Сообщений: 460
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 194
Сообщение: #5
 
Спасибо тебе, Алексей, за игру в Металлисте и успехов в дальнейшей карьере!
2016-01-24 13:00
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #6
Алексей Довгий: "На сборах всегда сложно играть"
[Изображение: 3e230.jpeg]

Автор победного гола в ворота австрийского клуба «ЛАСК» Алексей Довгий поделился своими впечатлениями от проведенного спарринга

- Алексей, сложно было переиграть такую неуступчивую команду?

- На сборах всегда сложно играть, ведь все находятся под тренировочными нагрузками. Все только начинается. Это время нам и дано, чтобы набирать форму. Сегодня со всеми поговорили, что, мол, ноги немного налитые, но эти мысли нужно гнать прочь, пытаться работать через не могу, чтобы к первым официальным матчам быть на пике формы.

- «ЛАСК» уже заканчивает свои сборы в Турции, в то время, когда для вас они только стартовали. Это чувствовалось по движению в игре?

- Мы не следили за оппонентом. У нас свои задачи, которые перед нами поставили тренеры на предматчевой установке. Действительно, хочу сказать, что соперник, несмотря на то, что представляет первую австрийскую лигу, оказался крепким орешком. Знаю, что перед ними стоят в сезоне определенные задачи. Я так понял, у них была установка прессинговать нас на каждом участке поля. Как по мне, получилась очень зрелищная и напряженная игра.

- Вспомни, как получилось забить…

- Мы вылетели в контратаку. Я знаю, что «Шина» (так называют Антона Шиндера партнеры по команде, - прим.) левой и правой хорошо работает. Я крикнул ему, он сразу же отреагировал и отдал мне выверенный навес. Я набежал, а потом главное было попасть в ворота.

Здесь
2016-01-29 10:11
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
montoya Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5522
У нас с: 2013 Nov
Рейтинг: 2976
Сообщение: #7
 


2016-01-29 16:49
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #8
Алексей Довгий: «В «Ворскле» убрали космические тесты, которыми славился Николай Павлов"
Новичок полтавской «Ворсклы» Алексей Довгий сравнил специфику подготовки двух украинских тренеров — Василия Сачко и Николая Павлова. С последним, напомним, хавбек работал в мариупольском «Ильичевце».

[Изображение: 111_dynamo.kiev.ua_8.jpg]

— Действительно, с Николаем Петровичем я уже работал, поэтому для меня это в какой-то степени дежавю. Но в «Ворскле» сейчас, честно говоря, мы больше работаем с мячами и убрали те космические тесты, которые были и которыми славился Николай Петрович. Потому что такие сборы были… Еще как только отпуск начинался, все уже думали, как бы эти сборы пройти. Да, тут тоже нелегко, но интересно. Мне нравится и дисциплина, и порядок — может, это еще осталось от времен Николая Петровича. Это всегда приветствуется, ведь дисциплина всегда бьет класс — это футбольный закон, — отметил 26-летний полузащитник.

Здесь
(Последний раз сообщение было отредактировано 2016-02-11 в 00:12, отредактировал пользователь rokus.)
2016-02-11 00:11
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #9
Олексій Довгий: "Коли йшов з Металiста, у всіх була віра в краще"
[Изображение: 3df80-Aleksey-Dovgiy.jpeg]

Півзахисник «Ворскли» Олексій Довгий розповів про підготовку полтавців у Туреччині, заборгованості з боку «Металіста» та очікування від боротьби в першості навесні.

— Олексію, лише недавно повернулися з Туреччини. Як склалися збори?

— Провели плідну підготовку на хороших полях. Зараз у Туреччині не так багато команд організовують збори. Клуби з Росії та Казахстану відмовилися, тому за рахунок цього якість полів була набагато краща. Та результат нашої роботи побачимо тільки в березні. Лише матчі покажуть, наскільки добре підготувалися. Тим паче, початок весняної частини цікавий: зустрічі із «Шахтарем» спочатку в Кубку України, а потім у чемпіонаті. Час усе розставить на місця. Зрештою, не довго залишилося чекати.

— Ви вже не перший день у команді. Чи встигли призвичаїтися в новому клубі?

— Так, уже два збори пройшов із «Ворсклою». Хлопці мене гарно прийняли. Знав, що в Полтаві колектив славиться згуртованістю. Тепер це відчув на собі. Ми як одна сім’я. Причому, деякі люди вже тривалий час у команді грають, дехто — лише приєднався. Зразу познайомився з усіма традиціями й звичаями. Подобається, що кожен підтримує кожного. Думаю, все буде гаразд і надалі.

— Як вам спаринги?

— У нас були поєдинки з кваліфікованими суперниками. Можна бути чемпіоном зборів, а потім нічого не показати в чемпіонаті. За перемоги впродовж підготовки очки ніхто не додає. Усі матчі пройшли під певними навантаженнями й намірами з боку тренерського штабу. Тепер подивимося, як усе складеться в офіційних матчах.

— Регулярно грали, навіть забивали. Схоже, вас готують під основу. Чи відчувається це?

— Ці питання — в компетенції наставника. Вважаю, що у «Ворсклі» хороша конкуренція, на кожну позицію претендують двоє-троє гідних і кваліфікованих гравців. Це може лише тішити. Значить, кожен прогресуватиме й фахово зростатиме. В іншому випадку людина може просто зупинитися на досягнутому й регресувати. Загалом, конкуренція підштовхує до розвитку та роботи над собою.

— Чи виділив Василь Сачко підопічним вільний час на зборах?

— Так, коли почалися спаринги, в яких давали навантаження по 90 хвилин, нам виділили півдня на відпочинок. Мали нагоду розвіятися. Сприяла й погода. Хто в місто поїхав, хто — до моря. До слова, це все було сплановано. Тренерський штаб добросовісно поставився до періоду підготовки. Жоден день не минув даремно. Отож усе заплановане виконали. Окрім того, з користю провели півдня вільного часу.

— Колега нарікав на тамтешню кухню. Як вам харчування в Туреччині?

— У готелі все було добре. Загалом, усе — на пристойному рівні. Зокрема, з харчуванням узагалі не було проблем. Як розповідав, людей там не так багато, як раніше. Думаю, зараз господарі ретельніше ставляться до підбору якості продуктів. Чимось же потрібно заманювати туристів. До того ж, це стосується не тільки кухні, а й усіх побутових нюансів.


— Сподіваюся, зібрання пройшли не лише в робочій атмосфері. Чи пригадаєте найкумедніший момент останніх тижнів?

— Зараз навіть не згадаю. Уночі лише приїхали, зараз тільки прокинувся… Навіть нічого не спадає на думку.

— Значить, усе було серйозно й буденно?

— Та ні, емоції також були. Просто ви зараз поставили питання в чоло, а пригадати не можу. Та позитивних емоцій вистачало, повірте.

— Іще недавно були гравцем гореносного клубу. Чи заздрять вам хлопці з «Металіста»?

— Не знаю. Хоча підтримую зв’язок. Однак не думаю, що хтось заздрить. Це робочий момент кожного футболіста. Од щирого серця всім гравцям, які залишилися в харківській команді, бажаю всього найкращого. Плекаю надію, що незабаром усе налагодиться в клубі, команда процвітатиме, а хлопці отримуватимуть хороші гроші. У такому випадку буду за них лише радий. Насправді це прикра ситуація, коли обіцянки не підкріплюються діями та вчинками. Коли йшов, у всіх була віра в краще. А якщо є віра, значить, не все так погано. Головне — не втратити її.

— Гадаю, «Металіст» вам винен чималі кошти.

— Так, але не маю наміру тиснути на клуб. Розумію, яка зараз у ФК ситуація. Щиро бажаю харків’янам знайти вихід із неї. Сподіваюся, що харківська команда ще гримітиме в Європі. Принаймні для цього в клубі є все. Щодо боргів: таке життя. Зрештою, нас там ніхто насильно не тримав. Коли йшов, розумів, що пот­рібно в чергу ставати, щоби повернути зароблене. Та нічого страшного! Життя продовжується.


— З огляду на ситуацію у вітчизняному футболі, які сподівання нуртують у переддень весняної частини змагань?

— На мою думку, буде цікава боротьба й за чемпіонство, й за путівки в Лігу Європи. Чимало команд прагнуть проявити себе. Відтак ставлять максимальні завдання, щоби пробитися на євроарену. Це може лише тішити. Так, вистачає проблем, але маю надію, навесні буде цікаво й захоплююче.

— Негаразди у «Волині» та «Дніпрі» підштовхують до думок, що «Ворскла» матиме чудову можливість посісти четверте місце.

— Так, легко розмірковувати про прийдешнє. Та для нас найголовніший матч — найближчий. Залишилося лише десять турів. Не зважатимемо на суперників. Нам потрібно виконувати наші зав­дання, щоби набрати максимум очок. А вже потім думатимемо, що й як. Проб­леми — проблемами, а в якоїсь команди раптом з’явиться друге дихання. Усяке буває. Нам треба своєю справою займатися, не звертаючи уваги на чужі негаразди.

— Отож вам не кажуть: будь-що потрібно посісти, приміром, четверту сходинку?

— Сподобалося, що президент прилітав на збори, був із командою, приходив на тренування. Проте не було офіційних заяв щодо наших завдань. Залишився тиждень до початку другої частини сезону. Думаю, що керівництво невдовзі оприлюднить нашу мету. Відтак розумітимемо, які саме завдання потрібно виконувати.

Євген Демян

Здесь
2016-03-01 10:54
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #10
Олексій Довгий залишає "Ворсклу"
[Изображение: 111_dynamo.kiev.ua_6.jpg]

7 липня - рівно тиждень перебування полтавської «Ворскли» на тренувальному підготовчому зборі в словенській Рогашці Слатіні. За сім днів тренери й футболісти разом реалізували все, що було намічено в попередньо зверстаному плані. Тренувальний цикл, за зізнанням самих хлопців, продумано до найменших дрібниць і вибудовано таким чином, що навіть дводенні заняття не набридають. Селекційна робота також ведеться тренерським штабом постійно. Але не так вже й просто звабити гравця, до якого є реальний інтерес, задовольнивши його, зокрема, фінансові апетити.

В жодній із двох проведених до цього часу контрольних іграх не брали участі захисник Олексій Довгий та форвард Антон Шиндер. Перший, перебравшись взимку з харківського «Металіста», не зміг завоювати місце в основному складі ворсклян. Тому, за погодженням із керівництвом та тренерами «біло-зелених», гравець вирішив спробувати свої сили в іншому клубі. Що ж стосується Шиндера, у футболіста, який належить донецькому «Шахтарю», збіг термін дії орендної угоди з полтавським клубом, і наразі його доля остаточно ще не визначена.

Здесь
2016-07-08 09:02
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)