Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 0 - Средняя оценка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Шесть клубов ПФЛ могут не получить аттестат
Автор Сообщение
montoya Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5522
У нас с: 2013 Nov
Рейтинг: 3020
Сообщение: #1
Шесть клубов ПФЛ могут не получить аттестат
В Доме футбола состоялось очередное заседание Комитета по аттестации футбольных клубов ФФУ

27-го квітня у Будинку футболу відбулося чергове засідання Комітету з атестації футбольних клубів ФФУ.

Головним питанням порядку денному засідання було підбиття підсумків атестації футбольних клубів першої та другої ліг ПФЛ України.

Обговоривши інформацію щодо стану справ у клубах першої та другої ліг, а також проаналізувавши рівень життєдіяльності клубів за п’ятьма критеріями: правовим, спортивним, інфраструктурним, фінансовий та кадрово-адміністративним, члени Комітету відзначили, що він носить контрастний характер. Так, є низка клубів, які багато уваги приділяють своєму розвитку по всім аспектам. Наприклад, у першій лізі це «Зірка» (Кіровоград), «Черкаський Дніпро» (Черкаси), «Оболонь-Бровар» (Київ), «Гірник-спорт» (Комсомольськ), «Іллічівець» (Маріуполь), «Нафтовик-Охтирка» (Охтирка), а також клуби другої ліги такі, як «Скала» (Моршин), «Колос» (Ковалівка), «Арсенал-Київ» (Київ) та «Кремінь» (Кременчук). Але разом з тим є клуби ПФЛ, що мають суттєві зауваження і не прагнуть їх усувати, а саме: «Миколаїв» (Миколаїв), «Десна» (Чернігів), «Кристал» (Херсон), «Енергія» (Нова Каховка), «Арсенал-Київщина» (Біла Церква), а також один з новачків другої ліги – «Верес» (Рівне), менеджмент якого не в змозі підготувати документи щодо фінансів та інфраструктури.

На засіданні був присутній президент Професіональної футбольної ліги України Сергій Макаров, який також висловив стурбованість станом справ у професіональних клубах ПФЛ та запевнив присутніх, що керівництво ліги докладе максимальних зусиль для вирішення проблемних питань у вищевказаних клубах.

У підсумку Комітетом було прийнято рішення направити відповідні листи, з вимогою усунення вказаних недоліків у найкоротші терміни.

Насамкінець присутніх було поінформовано, що наступне засідання Комітету з питань клубів ПФЛ відбудеться у першій половині травня.

Источник — Федерация футбола Украины
2016-04-27 23:55
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)