Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 2 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мирон Маркевич: Коломойський хоче "обанкротити" клуб і не платити борги - то хай так і скаже
Автор Сообщение
Перехожий Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 8041
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3625
Сообщение: #1
Мирон Маркевич: Коломойський хоче "обанкротити" клуб і не платити борги - то хай так і скаже
Мирон Маркевич: Коломойський хоче "обанкротити" клуб і не платити борги - то хай так і скаже
Жодне з проблемних питань не вирішене, схоже, що "Дніпро" очікують нові санкції і судові позови

26 червня 2016, 17:33

Головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич розповів Depo.Сектор, що з кожним днем в клубі ситуація все гірша.

- Мирон Богданович, що Вам відомо про ситуацію в "Дніпрі"?

- Гендиректор Андрій Стеценко і Андрій Русол знову зустрічалися з президентом. Начебто ще десь в Києві знаходяться. Мені ще не віддзвонювали. То ж я не знаю останніх новин.

- Команда тренується?

- Займаються молоді, тренерський штаб їх готує.

- Ви не з командою?

- Та команди там і нема. Всі футболісти розбіглися. То ми домовилися з генеральним директором, що я поки не стане все чітко ясно з долею команди - залишаюся у Львові.

- Якими будуть Ваші наступні кроки?

- Поки різких рухів робити не буду. Мені ж гроші винні за 11 місяців. Треба ж якось по-людськи розійтись. Окремі футболісти вже пішли в суд, щоб "вибити" зароблене. Якщо президент хоче обанкротити клуб, щоб не платити борги, то хай так і скаже.

- А яким чином, якщо взагалі не виплачувалася зарплата, "Дніпро" отримав атестат?

- Мені теж цікаво. Звісно, ніхто не хоче, щоб клуб зникнув. Але ж потрібно для цього щось керівництву і власнику робити...

[Изображение: metal-stst_logo-4.png]
Один Клуб - на все життя!
(Последний раз сообщение было отредактировано 2016-06-26 в 19:38, отредактировал пользователь Перехожий.)
2016-06-26 19:37
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
С.Стороженко Не на форуме
Активный форумчанин
**

Сообщений: 63
У нас с: 2012 Nov
Рейтинг: 254
Сообщение: #2
 
Мирон Богданович Маркевич: "Якщо президент хоче обанкротити клуб, щоб не платити борги, то хай так і скаже".
Если по закону, то это невозможно. В гангстерском бизнесе - да, в футболе - нет. Если бы это было возможно, то все клубы-должники проходили бы регулярно процедуру банкротства, очищались от долгов и продолжали существовать и накапливать долги перед футболистами, другими клубами и государственными организациями.

Наш путь очевиден. Это путь созидания, творчества и возрождения, а не торгашеского "купи-продай" с рисками вновь услышать на всех стадионах страны МКГ или вновь получить решение Лозаннского трибунала.
2016-06-27 10:37
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)