Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 0 - Средняя оценка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Едуард Соболь: "Одягати футболку збірної – велика честь та відповідальність"
Автор Сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #1
Едуард Соболь: "Одягати футболку збірної – велика честь та відповідальність"
[Изображение: 49d13-Eduard-Sobol.jpeg]

Захисник луганської «Зорі» та національної збірної України Едуард Соболь поспілкувався з ultras.org.ua.

- Розкажи, будь ласка, як ти ставишся до ультрас, і чи потрібні взагалі фанати?

- Привіт. До ультрас ставлюсь добре, бо це неабияка підтримка команди з трибун! Вони потрібні команді, бо саме заради них і заради вболівальників ми і граємо. Нормально також ставлюсь до фаєрів, але за умови, що це не виходить за рамки – не викидати їх на поле і не вчиняти з їх допомогою різні безлади. А от модульне шоу – це завжди дуже гарно і цікаво.

- Протягом своєї кар’єри ти захищав кольори багатьох клубів. Тебе можна було побачити в запорізькому та донецькому «Металургах», «Шахтарі», «Металісті», і от тепер ти гравець луганської «Зорі». Що ти можеш цікавого розказати про фанатів цих команд? Різні міста, різна підтримка. Що запам’яталось найбільше?

- В кожної з цих команд є гідна підтримка, просто в когось фанатів більше, в когось – менше. Але рівень всюди високий.

- У осінній частині 2016-ого року Зоря встигла показати себе у Лізі Європи, де ви зустрічалися з Фенербахче, Фейєнордом та Манчестер Юнайтед. Як підтримують свою команду у Стамбулі, Роттердамі та Манчестері? Можеш виділити якісь особливості?

- Мені здається, що принципової різниці немає. Цікавинку от тільки про Фенербахче можу згадати: в них фани кличуть гравців до трибуни по черзі, і кожен має їм щось крикнути. У іншому – різниця лише у відвідуваності стадіонів. Вражає, коли на кожну гру клубу збирається повний стадіон, і вболівають не лише фанати, а усі люди разом. Дуже хочеться, щоб так було і в нашому чемпіонаті, мрію про це.

- А що можеш сказати як гравець Збірної України? На її матчах завжди панує неймовірна атмосфера, щоб подивитися та повболівати за національну команду з’їжджаються люди з усіх куточків країни. Що ти відчуваєш, коли виходиш на поле?

- Одягати футболку національної Збірної – це велика честь та велика відповідальність. На тебе дивиться і за тебе вболіває уся країна, усі чекають від тебе гарної гри та хорошого результату. Тому кожну гру ми намагаємося виправдати покладені на нас надії.

- До речі, тобі відомо, що українські фанати домовилися про перемир'я, яке почалося під час Революції. Ти підтримуєш цю ідею, чи все ж таки не вистачає тих пристрастей, які панували на секторах до нього?

- Якщо чесно, я не сильно заглиблювався у фанатські справи, трохи знаю про ворожнечу, але для мене пристрасті вирують на полі, коли чути фанатів, зібрався повний стадіон та панує супер атмосфера!

- У цей скрутний для країни час відвідуваність матчів дуже сильно знизилася. Що би ти хотів сказати вболівальникам, щоб вони почали знову ходити на стадіони і підтримувати свої команди?

- Рівень чемпіонату дійсно впав, роз’їхалися хороші легіонери, але, я думаю, що не дивлячись на будь-які труднощі та негаразди, свою команду треба підтримувати завжди.

https://www.footboom.com/ukrainian/high/...lnist.html
2017-03-07 19:27
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)