Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 0 - Средняя оценка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ОЛЕКСАНДР ЯРОСЛАВСЬКИЙ ПРОВІВ ЗУСТРІЧ ІЗ МЕНЕДЖМЕНТОМ ФК «МЕТАЛІСТ» ТА КОМАНДОЮ: ПІДСУМКИ
Автор Сообщение
Dosik Не на форуме
Завсегдатай форума
***

Сообщений: 337
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 155
Сообщение: #1
ОЛЕКСАНДР ЯРОСЛАВСЬКИЙ ПРОВІВ ЗУСТРІЧ ІЗ МЕНЕДЖМЕНТОМ ФК «МЕТАЛІСТ» ТА КОМАНДОЮ: ПІДСУМКИ
Сьогодні, 13 липня, відбулася розширена онлайн-конференція, у якій взяли участь президент ФК «Металіст» Олександр Ярославський, віцепрезидент Євгеній Красніков, менеджмент клубу та Академії футболу, а також тренерський штаб та перша команда.

Учасники конференції обговорили ситуацію, в якій опинився футбольний клуб та погодили кроки, спрямовані на збереження та подальший розвиток «Металіста».

Олександр Ярославський, який напередодні приїхав до України, сказав: «Наша головна мета — зберегти клуб для Харкова та харків'ян. І всі наші дії спрямовані на це.

Одним із ключових питань до обговорення став перехід головного тренера першої команди Олександра Кучера та кількох гравців у «Дніпро-1». Як відомо, керівництво ФК «Металіст» ухвалило це рішення, керуючись довгостроковими інтересами клубу. «Дніпро-1» запросив Олександра Кучера через раптовий відхід свого екстренера Ігора Йовічевича до донецького «Шахтаря». Дніпровський клуб був змушений терміново шукати нового тренера, який зміг би якнайшвидше приступити до підготовки команди до дебюту в єврокубках. У цих умовах «Дніпро-1» був готовий запропонувати солідну компенсацію за перехід якісного фахівця, яким, безперечно, є Олександр Кучер. Зважаючи на те, що кошти, отримані від переходу головного тренера, можна спрямувати на розвиток футбольного клубу, «Металіст» вирішив відпустити Олександра Кучера.

Схожа ситуація і з футболістами, які переходять із «Металіста» до «Дніпра-1». Оскільки дніпровський клуб гратиме в єврокубках, наші гравці, перебуваючи в оренді, матимуть змогу отримати неоціненний досвід виступів на найвищому рівні. Не виключено, що тимчасово до «Дніпра-1» можуть вирушити і легіонери «Металіста». Завдяки виступам дніпровського клубу в єврокубках команда зможе перебувати за межами України, що має першочергове значення для іноземних футболістів. Відповідно, оренда — єдиний сьогодні спосіб для «Металіста» зберегти контракти своїх легіонерів.

Вирішальне слово у цьому питанні залишалося за президентом клубу Олександром Ярославським. Він переконаний, що футболісти повинні мати гідну ігрову практику, щоб у майбутньому принести більше користі «Металісту»: «Одна річ, якби клуб грав у Харкові, на своєму стадіоні, інша — коли це неможливо. У цьому випадку для футболістів найважливіше дати можливість підтримувати спортивну форму та професійно зростати».

Віцепрезидент клубу Євгеній Красніков розповів, що знаходиться на робочому місці, займається комплектацією та підготовкою «Металіста» до старту в УПЛ. На цю хвилину клуб підписав контракти з трьома новими футболістами — Дмитром Коркішком, Данилом Книшем та Русланом Бабенком, а також продовжив контракти з низкою гравців. При комплектації команди «Металіст» продовжує робити ставку виключно на футболістів, які відповідають рівню УПЛ.

Спортивним директором клубу призначено Василя Кобіна, який уже приступив до роботи. Обов'язки головного тренера після відходу Олександра Кучера та його помічника Юрія Ушмаєва виконує Олександр Призетко.

Учасники конференції детально обговорили стан справ в Академії футболу «Металіст», яка має не просто зберегтись, а й продовжувати роботу на заданому раніше високому рівні. Щоб вихованці клубу отримали можливість спокійно тренуватися, було ухвалено рішення евакуювати Академію до Ужгорода.

На завершення конференції президент ФК «Металіст» Олександр Ярославський запевнив, що клуб продовжуватиме отримувати стабільне фінансування, і його керівництво робитиме все необхідне, щоб забезпечити його розвиток.
ФК Металіст

Одне життя-одна команда!!!
2022-07-18 19:30
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)