Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хавьєр: «Попереду багато інших перевірок»
Автор Сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #1
Хавьєр: «Попереду багато інших перевірок»
[Изображение: khavier_b.jpg]
Бразильський півзахисник «Металіста» був одним з найпомітніших у переможному матчі з «Динамо». Прес-служба ПЛ поспілкувалась з Клейтоном Хавьєром за підсумками 12-го туру Епіцентр Чемпіонату України.

− Клейтоне, зовнішньо ваша перемога надскладною не виглядала. Чи так це насправді?

− Ні, легко не буває ніколи. Тим більше проти такого суперника. Просто цього разу все поєдналось воєдино: бездоганне виконання установки, рухливість з боку кожного гравця «Металіста», вдале завершення атак. Тож вийшло саме те, що всі побачили.

− Який був план на гру? Чи не доводилось щось міняти?

− Так просто схематично це розповісти неможливо. Окрім індивідуальних завдань, кожен мав допомагати один одному, підстраховувати партнерів на сусідніх ділянках поля. Щодо безпосередньо завдань, то нічого особливого не вимагалось. Потрібно було максимально надійно відіграти у захисті, захопити центр поля, відбирати м’ячі у суперника ще далеко від нашого штрафного майданчика, щоб за першої можливості швидко перейти в атаку. Коли ж рахунок був на нашу користь не менш важливим було спробувати не віддавати ініціативу, примусити грати суперника без м’яча.

− Після відомого матчу Ліги Європи УЄФА проти «Спортінга», коли ти не зумів у Харкові забити португальцям пенальті, не виникає страху перед пробиттям 11-метрових? Якось враховував постать знаного майстра у цьому компоненті Олександра Шовковського?

− Я розумів ще тоді, навесні, що це не останній мій нереалізований пенальті. У спорті бувають не тільки успіхи та перемоги − завжди потрібно бути готовим до поразок і невдач. Я завжди впевнений у своїх силах, коли підходжу до м’яча. Тим більше, що партнери довіряють і додають тим самим сил. Відносно останнього матчу, то я наносив удар вже тоді, коли голкіпер почав падати, пробивши в інший кут.

− Коли стало зрозуміло, що перемога ваша?

− Матч не дозволяв заздалегідь відчути це. Трохи розслабились лише після третього голу Хуана Мануеля Торреса у компенсований час. Тоді вже шансів у суперника не залишалось.

− Що можеш сказати про «Динамо», адже вже не вперше грав проти цього колективу?

− Я не хочу коментувати дії суперника. Головна наша увага − до власної гри. Єдине, що можу сказати, що «Шахтар» та «Динамо» знаходяться вище за нас, а отже, у них є чому повчитись.

− До речі, про турнірну ситуацію. Зараз «Металіст» скоротив відставання від другої лігочемпіонівської позиції до 3-х очок. Що думаєш про це?

− Саме ця зустріч була для нас важливою. Вона дає сподівання на те, що у нас є відповідний потенціал, аби боротись за місця вищі, ніж зараз маємо. Одну перевірку ми витримали, але попереду багато інших і більше половини турнірної дистанції.

− У найближчі 3 тижні «Металіст» проведе 6 поєдинків у 3-х різних турнірах. Чи вистачить сил і резервів?

− Ми знаємо, що підходимо до дуже непростої смуги, від подолання якої багато що залежатиме. Маю сподівання, що у нас є достатньо гравців, які можуть зіграти на високому рівні. До того ж вже на підході до повного відновлення кілька гравців, які перебували у лазареті. А за такого щільного графіку одним з найголовнішим компонентів стає правильне відновлення кондицій у коротких проміжках між іграми.

− Клейтоне, ти легіонер. Правда, що для тебе та твоїх співвітчизників найголовнішим змаганням є єврокубкові матчі?

− Ні, це не так. Перед нами стоять завдання в усіх змаганнях, де ми беремо участь. Тож не поділяємо їх на головні та другорядні. До того ж все між собою пов’язано: без одного іншого може і не бути.

− Найближче випробування «Металіста» - норвезький «Русенборг». Володієш інформацією про цей клуб?

− На разі − ні. Але у дні, що залишились цей пробіл буде усунуто. Все, що потрібно, нам встигнуть розповісти.

Прес-служба ПЛ вдячна за сприяння в організації інтерв'ю Вадиму Комардіну (ФК «Металіст»)
------------------------------------------------------------------------
http://www.fpl.ua/ukr/news/news_fpl/4583/

[Изображение: Rooma86.gif]
2012-10-23 14:51
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
zlex40 Не на форуме


Сообщений: -262
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1607
Сообщение: #2
 
Молодец!!! Так победим! С наилучшими…

Mein Verein für alle Zeit wird 1925 sein!Металлист-чемпион
2012-10-23 18:17
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #3
 
Не уверен, возможно у меня излишняя подозрительность, но как по мне Шавьер сказал чуть больше чем должен был относительно тактики на матч с ДК Smile Пусть бы будущий неприятель сам догадывался! Smile
2012-10-23 19:12
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)