Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1985-03-03 "Чорноморець" - "Металіст" 4:3. Гра без захисту ("Спортивна Газета")
Автор Сообщение
Перехожий Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 8041
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3625
Сообщение: #1
1985-03-03 "Чорноморець" - "Металіст" 4:3. Гра без захисту ("Спортивна Газета")
[Изображение: 1985-03-03_Chernomor_MKh_4-3_SG.jpg]

Текстовый вариант отчета о матче
Ще 27 лютого залишалося в силі рішення прийняти «Металіст» на ретельно вкатаному засніженому полі армійського стадіону, де «Чорноморець» не без успіху проводив останні контрольні ігри. Але весна раптом заходилася господарювати в Одесі, і в організаторів свята відкриття сезону переважила любов до Центрального стадіону. Сорокасантиметровий сніговий килим в авральному порядку прибрали з поля курсанти морехідних училищ та моряки. Одеський порт виділив їм на допомогу три спеціальні машини, і це надійно захистило газон від пошкодження. З поля вивезено 8 тисяч тонн снігу.

У підсумку футболісти «Чорноморця» отримали можливість пустити в хід головний козир у поєдинку з «Металістом» – досконалішу ніж у суперників виконавську майстерність. Гості загалом без особливого ентузіазму розглядали перспективи в цьому матчі – переніс операцію апендициту основний воротар Сивуха, травмований під час товариської зустрічі головний бомбардир команди Тарасов. А несподівана для першої офіційної гри психологічна розкутість господарів і їхнє невимушене поводження з м’ячем, здається, певною мірою пригнітили моральний дух харків’ян у дебюті матчу. Одесити господарювали на полі.

Невдовзі справа дійшла до витончених мініатюр і цілком розважальних епізодів. Сахно після розиграшу кутового провів гол потужним ударом під перекладину майже без попередньої обробки м’яча. За хвилину воротар «Чорноморця» Чистов, який, мабуть, застоявся без діла, зробив спринтерський ривок ледь не до центрального кола, зіткнувся зі своїм захисником, і Свистуну нічого не залишалося, як закотити м’яч в порожні ворота. Та гравці одеської команди увійшли в раж. Шарій, не зустрічаючи серйозних тактичних протидій з боку Лозинського і його товаришів на своєму лівому фланзі, дедалі сміливіше почав загострювати ситуацію «хокейними» вторгненнями на штрафний майданчик «Металіста». Нарешті його черговий дриблінг було перервано борцівською підсічкою, і Плоскина отримав нагоду довести, що бездоганно реалізовує пенальті.

А за дві хвилини до перерви Шарій з нагоди відкриття сезону подарував публіці маленький технічний шедевр: стоячи спиною до воріт Кутепова на центрі штрафного майданчика, прийняв на носок верхову передачу, перекинув м’яч через себе, розвернувся і як з катапульти пробив повз голкіпера – 3:1.

На цьому торжество творчості ще не закінчилося. По перерві слово взяв Романчук, який метрів з 30-35 пробив у самісіньку «дев'ятку». І ось цей чудовий удар послужив для господарів поля своєрідним сигналом «Відбій!». Отримавши можливість теж без перешкод потрапляти на ударні позиції, гості благополучно уникнули неприємної для самолюбства поразки з різницею у три м’ячі.

В умовах не досить кваліфікованого опору суперників гострим тактичним мисленням блиснули Жарков, Сахно, Щербаков, Шарій, Романчук. Варто відзначити й таку деталь, як взаємозаміни Поконіна й Щербакова на позиціях у передній лінії та в лінії півзахисту, що мало постійно підтримувати напруження тиску на останню лінію оборони суперників і водночас гарантувати надійність першого ешелону власної оборони. Та всі ці враження ще перевірятимуться у складніших для одеської команди матчах.

Намагання прогнозувати найближчу турнірну долю команд на матеріалі цього матчу були б марними. «Чорноморець» лише довів тяжіння до комбінаційної гри та поклоніння культу техніки. Щодо харківської команди, то вона, повернувшись з півдня додому, здається, в тісних залах утратила темпи спеціальної підготовки до сезону. Та недарма «Металіст» багато вигравав на Чорноморському узбережжі Кавказу. В тих матчах у кардинально оновленого складу мало виникнути почуття єдності навколо певного турнірного завдання. Аби тільки команда виходила на поле битися за результат.


[Изображение: metal-stst_logo-4.png]
Один Клуб - на все життя!
2012-12-29 09:10
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
nato Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6675
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3744
Сообщение: #2
1985-03-03 "Чорноморець" - "Металіст" 4:3. Старт дано ("Вечірній Харків").
Газета "Вечірній Харків" від 04-03-1985 р.

[Изображение: BX_F_1985_03_04_ChO_MX_4_3.JPG]
2013-04-07 02:13
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
metallfan.il Не на форуме
Завсегдатай форума
***

Сообщений: 391
У нас с: 2013 Feb
Рейтинг: 96
Сообщение: #3
 
Спасибо за отчет из Вечернего Харькова!
А почему не в отдельной теме? Эта тема озаглавлена как отчет из Спортивной Газеты!
2013-04-07 08:00
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
nato Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6675
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3744
Сообщение: #4
 
(2013-04-07 08:00)metallfan.il писал(а):  Спасибо за отчет из Вечернего Харькова!
А почему не в отдельной теме? Эта тема озаглавлена как отчет из Спортивной Газеты!

Я исходила из того, что первичен матч, а не печатное издание, поэтому и добавила статью из вечерки к уже созданному отчету из спортивной газеты. Поскольку тема создана Прохожим, я не стала исправлять название Smile
2013-04-07 13:06
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
metallfan.il Не на форуме
Завсегдатай форума
***

Сообщений: 391
У нас с: 2013 Feb
Рейтинг: 96
Сообщение: #5
 
(2013-04-07 13:06)nato писал(а):  
(2013-04-07 08:00)metallfan.il писал(а):  Спасибо за отчет из Вечернего Харькова!
А почему не в отдельной теме? Эта тема озаглавлена как отчет из Спортивной Газеты!

Я исходила из того, что первичен матч, а не печатное издание, поэтому и добавила статью из вечерки к уже созданному отчету из спортивной газеты. Поскольку тема создана Прохожим, я не стала исправлять название Smile

Проверил в темах у Прохожего, где на один и тот же матч приходится более одного отчета из разных источников, и увидел, что на каждый отчет у него отдельная тема с названием источника в конце названия темы!
Это логично и удобно, т.к. я например не очень люблю Спортивную Газету и предпочел бы прочитать отчет из Вечернего Харькова!
Это сугубо мое мнение.
2013-04-07 13:18
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
nato Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6675
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3744
Сообщение: #6
 
(2013-04-07 13:18)metallfan.il писал(а):  
(2013-04-07 13:06)nato писал(а):  
(2013-04-07 08:00)metallfan.il писал(а):  Спасибо за отчет из Вечернего Харькова!
А почему не в отдельной теме? Эта тема озаглавлена как отчет из Спортивной Газеты!

Я исходила из того, что первичен матч, а не печатное издание, поэтому и добавила статью из вечерки к уже созданному отчету из спортивной газеты. Поскольку тема создана Прохожим, я не стала исправлять название Smile

Проверил в темах у Прохожего, где на один и тот же матч приходится более одного отчета из разных источников, и увидел, что на каждый отчет у него отдельная тема с названием источника в конце названия темы!
Это логично и удобно, т.к. я например не очень люблю Спортивную Газету и предпочел бы прочитать отчет из Вечернего Харькова!
Это сугубо мое мнение.

У подхода, который вы описали, есть обратная сторона - большое количество тем с минимумом прочтений и отсутствием обсуждения. Если бы мы выбрали библиотечно-каталогизированный подход, позволяющий делать поиск по любому критерию или набору критериев (год, издание, противник, матч и т.д.), тогда действительно "подселения" были бы неуместными. Но платформа форума, если я не ошибаюсь, такого не позволяет, поэтому хочется максимально концентрировать информацию, объединенную всеми критериями, в одном месте.
2013-04-07 13:31
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Перехожий Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 8041
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3625
Сообщение: #7
 
Все что написал Металлфан.il - совершенно верно!
"Наточка", этот раздел форума являестя своеобразной виртуальной библиотекой клуба, насчитывающей уже сегодня ок. 500 тем ("томов")! А для удобства пользования и быстрейшего нахождения нужного материала мы используем "библиотечный" метод сортировки "литературы", т.е. все должно быть отдельно и по алфавиту! Вот например твоя статья-отчет из ВХ называется совсем по-другому чем отчет из СГ, названием которого "обозвана" эта тема, да и сам отчет написан совсем по-другому, более по-Харьковски что ли Good Я тоже с большим удовольствием прочту статью о матче МХ из нашей доброй "Вечёрочки" чем из общеукраинской и более "сухой" к нашему клубу "Спортивки"! А если к нам на форум в библиотеку зайдет скажем одессит, что бы прочитать отчет об этом матче, то он наверно предпочтет отчет из более не предвзятой (нейтральной) "Спортивки"!
А так как я могу знать, что в теме с отчетом из СГ есть отчет из ВХ, который мне намного интересней и ближе, и наоборот в отношении гипотетического одессита Grin

И все у нас в "одном месте" по годам и турнирам (по полочкам) разложено! Ничего не раскидано, несмотря на обилие тем в разделе!

[Изображение: metal-stst_logo-4.png]
Один Клуб - на все життя!
(Последний раз сообщение было отредактировано 2013-04-07 в 18:38, отредактировал пользователь Перехожий.)
2013-04-07 18:37
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)