Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Павло Ребенок: «Хотів закріпитися в «Металісті», але…»
Автор Сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #1
Павло Ребенок: «Хотів закріпитися в «Металісті», але…»
Фланговий півзахисник із оптимізмом дивиться в майбутнє, яке, щонайменше, до кінця сезону пов’язане з «Ворсклою»

— Павле, недавно стало відомо, що ви на правах оренди повертаєтеся до Полтави. Які емоції переважають: радість од, власне, повернення до майже рідного клубу (до речі, це вже третій прихід Ребенка до «Ворскли». — Г. К.) чи розчарування від того, що не вдалося проявити себе в Харкові?
— Мабуть, усе-таки радість, адже побачив реальну зацікавленість у своїй персоні з боку керівників «Ворскли». Дуже приємно, що на мене розраховують у цьому клубі. Прикро констатувати, але в «Металісті» я не міг розраховувати на значну ігрову практику.

— У чому криється, на вашу думку, причина фіаско в Харкові? Українцеві апріорі складно влитися в латиноамериканський атакуючий ансамбль?
— Банально поступався в конкуренції. Боротися за місце в основі з такими майстрами, як Тайсон, Хосе Соса, Клейтон Хав’єр — вельми складно. Навіть попри те, що справді було величезне бажання закріпитися в «Металісті», але не склалося. Утім, у мене зараз буде можливість довести Миронові Маркевичу, що я спроможний на те, щоби виступати на найвищому рівні.

— Із ваших слів роблю логічний висновок, що плануєте повернутися до «Металіста» після піврічного «відрядження» та з третьої спроби (Ребенок виступав за «жовто-синіх» у сезоні-2007/2008, але провів усього два матчі. — Г. К.) усе-таки вибороти місце саме в цьому клубі?
— Певно, зарано про це розмірковувати. Зауважу лише, що робитиму все від мене залежне, щоби вирости у «Ворсклі» в професіональному плані за ці півроку.

— Чи немає у вас тривоги, що полтавський клуб уже не той, яким він був у першій частині поточного сезону, не кажучи вже про сезон попередній, коли «Ворскла» виступала в груповому етапі Ліги Європи? Усе-таки впродовж зимової паузи команда втратила відразу трьох лідерів: Романа Безуса, Євгена Селіна та Олега Красноперова. Вочевидь, це просто так не минеться…
— Ясна річ, що перераховані вами футболісти мали визначальну роль у клубі, тож продаж цих виконавців позначатиметься на команді, принаймні попервах. Утім, упевнений, на місце старих лідерів уже готові прийти лідери нові, а тому особливо цим перейматися не слід…

Гліб КОРНІЄНКО, «Український футбол».

PS.Воробью у Паши надо поучится давать интервью!

[Изображение: Rooma86.gif]
(Последний раз сообщение было отредактировано 2013-01-31 в 14:32, отредактировал пользователь Rooma86.)
2013-01-31 14:31
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
mymetall Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 3066
У нас с: 2012 Jun
Рейтинг: 1315
Сообщение: #2
 
Отличие от Воробья в том, что у Воробья нет времени, а у Ребенка достаточно. У Ребенка - злость (в хорошем понимании) направлена на себя - позволительно. У Воробья тоже злость, ...ищет пути выхода и находит самый простой - на Маркевича. Впрочем сложностью Воробей не отличался, все-таки у него килограмм гвоздей тяжелее... .

[Изображение: 77577.gif] Регистрация на форуме по ссылке. Пока
2013-01-31 20:21
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)