Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Андрей ВОРОБЕЙ: «Первая лига – совсем не тот уровень»
Автор Сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #1
Андрей ВОРОБЕЙ: «Первая лига – совсем не тот уровень»
Екс-нападник збірної України вперше після переходу до «Геліоса» поспілкувався з журналістами на тему зміни клубу

— Андрію, в одному з інтерв’ю торік у грудні ви, дізнавшись, що «Металіст» виставив вас на трансфер, сказали, що хочете відпочити від непорозумінь із тренером (Мироном Маркевичем) і «безладу» морально. Утім, на прохання мого колеги, не пояснили, що саме мали на увазі…
— Нині цю тему не хочу зачіпати, бо не хочеться копирсатися в минулому. Нехай усе залишиться на совісті (після паузи) тренера. І все.

— Якщо згадати про нібито специфічне й абсолютно різне ставлення Мирона Маркевича до легіонерів та українців, то хід думок буде правильний у цьому контексті?
— Вибачте, але на цю тему не розмовлятиму. Усе, що стосується «Металіста» та його наставника, обговорювати не хочу. Нині перебуваю в «Геліосі», відтак вести розмову про це мені значно приємніше.

— Орендна угода з «Геліосом» чинна до літа, тоді ж у вас закінчується контракт із «Металістом». Намагатиметеся працевлаштуватися в прем’єр-лізі?
— Звісно, треба дочекатися літа, побачимо, як усе складеться. Та, звичайно, хотілося би продовжити виступи в прем’єр-лізі. Власне, для досягнення цієї мети я й пішов у «Геліос», аби мати ігрову практику, а не сидіти в «Металісті» та тренуватися з «дублем». Я прийшов, аби грати, не втрачати кондицій, і бути готовим у будь-який момент.

— Варіант із «Геліосом» виник через небажання залишати Харків чи це лише збіг обставин?
— Мій перехід відбувся так: керівники «Металіста» запропонували мені перейти на правах оренди в «Геліос», і я погодився. Більше жодних підводних течій, інших причин не було.

— Агенти вам допомагають чи не користуєтеся їхніми послугами? Знайти вам клуб прем’єр-ліги їм не вдалося?
— Скажімо так: спілкуюся з багатьма агентами, але, на жаль, жодних варіантів узимку не було, тому не склалося.

— Не вважаєте, що опинившись у першій лізі, потім складніше буде повернутися у вищий дивізіон?
— Ні, бо краще зробити крок назад, аби потім рушити на два кроки вперед. Я втратив хіба те, що не граю в прем’єр-лізі, а в усьому іншому нічого катастрофічного не сталося. Займаюся улюбленою справою: граю, тренуюся, весь у футболі!

— Анатолію Чанцеву й керівництву «Геліоса» довелося вас умовляти, щоби пристали на пропозицію клубу?
— Ні, жодних складнощів у перемовинах не було. Спілкувався з керівництвом саме «Металіста», а керівники «Геліоса» мене вже зустрічали у своєму клубі. З останніми вдалося поспілкуватися вже безпосередньо тоді, коли приєднався до команди на тренувальному зборі.

— Зізнаюся, про рівень інфраструктури та партнерів у вас, після «Шахтаря», «Дніпра» й «Металіста», якось не дуже коректно запитувати, та все ж…
— Зрозуміло, що рівень виконавців нижчий… Тим не менше, це труднощі, з якими треба впоратися. Необхідно направити молодь у правильне русло, постаратися чомусь навчити. Гадаю, я їм допоможу, чимось вони мені. Передусім, допоможуть мені повернути звичні ігрові кондиції. Я ж сподіваюся, що з моєю допомогою хлопці розвиватимуться як футболісти.

— Андрію, чи можна в такому клубі, як «Геліос», реалізувати власні амбіції?
— Перша ліга — зовсім не той рівень. Але свої амбіції можна реалізувати й тут, тим паче головне для мене наразі — грати, забивати й приносити користь команді, разом із тим набираючи форму. Ось і вся формула

Олександр САЄНКО, «Український футбол»

[Изображение: Rooma86.gif]
(Последний раз сообщение было отредактировано 2013-04-03 в 11:13, отредактировал пользователь Rooma86.)
2013-04-03 11:12
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)