Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Олександр Ярославський: "Переживатиму за те, щоб моя рідна команда зробила ще один крок до Ліги чемпіонів"
Автор Сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #1
Олександр Ярославський: "Переживатиму за те, щоб моя рідна команда зробила ще один крок до Ліги чемпіонів"
[Изображение: 1840.jpeg]

Колишній власник «Металіста» цього разу, на жаль, був вельми небагатослівний…

— Мені би, чесно кажучи, не хотілося переливати з порожнього в пусте, — енергійно розпочав розмову Олександр Владиленович, — тому, якщо стисло, скажу, що вболіватиму за Харків. Переживатиму за те, щоби моя рідна команда зробила ще один, передостанній, крок до Ліги чемпіонів УЄФА, про яку тут довго мріяли!

— А що відчуваєте в цій ситуації? З огляду на те, що під вашою орудою клуб багато років бився над цим зав­данням, а коли, нарешті, опинився на відстані витягнутої руки до нього, вас поруч уже немає…

— «Зупинився за лічені метри від омріяної оази»? «Спочив за півкроку до вершини»?

— Як біблійний Мойсей, який спочив напередодні входу в Землю Обітовану!

— Якщо всерйоз, то вже колись казав у одному з інтерв’ю (чи не вам, часом?..), що ніколи ні про що не шкодую. Усе нормально: в мене насправді багато справ, є чим зайняти голову, щоби в неї не влізали всякі дурниці на зразок роздумів — «А як би було, якщо б…».

— Власне — про матч…

— Це, даруйте, не до мене. Прикро, що Мирон Богданович відмовився говорити з вами, бо він би доповів про став справ як причетна людина. А я тут до чого, до футболу, до «Металіста»? Сьогодні я — простий собі бізнесмен.

Источник: Володимир БАНЯС, «Український футбол»

[Изображение: Rooma86.gif]
2013-05-17 11:46
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
romanian Не на форуме
Moderator
*****

Сообщений: 3924
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 952
Сообщение: #2
 
(2013-05-17 11:46)Rooma86 писал(а):  А я тут до чого, до футболу, до «Металіста»? Сьогодні я — простий собі бізнесмен.

Ну значит пора прекращать у него брать интервью Думать

С.Стороженко писал(а):  Это путь созидания и творчества, а не торгашеского "купи-продай" с рисками вновь услышать на всех стадионах страны МГК или вновь получить решение Лозаннского трибунала
2013-05-17 12:09
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #3
 
(2013-05-17 12:09)romanian писал(а):  
(2013-05-17 11:46)Rooma86 писал(а):  А я тут до чого, до футболу, до «Металіста»? Сьогодні я — простий собі бізнесмен.

Ну значит пора прекращать у него брать интервью Думать

Не вырывай из контекста Smile Правильно, что не стал рассусоливать на тему предстоящего матча. Не его парафия. И в бытность президентом - тоже в "технические" детали не влазил касаемо предстоящих матчей. Мне, наоборот, показалось, что если президент клуба начинает рассказывать как его команда должна или будет играть (например Куницын), то в клубе люди занимаются не своим делом.
2013-05-17 13:03
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
romanian Не на форуме
Moderator
*****

Сообщений: 3924
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 952
Сообщение: #4
 
Просто куча интервью с Ярославским, и практически ниочем. Такое впечатление, что журики автоматом к нему идут в надежде что то услышать, а он уже ничего интересного рассказать не может.

С.Стороженко писал(а):  Это путь созидания и творчества, а не торгашеского "купи-продай" с рисками вновь услышать на всех стадионах страны МГК или вновь получить решение Лозаннского трибунала
2013-05-17 13:07
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: