Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 2 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мілевському пропонували перейти в "Металіст"
Автор Сообщение
TIGER Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 3578
У нас с: 2014 Feb
Рейтинг: 1900
Сообщение: #1
Мілевському пропонували перейти в "Металіст"
[Изображение: 0tNLpeO.jpg]

Екс-форвард збірної України, а нині нападаючий сплітського "Хайдука", відповідаючи на запитання вболівальників в ході онлайн-конференції на сайті ТСН, заявив, що ніколи не зможе грати за "Шахтар" або якийсь інший український клуб, крім київського "Динамо".

"Такого ніколи не буде. І це стосується не тільки "Шахтаря". Я завжди говорив, що моє серце належить "Динамо", і ні в якій іншій український клуб я не перейшов би.

Знаю, що "Металіст" кликав. Тому не перейшов ні в Харків, ні, наприклад, в "Дніпро". Я виріс в "Динамо" і не можу собі уявити, що грав би проти цього клубу у футболці іншої української команди", - сказав Артем Мілевський.

"Десь пролітала думка, що, може, завершити кар'єру. Але прийшло літо, подивився чемпіонат світу, практично всі матчі, і думаю: "Артем, треба збиратися, тренуватися, грати далі у футбол.

Ти любиш і вмієш це робити. Ось зустрів Олександра Панкова - людину, яка допомогла. Так що радий, що все здорово склалося", - резюмував нападник "Хайдука".
http://fc-metalist.com/lenta/18363
2014-12-16 13:40
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
nato Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6675
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3744
Сообщение: #2
 
При всей своей поверхности (может просто кажущейся), и всей килотонне своих недостатков, Миля молодец хотя бы из-за этого:
Милевский писал(а):Я виріс в "Динамо" і не можу собі уявити, що грав би проти цього клубу у футболці іншої української команди

Совы не то, чем они кажутся (с)
2014-12-16 15:56
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)