Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 0 - Средняя оценка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сергій ПОГОРІЛИЙ: «Звик рахувати лише свої гроші»
Автор Сообщение
montoya Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5522
У нас с: 2013 Nov
Рейтинг: 2976
Сообщение: #1
Сергій ПОГОРІЛИЙ: «Звик рахувати лише свої гроші»
Інтерв’ю «УФ» дав колишній голкіпер «Арсеналу» й «Таврії», а нині — один із потенційних новачків «Металіста»

Сьогодні харків’яни вирушають на другий збір у Туреччину, де проведуть чотири спаринги — з азербайджанською «Габалою», чеським «Прибрамом», боснійським «Сараєво» і сербською «Црвеною Звєздою». А перед цим, у п’ятницю, повернулися з першого закордонного збору в тій же Туреччині, де зіграли три контрольні матчі — поступилися казахстанському «Окжетпесу» та болгарському ЦСКА, а з азербайджанським «Інтером» зіграли внічию. На цьому етапі Ігор Рахаєв не міг розраховувати на легіонерів. Зате в розпорядженні керманича працювали зразу четверо воротарів — Олександр Горяїнов, Володимир Дишленкович, Денис Сидоренко з «Геліоса» і Сергій Погорілий. Із останнім, який після зникнення «Таврії» перебуває в якості вільного агента, кореспондент «УФ» устиг поговорити якраз між зборами.

— Сергію, які враження від першого збору?

— Якесь банальне запитання. Які можуть бути враження? Я ж не перший день у команді, вже майже п’ять місяців працюю пліч-о-пліч із гравцями «Металіста». За цей час колектив став мені близьким, і в робочих моментах не виникає жодних непорозумінь.

— Тобто нічого незвичайного під час збору не мало місця?

— Нас же не примушували йти лани обробляти чи виконувати якусь іншу незвичну роботу. Усе, як і в попередні часи. Уже давно звик до такого ритму. Стараюся навіть додатково займатися.

— Ви працювали під керівництвом Олександра Заварова, В’ячеслава Грозного, Олега Лужного. Ігор Рахаєв сильно від них відрізняється?

— Що я можу сказати? Кожен тренер, як і будь-яка людина, не схожий на іншого. Якби всі греб­ли під одну гребінку, то й команди були би всі однакові. У Рахаєва своє бачення футболу й особливий підхід до виконавців, що мені імпонує.

— Із Рахаєвим у вас була розмова?

— У нас постійно ведеться діалог. Це ненормально, коли тренер не спілкується із футболістами. Ігор Володимирович завжди відкритий, не оминає нікого увагою, знає, які в кого проблеми.

— У спарингах ви двічі поступилися й один раз розійшлися миром. Як можете прокоментувати такі результати?

— Уважаю, результати на зборах не мають першочергового значення, за них очок не дають, відтак у турнірній таблиці не піднімешся. Але характеризувати контрольні матчі, передусім, у компетенції тренерського штабу, керівництва клубу. Вони повинні робити виснов­ки. Футболісти — в останню чергу, наша справа — виходити й показувати найкращі якості.

— Вам, мабуть, видніше, чи проглядається в «Металіста» малюнок гри?

— Ми пройшли лише перший етап підготовки. На мій погляд, поки що рано говорити про якусь картинку чи стратегію гри. Як уже наголошував, це питання до тренерів. Одне можу сказати: попереду ще багато роботи.

— У вас уже багато друзів у складі харків’ян?

— Я й раніше з багатьма був знайомий. Жодних проблем. Загалом, у «Металісті» чудовий колектив. У нас немає розподілу на молодих і стариків — усі спілкуються на одному рівні.

— Разом із вами працювали й інші потенційні новачки — Іван Бобко та Кирило Ковальчук. Як вони влились у колектив?

— Видно, що хлопці стараються зарекомендувати себе. Але ще сам не є гравцем «Металіста», тому казати, хто й як влився в колектив, не вважаю коректним.

— А яка ситуація з вашим майбутнім?

— Із цього приводу чи не щодня ведуться переговори з керівництвом. Незабаром про все дізнаєтеся.

— За деякими даними, футболісти «Металіста» вже четвертий місяць не отримують зарплатню. Вас це не відлякує?

— Хто кому скільки винний — це мене не цікавить. Чуткам уже давно не довіряю. Коли це торкнеться особисто мене, тоді я вам зможу конкретно відповісти. Поки ж не володію інформацією, яка ситуація насправді. Навіть у колег-футболістів не запитую. Звик рахувати лише свої гроші.

— На першому зборі були відсутні всі, без винятку, легіонери. Якщо в подальшому вони не з’являться, це суттєво ослабить колектив?

— Давайте будемо казати по факту. Ніхто з легіонерів не залишив команду — вони просто не приїхали на перший збір.

— Чи доречно зараз казати, на що зможе претендувати «Металіст» у чемпіонаті?

— Іще не час. Спаринги ні про що не свідчать. Ну, виграємо ми, станемо чемпіонами узбережжя, і що це нам дасть? Усе покажуть офіційні матчі, це — остання інстанція. Упевнений, у прем’єр-лізі «Металіст» буде боротися за високі місця.

Сергій ТАЛИМОНЧИК.


http://ukrfootball.ua/news/sergiy-pogori...oyi-groshi
2015-01-28 16:32
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)