Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 0 - Средняя оценка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фоззi: "Ті вболівальники Металіста, яких я знаю, Шахтарю не радi".
Автор Сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #1
Фоззi: "Ті вболівальники Металіста, яких я знаю, Шахтарю не радi".
[Изображение: 392595.jpg?201706172017]

Інтерв’ю "Футбол 24" із Олександром Сидоренком (Фоззі), вокалістом гурту "Танок на Майдані Конго".

– Олександре, які три слова вам спадають на думку, щоб охарактеризувати стан українського футболу?

– Йдеться про чемпіонат, чи про що?

– Усе в комплексі: збірна, клуби, чемпіонат…

– Криза, криза, криза.

– Розпочнімо з вашого рідного Металіста. Чи ототожнюєте Металіст 1925 із старим клубом?

– Це спроба реінкарнуватися, обійшовши юридичні наслідки попередньої діяльності. Так, є люди, які вважають, що це неправильно, що це не Металіст і так далі. Але іншого Металіста на горизонті немає. Я цими днями був на фіналі аматорського чемпіонату. Звичайно, це поки зовсім не схоже на Металіст – лише кольорами. Але що робити? Сісти на березі і чекати, поки на яхті припливе новий склад? Тоді ми нічого не виждемо. Є люди, що розводять багаття, навколо якого можуть грітися люди, поки триває зима.

[Изображение: 392588_748822.jpg?201706171030]

– Цей матч більше запам’ятався не футболом, а витівкою харківських хуліганів.

– Я цього не бачив, на щастя, бо пішов після четвертого голу. Не розумію, навіщо це було робити і якої мети вони досягли. Теоретично можна було б розпитати ультрас, яких я знаю особисто. Але практично – про що запитувати? Ситуація, за яку соромно.

– Поки Металіст переживає скрутні часи, у Харкові з’явилася інша команда – Шахтар.

– Ситуація – небезпечна, зважаючи на те, що це не дуже подобається вболівальникам Металіста. Можуть виникнути різноманітні провокації. Але загалом переїзд пішов Шахтарю на користь, адже вони стали ближчими до своєї цільової аудиторії, яка зараз перебуває у Харкові, або може сюди приїжджати. Існує потенційна загроза для міста. Нам залишається сподіватись, що люди, які відповідають за безпеку в тому регіоні, розуміють, що роблять.

– Вас не бентежить фан-шоп на території стадіону Металіста?

– Шахтар усе робить правильно. Вони поглинають те, що можуть. А от наскільки це посприяє розвитку харківського футболу, я не знаю. Ті вболівальники Металіста, яких я знаю, цим фактом не задоволені.

Але питання в тому, кого ми в даному випадку вважаємо вболівальниками Шахтаря. Якщо це Zaboys – до них питань немає, вони завжди були нормальними. Класичний український дуалізм.

https://football24.ua/ru/jarmolenko_u_ba...i_n392595/
(Последний раз сообщение было отредактировано 2017-06-29 в 17:48, отредактировал пользователь rokus.)
2017-06-29 17:47
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Сообщения в этой теме
Фоззi: "Ті вболівальники Металіста, яких я знаю, Шахтарю не радi". - rokus - 2017-06-29 17:47
[] - С.Стороженко - 2017-06-30, 07:28
[] - zlex40 - 2017-11-17, 00:05
[] - zlex40 - 2017-11-18, 01:01
[] - zlex40 - 2017-11-18, 01:24

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)