Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 2 - Средняя оценка: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Олейник и "Витесс" (может продолжить карьеру в Нидерландах)
Автор Сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #7
Денис Олiйник: Я давно мрiяв пограти в Європi
З наступного сезону увага футбольних уболiвальникiв буде прикута й до чемпiонату Голландiї, де виступатиме вiдомий український футболiст Денис Олiйник. Пiсля трирiчного перебування у "Днiпрi" Олiйник уклав угоду з голландським клубом "Вiтесс", з яким у наступному сезонi виступатиме в Лiзi Європи.
Докладнiше про нову сторiнку у своїй бiографiї Денис Олiйник розповiв в iнтерв"ю "Експресу".

- Денисе, як виник варiант з "Вiтессом"?

- Про це краще розпитати мого агента Андрiя Головаша. Єдине, що можу сказати - у мене завжди було бажання грати в Європi, i Андрiй завжди працював у цьому напрямку.

- Чи побували ви на оглядинах у "Вiтессi"?

- На переглядi не був, а лише проходив медогляд. Вони мене знали як футболiста. Плюс Андрiй пред"явив їм вiдео з моєю грою. Один раз представники "Вiтесса" прилiтали дивитися на мою гру за дубль "Днiпра". У них було достатньо про мене iнформацiї.

- Ви вже побували у голландському клубi. Якi враження вiд команди i вiд iнфраструктури?

- Те, що я побачив, менi дуже сподобалось. Iнфраструктура на високому рiвнi.

- А ви розмовляли з Євгеном Левченком, який має неабиякий досвiд виступу у чемпiонатi Голландiї?

- З Левченком ми не зiдзвонювалися, у нас немає з ним зв"язку.

- Чи розглядали ви варiанти з працевлаштуванням в Українi, адже ви якось категорично казали, що хочете продовжити кар"єру лише за кордоном?

- В Українi я не розглядав варiантiв, адже завжди хотiв виступати в Європi. Але у мене була можливiсть залишитися в Українi, ще рiк тому мiг продовжити угоду з "Днiпром" i пiти в "Карпати". I зараз я також мiг пiдписати новий контракт i залишитися в "Днiпрi. Я вдячний своєму менеджеру Андрiю, який мене стримав i переконав, що все буде добре. Зараз маю можливiсть пограти в хорошому чемпiонатi, пожити в хорошiй країнi i розвиватися як футболiст.

- Чому спрямували погляд лише на за кордон? Що вас не влаштовує у чемпiонатi України?

- Я завжди тримав у головi Європу, ще чотири роки тому поїхав би на Захiд, якби послухав агента. Але тодi я iз власної iнiцiативи наполiг на переходi в "Днiпро".

- Порiвняйте чемпiонати України та Голландiї?

- Голландська першiсть бiльш атакувальна. Такий футбол менi завжди подобався. А бiльш детально порiвняю лише тодi, коли почну виступати за "Вiтесс".

- На якiй позицiї вас бачить тренер "Вiтесса"?

- Тренер бачить мене на позицiї лiвого або правого нападника.

- Як ви гадайте, на скiльки реально з "Вiтесса" потрапити у збiрну України?

- Зараз я думаю про те, як повернутися у великий футбол, а далi буде видно. Усе залежить лише вiд мене.

- Якi вашi спогади про "Днiпро": бiльше негативнi чи позитивнi?

- Вiд кар"єри спогади негативнi, але нiкого в цьому не звинувачую. Мабуть, сам багато в чому був неправий. А вiд спiлкування отримав позитив. Я маю хорошi взаємини з керiвництвом клубу, з одноклубниками. Хочу щиро побажати "Днiпру" досягнути найвищих результатiв. I я певен, що з Мироном Богдановичем команда багато доб"ється."

Здесь
(Последний раз сообщение было отредактировано 2014-06-06 в 10:01, отредактировал пользователь rokus.)
2014-06-06 09:57
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Сообщения в этой теме
[] - vovanuch - 2014-05-27, 08:33
[] - KhaM - 2014-05-28, 13:03
Денис Олiйник: Я давно мрiяв пограти в Європi - rokus - 2014-06-06 09:57
[] - mymetall - 2014-06-12, 18:01
[] - DEEMKAA - 2014-09-28, 09:31
[] - KhaM - 2014-09-28, 20:09
[] - sweden - 2014-09-28, 23:34
[] - DEEMKAA - 2015-07-22, 11:25
[] - montoya - 2016-04-10, 16:01

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)