Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Возвращение ФКМХ!!!
Автор Сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #101
 
(2021-03-24 12:47)Metalik писал(а):  Ого)) Валерий, вы можете редактировать чужие сообщения?

Это кто у нас здесь чужой? У нас тут все свои! )))

В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2021-03-24 14:34
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Brigel Не на форуме
закаленный "Металлом"
****

Сообщений: 508
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 113
Сообщение: #102
 
Какой же ты свой? Ты учредитель и болельщик совсем чужого клуба, не имеющего к этому форуму абсолютно никакого отношения. Как еще совести (скорее её отсутствие) хватило появиться тут? Знамя по дороге не потерял?
2021-03-24 15:34
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #103
 
(2021-03-24 15:34)Brigel писал(а):  Какой же ты свой? Ты учредитель и болельщик совсем чужого клуба, не имеющего к этому форуму абсолютно никакого отношения. Как еще совести (скорее её отсутствие) хватило появиться тут? Знамя по дороге не потерял?

))))

Надо же какой поток сознания. А где записано, что болельщику ФК Металлист нельзя быть соучредителем другого футбольного клуба? И если М1925 не имеет к Форуму отношение, почему к нему не имею отношения я, если провел здесь в своё время немало времени? Какое отношение это появление имеет к совести? Разве я продал Металлист Курченко? Разве я угробил клуб наплодив долгов и скрывшись в другом государстве? Разве мне не хотелось бы возрождения Металлиста в былом виде?

Не там врагов ищите.

В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2021-03-24 15:48
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Brigel Не на форуме
закаленный "Металлом"
****

Сообщений: 508
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 113
Сообщение: #104
 
Конечно нигде ничего не написано. Помню только как здесь многие писали - я сделал свой выбор! и я!!! и я тоже!!! Похоже время перевыборов пришло))) Я тоже много времени провёл, к примеру, в совке, но стал, тем не менее, своим к сторонникам возрождения СССР.
2021-03-24 16:50
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #105
 
(2021-03-24 16:50)Brigel писал(а):  Конечно нигде ничего не написано. Помню только как здесь многие писали - я сделал свой выбор! и я!!! и я тоже!!! Похоже время перевыборов пришло))) Я тоже много времени провёл, к примеру, в совке, но стал, тем не менее, своим к сторонникам возрождения СССР.

Пожалуй, скорее "НЕ стал" ))

Давайте не будем грести всех под одну гребенку. Мало ли кто и что кричал пять лет назад, сегодня те же люди кричат совершенно противоположные вещи!

Что касается меня лично, то на сайте М1925 есть моя статья как раз пяти летней давности "У каждого свой Металлист", там подробно описано моё отношение к Металлисту.

Я мог бы расписать и своё отношение к новому клубу, но вряд ли Вам будет это интересно.

В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2021-03-24 17:56
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
romanian Не на форуме
Moderator
*****

Сообщений: 3924
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 952
Сообщение: #106
 
Цитата:И.о. мэра Харькова Игорь Терехов рассказал о возрождении «Металлиста».

- Верите ли вы в возможность возрождения клуба? И в юридическом и в финансовом аспекте.

– Конечно, верю. Что касается финансовых аспектов, то я говорил с Александром Ярославским, он готов взять этот вопрос полностью на себя. В юридическом плане тоже нет непреодолимых проблем.

Мы сейчас работаем над вопросами возвращения бывшей собственности клуба и, я уверен, что с этим моментом мы разберемся.

- Поддерживаете ли вы идею передачи бывшей собственности «Металлиста» в ведение Харьковского горсовета?

– Скажу больше, я был автором этой идеи. Это обязательно нужно сделать. Недавно мы с Александром Ярославским вместе ездили на базу клуба в Высоком, затем на ОСК «Металлист» и в детско-юношескую школу команду.

Осматривали поля, где тренируются футболисты и детки занимаются. Видели состояние корпусов, раздевалок, комнат отдыха и оборудования тренажерных залов. К сожалению, все это находится не в лучшем состоянии.

Так что этот вопрос нужно решать, и он потребует денежных средств. Ведь нам необходимы не только стадион и база. Очень нужна детская академия, нужны молодые талантливые харьковские футболисты, которые в перспективе усилят команду.

Чтобы инфраструктура не разрушалась и далее, вопрос с собственностью должен быть разрешен срочно.

- Какова ситуация на сегодняшний день и поддерживаете ли вы контакт с Александром Ярославским?

– Постоянно. Мы созваниваемся каждый день и обсуждаем текущие вопросы. Работа не прекращается ни на минуту и дело движется семимильными шагами.

- Есть ли в Харькове, в Украине или за рубежом какие-то силы, препятствующие данному проекту?

– Отвечу на этот вопрос так: какие бы силы не противостояли возрождению «Металлиста», мы их преодолеем. Говорю это с полной ответственностью, – сказал Терехов.
https://ua.tribuna.com/football/10953117...source=ukr

С.Стороженко писал(а):  Это путь созидания и творчества, а не торгашеского "купи-продай" с рисками вновь услышать на всех стадионах страны МГК или вновь получить решение Лозаннского трибунала
2021-03-24 18:30
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
GR_ Не на форуме
Активный форумчанин
**

Сообщений: 175
У нас с: 2012 Jun
Рейтинг: 0
Сообщение: #107
 
(2021-03-13 14:16)romanian писал(а):  Понятно что ничего не понятно.
В одном интервью с долгами вопрос решают, в следующем уже новый клуб строят
Есть угроза что Терехов не пройдет и вместе с этим накроются медным тазом все что они порешали с Гепой. Щас он будет обещать манну небесную. Ведь сказал же что только в 23-м году вернется. Ждите.
2021-03-30 13:28
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
GR_ Не на форуме
Активный форумчанин
**

Сообщений: 175
У нас с: 2012 Jun
Рейтинг: 0
Сообщение: #108
 
(2021-03-17 12:23)Brigel писал(а):  Нет, не поддержали бы. Большинству всё равно кто руководит. У нас стадион к 15 минуте игры был заполнен % на 60. Ходили ведь только потому, что модно, чтобы на следующий день сказать: " Я тоже вчера был на футболе!". И фигня что пришёл на 15 минуте, за мять минут до перерыва вышел и появился на второй тайм к 55 минуте.
Очень много билетов распространялось через крупные предприятия и организации. Билеты работающим отдавались бесплатно, но попробуй не приди. Grin
2021-03-30 13:36
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
romanian Не на форуме
Moderator
*****

Сообщений: 3924
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 952
Сообщение: #109
 
(2021-03-30 13:28)GR_ писал(а):  
(2021-03-13 14:16)romanian писал(а):  Понятно что ничего не понятно.
В одном интервью с долгами вопрос решают, в следующем уже новый клуб строят
Есть угроза что Терехов не пройдет и вместе с этим накроются медным тазом все что они порешали с Гепой. Щас он будет обещать манну небесную. Ведь сказал же что только в 23-м году вернется. Ждите.

После того как Ярославский заявил что выборы тут не при чем и Терехова он знает шапочно то будет не "по пацански" сьехать с темы

С.Стороженко писал(а):  Это путь созидания и творчества, а не торгашеского "купи-продай" с рисками вновь услышать на всех стадионах страны МГК или вновь получить решение Лозаннского трибунала
2021-03-30 14:00
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
GR_ Не на форуме
Активный форумчанин
**

Сообщений: 175
У нас с: 2012 Jun
Рейтинг: 0
Сообщение: #110
 
(2021-03-30 14:00)romanian писал(а):  
(2021-03-30 13:28)GR_ писал(а):  
(2021-03-13 14:16)romanian писал(а):  Понятно что ничего не понятно.
В одном интервью с долгами вопрос решают, в следующем уже новый клуб строят
Есть угроза что Терехов не пройдет и вместе с этим накроются медным тазом все что они порешали с Гепой. Щас он будет обещать манну небесную. Ведь сказал же что только в 23-м году вернется. Ждите.

После того как Ярославский заявил что выборы тут не при чем и Терехова он знает шапочно то будет не "по пацански" сьехать с темы
Только вот сам терехов свистит что оно каждый день созваниваются. Кто то брешет.Lol Ganba
2021-03-30 15:00
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
romanian Не на форуме
Moderator
*****

Сообщений: 3924
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 952
Сообщение: #111
 
(2021-03-30 15:00)GR_ писал(а):  Только вот сам терехов свистит что оно каждый день созваниваются. Кто то брешет.Lol Ganba

Ну, ради справедливости, Ярославский говорил об этом давно уже. Может и созваниваются теперь

С.Стороженко писал(а):  Это путь созидания и творчества, а не торгашеского "купи-продай" с рисками вновь услышать на всех стадионах страны МГК или вновь получить решение Лозаннского трибунала
2021-03-30 15:08
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Brigel Не на форуме
закаленный "Металлом"
****

Сообщений: 508
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 113
Сообщение: #112
 
(2021-03-30 13:28)GR_ писал(а):  Есть угроза что Терехов не пройдет и вместе с этим накроются медным тазом все что они порешали с Гепой. Щас он будет обещать манну небесную. Ведь сказал же что только в 23-м году вернется. Ждите.

Не пугай админа, а то снова форум закроет))) До 2023)))
2021-03-31 00:02
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #113
«Обома руками за, але є неприємний осад».
«Обома руками за, але є неприємний осад». Що вболівальники «Металіста» думають про плани Ярославського

І який з нинішніх клубів у Харкові підтримують.

[Изображение: uae3f50c4fbed.jpg]

Здається, уже всі зрозуміли, що Олександр Ярославський серйозно. Харківський олігарх заявив про наміри відродити той самий «Металіст», чим добряче розворушив уболівальницьку спільноту Харкова.

В місті сьогодні два клуби, але на слуху той один, якого уже/ще не існує. Tribuna.com запитала у вболівальників старого «Металіста» – відомих і не дуже, – що вони думають про наміри Ярославського і за кого тим часом уболівають з нинішніх харківських команд.


Олександр «Фоззі» Сидоренко, член гурту ТНМК

[Изображение: uaea7fe92ccb4.jpg]

Тримаю за це кулаки. «Металіст» потрібен і Харкову, як візитівка міста, і українському футболу в цілому. Чув, що днями «Метал» вперше зіграв на ОСК. Прекрасна новина. В ідеалі було б об’єднати «Метал» та «Металіст-1925». Розумію, що це буде важко, але ж.

Зараз особисто мені ближчий саме «Метал». Бачу там знайомі по оригінальному «Металісту» обличчя. А щодо того, чи буде відроджений клуб оригінальним, то зараз найголовніше – щоб повернувся сильний «Металіст». В який юридичний спосіб це відбудеться – це менш важливо.

Віталій Ніколаєнко, режисер фільму «Металіст. Історія як життя»

[Изображение: uaeec67ba2566.jpg]
Віталій Ніколаєнко (другий зліва)

Обома руками за відродження «Металіста», але є неприємний осад після висловлювань Олександра Ярославського. Він говорив, що у клубу були раніше дерев’яні медалі, хоча «Металіст» у 80-х взяв Кубок СРСР, єдиний трофей. Так, при Ярославському були срібло та бронза, але ж жодного трофею. Тому його висловлювання на адресу історії клубу трохи ображають.

Плюс Ярославський неоднозначно висловився про те, що ніхто не підтримав його та клуб, коли він його продавав. Але хлопці, це ж великий бізнес. Плюс від нього завжди йшли заяви про «я не продам, я не продам», а потім вранці з новин дізнаємось, що таки продав якомусь Курченку, тоді невідомому.

Якщо потрібна була наша підтримка, тоді треба було, мабуть, якусь прес-конференцію скликати, зробити заяву. Не сумніваюсь, що фанати тоді б вийшли та підтримали. А так камінь в город фанатів, що не є етично з його боку.

Те, що він хоче відродити клуб… Будемо підтримувати, ходити. Але якщо йде відродження бренду, то треба зберегти назву, кольори та емблему, хоча вона старомодна і потребує актуалізації. А щодо боргів та повернення майна, то вважаю – якщо нічого не робити, то нічого й не вдасться. З боргами можна працювати, і бізнесмену калібру Ярославського це відомо. Домовлятися з кредиторами, думати про реструктуризацію – це все можна вирішити.

Щодо майна, то напевно є законні механізми. Якщо після арешту його виставлять на продаж, щоб покрити борги Курченка, то чому б його не викупити. Чесно і законно. Це все треба легалізувати, щоб УЄФА та ФІФА потім не накрили у єврокубках. Щоб не повторилась Лозанна.

На фоні нинішніх харківських клубів для мене все одно найкращий варіант, щоб відродився той «Металіст». Зрозуміло, що в це повинен уже бути інтегрований якийсь готовий механізм. Якщо це буде «Метал» – буде шикарно.

Я намагався щиро полюбити «Металіст-1925», але не вийшло. Через заяви деяких персон з незрозумілим пафосом. Все впирається в запитання «А що ти зробив для клубу? Ми зробили ось це, а ви – нічого». Пишаються заслугами, хоча їх ніхто не змушував створювати цей клуб. Простому вболівальнику наплювати на ці корпоративні справи.

Потім на фоні цих лозунгів про харківський футбол, харківський клуб та харківських вболівальників привели людей з Донецька. Тренер зараз донецький. Для мене це взагалі одразу чорний хрест. Вибачте, не можу.

Тому нараз мені ближчий «Метал», хоча до його появи ходив на матчі «Металіста-1925». Але без особливих емоцій, серце ні разу не тьохнуло. А потім з’явився «Метал», і от в четвер їду в Одесу на виїзд. Там без глядачів, але будемо дивитись із дерев чи пагорбів, не знаю.

Хоча деякі вболівальники того «Металіста» зараз ходять на матчі і туди, і туди. Наскільки знаю, ультрас не заявляли, що підтримують виключно один конкретний з цих клубів. Всі спостерігають і вичікують. Може «Метал» взагалі загнеться, але те, що зараз з ним відбувається, в мене більше вселяє надії.

Ярослав Курочка, член клубу вболівальників «Металіст-1925»

[Изображение: uaef85a9eb141.jpg]

З задоволенням відреагував на слова Ярославського про намір відродити «Металіст». Якщо є фінанси, і враховуючи те, що він зробив раніше, можна сподіватись, що це буде на високому рівні. Він реально може зробити серйозний клуб.

Хоча я сам допомагаю «Металіст-1925», плачу внески як член клубу. Просто не знаю тонкощів, чому Ярославський не захотів цей клуб підтримувати. Мені здається, що було б краще вкластись в нього – він уже в першій лізі, трохи не вистачає до УПЛ.

Не знаю, які є підводні камені, що він обрав «Метал». Мабуть, все ж було б краще зробити в Харкові якийсь один хороший футбольний клуб, ніж декілька посередніх, як це вже було в місті за часів ФК «Харків».

Але загалом я радий цій новині. Бо в нього є команда та досвід. Ярославський якщо взявся, то доведе до кінця.

Звісно, є ризики, коли клуб залежить від однієї людини і може трапитись те, що з «Металістом» й трапилось. Але в плані управління і досягнення результату краще, коли одна людина. Коли є один президент, а не 20 засновників, які тягнуть на себе.

Як член клубу «Металіст-1925» я визнаю, що це була гарна ідея відновити футбол в Харкові. Але вже кілька років трохи не вистачає, щоб вийти в Прем’єр-лігу. Тих же фінансів бракує.

Зараз я вболіваю за «Металіст 1925», але далі подивимось, чи вдасться повернути саме той «Металіст», який був. Хотілось, щоб повернувся той «Металіст». Хоч це буде складно зробити, але це буде найкращий варіант. І судячи з відвідуваності нещодавнього домашнього матчу «Металу», коли встановили рекорд сезону, більшість вболівальників у Харкові будуть підтримувати саме той клуб, де буде Ярославський.

Дмитро Сабельніков, власним транспортом возив фанатів «Металіста» на виїзди

[Изображение: uae9aca5f27c0.jpg]

Це не лише моя думка, але й багатьох – після останнього інтерв’ю Ярославського Бурбасу я зовсім по-іншому на це все дивлюсь. Було дуже багато «Я», а конкретики – ні. Мені дуже не сподобались обвинувачення у всіх смертних гріхах. Відклалось багато негативних моментів.

Заявити, що до 2005 року не було «Металіста», а лише при ньому він таким став… Не варто забувати, що у «Металіста» славна і давня історія. Великих досягнень не було, але взяли Кубок СРСР, про який Ярославський сказав так, наче він нічого не значить. «Металіст» займав високі місця в чемпіонаті СРСР, добрих одинадцять років грав у вищій лізі. Все це людина забула.

Потім ще й заявив, що лише він боровся за «Металіст», а ми ні. Це теж було некрасиво. У 2016 році ми виходили під оперний театр, не одна тисяча людей, щоб «Металіст» жив. Так само під господарський суд, щоб він наклав арешт і Курченко не міг вивести всі активи. Це він теж забув.

Спочатку говорив, що для нього «Металіст» повинен бути без усіляких букв і цифр, а потім уже, що буде відновлювати клуб на базі «Метала». Виходить, не людина слова. Також два роки тому було звернення до нього від вболівальників про допомогу, тоді він відмовив.

Надто багато яскравих вкидів та красивих картинок, але я поки не вірю, що буде той самий «Металіст». Треба погасити борги, а він говорить, що хай платить той, хто їх створив. Поживемо – побачимо, але мені це більше бачиться як передвиборча агітація перед обранням мера Харкова, в якій він чітко підкреслив, що підтримує Терехова.

Хоча бачу, що ультрас перейшли повністю вболівати за «Метал». Мабуть, вірять рекламі. Я ж бачу, що навіть якщо на базі «Металу» буде «Металіст», то не впевнений, що він буде з емблемою «Металіста». Надто багато юридичних тонкощів.

Я в цей проект повірю тільки тоді, коли вдасться офіційно повернути ту саму емблему «Металіста», заснованого у 1925 році. Поки ж тверезо дивлюсь на ці речі.

Тому мені зараз ближчий з харківських клубів «Металіст 1925». Там багато моїх друзів серед співзасновників, які хотіли, щоб у Харкові був футбол. Хоч на нього косо дивляться, але це все об’єднав Сергій Стороженко. А чому не вийшли досі в Прем’єр-лігу, то це вже другорядне питання. Були моменти, які завадили. Є бюджет клубу, вище якого не стрибнеш. Багатьох хотіли бачити серед спонсорів клубу, але не з усіма вдається домовитись.

«Металіст 1925» мені ближчий ще й тому, що клуб почав з аматорів. Бо в регламенті написано, що тільки так можна отримати статус професійного. А тут раз – скасували і завели нові клуби. Розумію, що зараз важка ситуація в українському футболі через пандемію і війну, але регламент має бути регламентом. Тому так само вважаю, що «Дніпро-1» не справедливо потрапив у професійний футбол.

Однак, як тільки «Металіст» успішно відновлять на базі «Метала», то фанатів у «Металіст-1925» різко поменшає. Все ж впирається у видовищність футболу, а «Металіст-1925» досі не набрав той хід, який від нього очікує кожен вболівальник. До того ж багато хто живе ностальгією за тим, як було при Ярославському. Вірити – це одне, але хочу пересвідчитись, що все буде, як каже Ярославський, за буквою закону.

Валерій Ванічев, співзасновник «Металіст-1925»

[Изображение: uae7170b1e1ba.jpg]
Валерій Ванічев (по центру)

Позитив стриманий, бо дуже складна ситуація з «Металістом», який у нас був. І мова не лише про гроші. Якщо умовно можна було б взяти 40 млн доларів і закрити всі борги, то це було б ще просто. Але ж є проблеми з майном. Навіть якщо Ярославський отримає якимось чином доступ до нього, старий власник може позиватись до суду і таке інше.

Тобто, якщо йде мова про відродження старого клубу, то це проблематично. А якщо він буде розвивати просто новий проект на базі «Метала», то всі будуть розуміти, що це все ж не той «Металіст».

У нас же свій проект. Ці клуби різняться і формою власності, і стратегією. Але це наше місто, наші клуби. У нас приязні відносини, а свого роду конкуренція ніколи не буде зайвою. В Харкові спокійно у свій час грали і «Металіст-1925», і «Шахтар», і збірна приїжджала. Були всі умови. Тому не бачу загроз для «Металіста-1925» з доступом до стадіону чи щоб хтось комусь заважав.

Ярославський ніколи не випадав з поля нашого зору. У нього давні стосунки з Сергієм Михайловичем Стороженком, вони один одного друзями називали. Але стратегія нашого клубу – не один власник, а п’ять-шість інвесторів, завдяки яким клуб буде на плаву будь-що. А «Метал» – це клуб, зроблений під єдиного власника. Це якраз ближче до Ярославського. Йому легше, коли все в його руках.

Тепер вболівальники того старого «Металіста» повинні визначитись, за кого їм вболівати. Багато хто зараз вболіває за обидва клуби, тим паче після слів Ярославського. Подивимось, наскільки у нього вистачить запалу, скільки він готовий розвивати цю тему. Але раз він уже вийшов у інфопростір, то тема навряд заглухне.

Наскільки знаю, декілька фірм, які вболівали за «Металіст» всередині домовились – поки не відродили старий «Металіст», кожен з них вболіває кому як подобається, не проявляючи себе частиною якогось угрупування. Хоча з появою Ярославського у них, можливо, буде інше рішення. Але все одно вважаю, що багато вболівальників ходитимуть на обидва клуби.

В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2021-03-31 09:19
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
romanian Не на форуме
Moderator
*****

Сообщений: 3924
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 952
Сообщение: #114
 
Эти опросы болельщиков просто смешные. Зачем это вообще в новость выносить.

С.Стороженко писал(а):  Это путь созидания и творчества, а не торгашеского "купи-продай" с рисками вновь услышать на всех стадионах страны МГК или вновь получить решение Лозаннского трибунала
2021-03-31 12:04
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #115
 
(2021-03-31 12:04)romanian писал(а):  Эти опросы болельщиков просто смешные. Зачем это вообще в новость выносить.

Живые люди, живые мнения. Почему бы и нет? Можно читать или не читать, а можно и своё высказать.

В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2021-03-31 12:35
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Brigel Не на форуме
закаленный "Металлом"
****

Сообщений: 508
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 113
Сообщение: #116
 
Мнения настолько авторитетные, что лучше помолчать даже.
2021-04-01 12:13
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #117
 
(2021-04-01 12:13)Brigel писал(а):  Мнения настолько авторитетные, что лучше помолчать даже.

Кому помолчать? Фоззи? Или Виталику Николаенко, который в своё время сделал документальный фильм о Металлисте с прокатом в кинотеатрах? Или Деймону, который поколесил в свое время за Металлист своим бусом с другими фанами? Что не так было сказано?

Или исключительно истинные фаны того самого Металлиста имеют право на "не промолчать"? Обратитесь к журналисту-автору, он с удовольствием выслушает и сделает ещё одну новость.

И ещё раз прошу, не переносите своё разочарование от интервью Ярославского на людей вокруг. Быстро и дёшево, как в сказке пока не получается. Как оно будет дальше, посмотрим.

В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2021-04-05 11:39
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Brigel Не на форуме
закаленный "Металлом"
****

Сообщений: 508
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 113
Сообщение: #118
 
Я, вообще-то, имел в виду себя. Да что же вы все дёрганные такие?))) Осознание тупиковости проекта 1925?
2021-04-05 16:49
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Brigel Не на форуме
закаленный "Металлом"
****

Сообщений: 508
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 113
Сообщение: #119
 
Прошу прощения. А Фоззи великий футбольный аналитик? Прямо многостаночник какой-то? Ё...арь, пекарь и аптекарь, на все руки мастер!
2021-04-05 16:52
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #120
 
(2021-04-05 16:49)Brigel писал(а):  Я, вообще-то, имел в виду себя. Да что же вы все дёрганные такие?))) Осознание тупиковости проекта 1925?

Откуда такое отношение к себе?

Да и к Фоззи...

В общем, пусть все молчат, пока не случится чуда? А если не случится?

И что не так с 1925? Команда играет, борется за УПЛ. Всё идет своим чередом.

В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2021-04-05 17:00
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: