Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 2 - Средняя оценка: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мілетій Бальчос: «Стимулювання «третьої сторони» – це корупція!»
Автор Сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #1
Мілетій Бальчос: «Стимулювання «третьої сторони» – це корупція!»
Президент ПФЛ прокоментував ситуацію довкола скандального матчу «Севастополь» — «Металург»

Про рішення арбітра Віктора Швецова

— Я не міг нікому давати коментар щодо рішення рефері. Була там рука у Сергія Кузнєцова чи ні, правильне чи неправильне взяття воріт — я, як особа, що займає керівну посаду, не маю права давати будь-яких коментарів. А особиста моя думка не може мати якогось значення, тому звинувачення, озвучені запорізькою стороною щодо мене, вважаю несправедливими.

Про перегравання матчу

— Згідно з регламентом змагань рішення арбітра щодо взяття (чи навпаки) оскарженню не підлягають, а поєдинки, навіть, якщо визначено, що рішення помилкові — не переграються. Комусь це може подобатися, комусь — ні, але проти регламенту ми йти не можемо.

Про стимулювання учасників третьою стороною

— Ще два роки тому ця норма вважалася нормальною, але потім ФІФА офіційно заборонила це робити. Тепер таку поведінку «третьої сторони» треба розглядати винятково як корупцію. Якщо у нас будуть докази, що хтось сторонній простимулює, наприклад, «Буковину» (у зустрічі з «Севастополем»), ми реагуватимемо на це, як на факт корупції.

Олексій КОМАРОВСЬКИЙ, газета "Український футбол".

P.S. Президент ПФЛ Мілетій Бальчос звернувся з письмовим проханням до президента ФФУ Григорія Суркіса внести до порядку денного Виконкому ФФУ, що пройде 30 травня 2012 року, питання про матч між «Севастополем» і «Металургом». При цьому, наголосив пан Бальчос, на засіданні має бути куратор суддівського корпусу П’єрлуїджі Колліна.

Источник: Газета "Український футбол"
2012-05-29 19:50
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #2
RE: Мілетій Бальчос: «Стимулювання «третьої сторони» – це корупція!»
Тема напоминает раскаленный уголь. Все бонзы его друг на друга перебрасывают, боясь обжечься Smile Бальчос - на Суркиса, Суркис - на Коллину. А в компетенции Коллины, максимум - отлучение Швецова.
Ну так все же получше, чем замалчивать и отмазывать, какое-никакое а движение.
2012-05-29 21:00
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)