Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 2 - Средняя оценка: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Протасов змінить Альтмана?
Автор Сообщение
Перехожий Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 8041
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3625
Сообщение: #1
Протасов змінить Альтмана?
«УФ» уже звертав увагу на тренерський місток сімферопольської «Таврії», й ось по завершенню чемпіонату ми дізналися інсайдерську інформацію:
Семена Альтмана де-юре звільнено із займаної посади, а на його місце керівництво ФК обирає між Олегом Протасовим і голландським фахівцем, ім’я якого поки тримає у суворій таємниці.
«У мене чинний контракт до кінця наступного чемпіонату, який я маю намір відпрацювати повністю. Щодо завдань на нинішній сезон, справді, ми з футболістами поставили мету боротися за вихід у Лігу Європи й продовжуємо це робити. І я відзначив це на прес-конференції після матчу з донецьким «Металургом», сказавши, що ми підемо до кінця. Але ж я завжди говорив: аби грати у єврокубках, треба бути готовими до цього у всіх аспектах», — це уривок інтерв’ю Семена Йосиповича, яке він дав «альтернативному» офіційному сайту СК «Таврія» 29 квітня. Тими днями, нагадаю, сімферопольці зіграли внічию з донецьким «Металургом» перенесений матч 20-го туру й практично звели нанівець усі свої потуги кваліфікуватися до Ліги Європи. Паралельно з невдачами таврійців активно розвивалися події у Києві — журналістам «УФ» «злили» інформацію сімферопольські колеги про те, що дні пана Альтмана у Криму полічено. Після публікації цієї новини в«УФ», на нашу газету вилилося відро багнюки від Альтмана та клубної прес-служби: мовляв, ви — некомпетентні, непрофесійні, ну й так далі…
Поспішаємо зазначити: здається, практично ще місяць тому ми мали рацію! Альтман не виконав поставленого завдання й практично на сто відсотків втратив посаду коуча. Інформація, яка надійшла до журналіста «УФ» з-за кордону (а вона варта уваги!), справляє враження: керівництво «Таврії» обирає між українським фахівцем Олегом Протасовим (який не так давно звільнився з казахстанської «Астани») та маститим голландським фахівцем. Деталі з’ясуються згодом, ближче до відкриття трансферного вікна. А поки ми не кажемо «до побачення» Семену Йосиповичу, натомість із цікавістю чекаємо кроку від очільників «Таврії».
Газета "Украинский Футбол"

[Изображение: metal-stst_logo-4.png]
Один Клуб - на все життя!
2012-05-19 09:56
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
С++ Не на форуме
Осваивающийся
*

Сообщений: 22
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1
Сообщение: #2
RE: Протасов змінить Альтмана?
Все помнят, чего Протас добился, тренеруя нашил друзей пердян? Думаю, что этот великолепный игрок и бомбардир, как тренер полный "0"! И не говорите, что в других клубах он чего-либо достиг, я об этом не знаю! Если он ничего не мог сделать в родном клубе, то это говорит, что тренер он в лушем случае - посредственный! И "Таврия" скатится при нем на 10-12 места!
2012-05-19 10:08
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Dosik Не на форуме
Завсегдатай форума
***

Сообщений: 337
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 155
Сообщение: #3
RE: Протасов змінить Альтмана?
Да в Днепропетровске ни один тренер в последнее время ничего добиться не может.Тогда и Рамос полный ноль ))))

Одне життя-одна команда!!!
(Последний раз сообщение было отредактировано 2012-05-19 в 20:05, отредактировал пользователь Dosik.)
2012-05-19 20:04
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)