2014-12-11, 22:24
(2014-12-11 21:15)valera_vvv писал(а): [ -> ]В Україні дітей навчають вбивати «російських» снігурів. Такою інформацією лякають своїх глядачів - ЗМІ Новосибірська
Скрытый текстЧерговий фейк про Україну стосується царства пернатих, передають Подробности з посиланням на Информационный сайт Новосибирска.
"Інформаційний сайт Новосибірська" написав про те, що нібито вчителя молодших класів в українських школах закликали дітей рятувати взимку від голоду синиць і знищувати снігурів.
Російські журналісти пишуть, що нібито, на думку педагогів, синиця, маючи жовто-блакитну розмальовку символізує собою Україну, а червоногрудий снігур уособлює імперське, червоне зло на ім'я СРСР і його правонаступника - Росію.
"Кожен снігур біля годівниці, зробленої руками української дитини - відбирає у синички їжу. І з цієї причини снігурів бажано не годувати. І якщо прогнати або наприклад, застрелити снігура з пневматичної зброї, це буде особливо символічним жестом у боротьбі за перемогу всього українського ", - пишуть у ЗМІ.
І резюмують: "Причому, поки ні кому не зрозуміло, що робити з іншими птахами, які не мають політичної розмальовки. Наприклад з горобцями або воронами?".
Я вот уже год мучаюсь размышлениями, в чем заключается сакральный смысл этих идиотских "новостей" про распнутых мальчиков, рабов, стаканчики крови натощак, и пока придумала только несколько вариантов:
- отвлечение от какой-то новости, идеологически негативной или невыгодной. Все кидаются обсуждать и теряют что-то, что написано мелким шрифтом после "главных" новостей.
- притупление восприятия. Когда вокруг куча вбросов, острота восприятия притупляется. А аппарату цензуры нужно, чтобы обывателя ничего не интересовало.
- формирование подсознательной ненависти к указанному врагу. Обыватель получает порцию вопиющей хрени, он понимает, что это чушь кошачья, но с лавиной подобных вбросов где-то в подсознании начинает формироваться "а вдруг?" и "укропы - фашисты".
- преуменьшение "собственных" проблем. Гипертрофированная ерунда "у соседа" поднимает планку комфортного восприятия собственных проблем.